چه ارزش پخش: اینجا چرا Netflix و HBO حداکثر بالا خدمات جریان ارزش برای پرداخت در ماه ژوئن 2020

به عنوان شهرستان به تدریج در ادامه به بازگشایی در ماه ژوئن وجود دارد می تواند یکی از دلایل بیشتر در نهایت به ترک خانه — بسیار وجود دارد چیزهای جدید به جریان.

جریان-مطالب شلنگ آتش را آهسته به یک نسبی قطره ای در ماه ژوئن با توجه بیشتر به سنتی تابستان برنامه نویسی عادات از coronavirus مربوط به تولید و مسائل مربوط به ژوئن شاید زمان خوبی برای کاهش در جریان اشتراک برای کسانی که مایل به ارزیابی مجدد بودجه خود را به عنوان بیکاری soars و امنیت شغلی می شود یک نگرانی برای دهها میلیون نفر از مردم است.

دیدن:آنچه برای جریان در یک بیماری همه گیر? در اینجا 25 راحتی نشان می دهد به شراب خواری و ذهن خود را خاموش coronavirus

همانطور که قبلا ذکر شد مصرف کنندگان می تواند استفاده کامل از بند ناف برش با سرمایه گذاری در توانایی اضافه کردن و رها کردن جریان خدمات هر ماه و تمام طول می کشد این است که خوب برنامه ریزی و زمان بندی. به یاد داشته باشید یک چرخه صدور صورت حساب شروع می شود زمانی که شما ثبت نام نه لزوما در ابتدای هر ماه.

مصرف کنندگان همچنین می توانید با استفاده از معاملات به صورت رایگان جریان محاکمات به عنوان دیزنی و اپل در تمرکز خاص بر ساختمان مشترک پایگاه های به جای رشد درآمد (برای زمان حداقل). شما هرگز نمی خواهید برای دریافت یک معامله بهتر از رایگان و ارائه می دهد نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.

دفعات بازدید: چگونه به دیزنی+ تلویزیون اپل+ آمازون نخست تصویری یا Netflix بکشد برای ‘رایگان’ — و چه به دانستن قبل از شما ثبت نام

رایگان امکانات به کنار وقتی که آن زمان برای تصمیم گیری که در آن خود را به اشتراک دلار باید به آنچه ارزش جریان است که در اینجا برای کمک به. ما رای هر یک از عمده خدمات جریان هر ماه به عنوان یک “بازی” “مکث” و یا “توقف” شبیه به سرمایه گذاری تحلیلگران رتبه بندی خرید و نگهداری و فروش و انتخاب بهترین محتوا برای کمک به شما را ماهانه خود را به تصمیم گیری.

در اینجا نگاهی به آنچه در آینده به های مختلف جریان خدمات در ماه ژوئن سال 2020 و آنچه واقعا ارزش هزینه اشتراک ماهانه.

Netflix بکشد ($8.99 یا $12.99 قیمت یک ماه)

بهار بود و امی فصل برای جریان خدمات و Netflix بکشد NFLX, -0.17% ژوئن صف نشان دهنده که در تابستان در اینجا با طرز محسوسی کمتر اعتبار منتشر شده است. است که می گویند کمد برهنه است اما ادراک مصرف کنندگان باید کمی زرد چشمک زن هشدار دهنده نور که بالاترین-مشخصات سری جدید در حال نهایی فصول “فولر خانه” (2 ژوئن) و “13 دلیل” (5 ژوئن) که هر دو انتقادی صحبت کردن باید به پایان رسید خود را اجرا می شود طولانی در پیش است. از نظر کیفیت بهترین شرط برای ماه ژوئن یک جفت از واقعیت بر اساس نشان می دهد: فصل 5 “عجیب و غریب چشم” (5 ژوئن) در آن Fab Five سر به فیلادلفیا به ارائه makeovers با گریان و دست زدن به نتایج; و فصل 6 از “Patriot Act با حسن Minaj” (7 ژوئن) در Peabody برنده جایزه کمدی/اخبار و تحلیل نشان می دهد.

جذاب ترین عرضه در ماه ژوئن یک جفت از wildly مختلف اصلی فیلم: اسپایک لی “Da 5 Bloods” (12 ژوئن) و ویل فرل به “مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش حماسه” (26 ژوئن). این خواهد بود که لی برای اولین بار مستقیم به جریان فیلم و اولین فیلم سینمایی پس از سال 2018 را “BlacKkKlansman” که او برای اولین بار برنده جایزه اسکار. آن را در مورد چهار آفریقایی-آمریکایی ویتنام دامپزشکان که بازگشت به سابق خود را در میدان جنگ به جستجو برای باقی مانده از رفیق افتاده — و گنج به خاک سپرده شد. Netflix شده است و قادر به پمپ کردن به طور مداوم مناسب و معقول فیلم اکشن (نگاه کنید به: “استخراج” “6 زیرزمینی”) و این به نظر می رسد یکی دیگر — و با تشکر از لی لمس آن را به احتمال زیاد یک جنگ فیلم با عمق و بهتر از آن را باید. در انتهای دیگر این طیف “آتش حماسه” مسخره مسخره کلاه برداری سالانه یوروویژن مسابقه که در زندگی واقعی لغو شد در این سال با توجه به همه گیر. اما در حالی که فرل و ریچل مکآدامز نگاه جلال عجیب و غریب بازی در یک ایسلندی آواز duo این خطر وجود دارد, آن می تواند در نهایت بیش از حد از یک توجه داشته باشید کمدی. هنوز هم باید به ارزش یک نگاه.

باید وجود داشته باشد برخی از سنگهای پنهان برای بینندگان حفاری کمی عمیق تر به Netflix ارائه شده از جمله سوم و نهایی فصل عالی آلمان سفر در زمان-توطئه, هیجان انگیز“تاریک” وسیع رمز و راز است که دهانه چندین نسل و مناسب راه اندازی در ژوئن 27 — تاریخ آخرالزمان در سری زمانی. همچنین فصل 2 این رام و شگفت انگیزی جذاب “دوستیابی در اطراف” (12 ژوئن) یک کم ریسک نشان می دهد که در آن تک حرکت پنج تاریخ اول با تنها جایزه ای که یک تاریخ دوم ؛ فصل سوم, انگلیسی, پلیس نشان می دهد “مارسلا” (14 ژوئن) بازیگران Anna Friel به عنوان یک کارآگاه است که در این فصل این است که کار مخفی در بلفاست; این مدارک سری “Lenox Hill” (10 ژوئن), که شرح زندگی شخصی و حرفه ای از چهار پزشکان در شهر نیویورک (البته این ضرب گلوله کشته شد قبل از همه گیر); و علاوه بر این از تمام سه فصل ان بی سی “هانیبال” (5 ژوئن) 2013-’15 سریال در مورد قاتل سریال پیچیده شده اند که ممکن است نگران کننده ترین و در عین حال فک droppingly درخشان نشان می دهد در شبکه های تلویزیون در سال های اخیر است.

دفعات بازدید:در اینجا همه چیز را به آینده برای Netflix بکشد در ژوئن 2020 — و چه ترک

بازی مکث یا توقف: بازی. حتی در یک نسبتا آهسته در ماه Netflix بکشد عمیق و متنوع ارائه شده هنوز هم بهترین در کلاس.

HBO Max ($14.99 یک ماه)

جدید مدتها در انتظار خدمات جریان از AT&T T -1.17% WarnerMedia راه اندازی شد مه 27 و قیمت بالاتر ممکن است ترساندن مشترکین جدید. (کسانی که در حال حاضر دریافت HBO نمی خواهد متوجه تفاوت از آن را با همان قیمت به عنوان حق بیمه کانال کابلی.) عذر خواهی به دیزنی و اپل اما اگر تا کنون یک سرویس باید به نام “پلاس” این یکی. این سرویس این است که همه چیز شما می خواهم از HBO — که هنوز به استاندارد طلا از کابل تلویزیون — به همراه سری از وارنر کانال های تلویزیون که شامل TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, سی ان ان و شبکه کارتون, به علاوه گسترده فروشگاه فیلم از برادران وارنر, the Criterion Collection, استودیو Ghibli و بیشتر.

سوال بزرگ این است: که این است ؟ مصرف کنندگان که در حال حاضر نمی اشتراک HBO بود مایل به پرداخت حق بیمه قیمت برای یک سرویس است که قابل مقایسه با بسیار ارزان تر از Hulu? این یک جامد پایه مشترک در حال حاضر از آنجا که اکثر زمان HBO مشترکین کردم به صورت خودکار ارتقا دهید. اما حتی است که گیج کننده است. اگر شما در حال حاضر قطع طناب و به اشتراک HBO در حال حاضر به طور مستقیم و یا از طریق اپل یا گوگل شما بوده ام به صورت خودکار مهاجرت به حداکثر. بدون سر و صدا. اما شما برنده’تی دریافت خودکار ارتقا دهید اگر شما HBO در حال حاضر از طریق آمازون نخست یا Roku (حداقل تا زمانی که صدور مجوز جدید معاملات در حال امضا).

ببینید: HBO حداکثر این است که در حال حاضر و در جریان و در اینجا چیزی است که شما 15 دلار در ماه به شما می شود — و چگونه آن را در مقایسه با آمازون, Netflix, دیزنی, Hulu و اپل

اگر شما HBO از طریق کابل خود را ارائه, شما احتمالا باید حداکثر به عنوان به خوبی به عنوان AT&T ساخته شده است که معاملات با Comcast, منشور, Cox و دیگر شرکت های کابل. اگر شما مطمئن نیستید در بررسی خود را با ارائه دهنده کابل به دلیل راه اندازی HBO حداکثر به معنی وجود دارد هیچ دلیلی برای پرداخت هزینه فقط HBO زمانی که شما می توانید به طور قابل توجهی محتوای بیشتر در همان قیمت با حداکثر.

خدمات لود شده است — در علاوه بر این به HBO در کتابخانه بزرگ مانند “The Sopranos,” “جنسیت و شهر” و “سیم” HBO حداکثر راه اندازی خواهد شد با هر فصل از “دوستان” و “نظریه انفجار بزرگ” همراه با تعداد انگشت شماری از اصل و هزاران ساعت فیلم و قبلا پخش وارنر سری. ماه ژوئن را مدتها در انتظار فصل سوم از هزاره کمدی/هیجان انگیز “جستجو حزب” (25 ژوئن) که سوئیچ برای HBO حداکثر از آن خانه سابق در TBS; HBO سری محدود “پری میسون” (21 ژوئن) با Matthew Rhys (“The Americans”) بازیگران به عنوان یک چشم خصوصی در noirish prequel به یاد دادگاه سری; HBO true-جرم docuseries “من رفته در تاریکی” (28 ژوئن), درباره نویسنده میشل مک نامارا را وسواسی شکار برای گلدن استیت قاتل; HBO جنسی-حمله dramedy“من ممکن است شما را از بین ببرد” (7 ژوئن); 23 همه فصول “South Park” (24 ژوئن) و خیلی بیشتر.

دفعات بازدید: در اینجا همه چیز را به آینده برای HBO حداکثر در ماه ژوئن

در بالا از آن است که یک بار از بچه های محتوا مانند کارتون های جدید از Looney Tunes و Popeyeو فیلم هایی مانند “تایتانیک” “The Goonies” و “فورد v. فراری.”

بازی مکث یا توقف: بازی. بله, آن را گران ترین جریان خدمات. اما از نظر کیفیت و کمیت آن را به ارزش آن است — و اگر شما در حال حاضر اشتراک HBO شما احتمالا در حال حاضر آن را داشته باشد.

Hulu ($5.99 یک ماه یا $11.99 بدون تبلیغات)

Hulu بسیار نور در اصل در ماه ژوئن. بهترین دسته به نظر می رسد به “عشق سیمون” نیم ساعت spinoff سریال “عشق ویکتور” (19 ژوئن) یک رام-com در مورد یک نوجوان گی در تلاش برای پیدا کردن جای خود را — هر دو در یک شهر جدید و در زندگی است. انتظار می رود آن را به عنوان یک شیرین تابستان انحراف. آن خواهید بود پیوست “طعم ملت با Padma Lakshmi” (19 ژوئن) یک docu-series است که در آن نویسنده کتاب آشپزی و “سرآشپز بالا” میزبان بررسی امریکا غنی و متنوع فرهنگ غذایی. این به نظر می رسد مانند سایه از اواخر Anthony Bourdain و ارزش چک کردن.

از دست رفته بیس بال ؟ آخر فصل از “Brockmire” قطره ژوئن 16, مدت کوتاهی پس از پایان اجرای آن در IFC. فصل 4 در آستانۀ یک دهه به آینده با جیم Brockmire (Hank Azaria) رفتن از یک بیعار و به طور کلی ظروف سرباز یا مسافر از بیس بال گوینده به کمیسر لیگ اصلی بیس بال. آن را خنده دار و زیر دیده می شود سنگ.

اما این در مورد آن. اگر شما می خواهید برای ایجاد یک اشتراک با ارزش خود را در حالی که گرفتن در اخیر نشان می دهد مانند “Mrs امریکا” “Devs” یا “Ramy,” و یا شیرجه رفتن به FX کتابخانه گسترده ای از سری که در حال حاضر در Hulu مانند “بهتر است همه چیز,” “آنچه ما در سایه” یا “آقای Inbetween.”

همچنین:در اینجا چه چیزی در حال آمدن به Hulu در ماه ژوئن — و چه ترک

بازی مکث یا توقف: توقف و فکر می کنم در مورد آن. Hulu است که هنوز هم بهترین معامله در جریان با دیلدو, اما اگر شما به دنبال جدید را نشان می دهد و می خواهید برای اصلاح هزینه های این نمی تواند یک ماه بد به قطع آن سست است.

دیزنی+ ($6.99 یک ماه)

نه زیادی برای دیدن در ماه ژوئن. یکی از بزرگ علاوه بر این “Artemis Fowl” (12 ژوئن) این فیلم اقتباسی از Eoin Colfer محبوب جوان-بزرگسالان سری کتاب در مورد یک جوان متفکر جنایی که تا به حال انتشار آن نقل مکان کرد به دیزنی قطع -2.40% جریان خدمات پس از همه گیر ساخته شده اکران خام.

گذشته از یک تعداد انگشت شماری از طبیعت را نشان می دهد تصادفی فیلم (مانند “Percy Jackson and the Olympians: The Lightning Thief” در ژوئن 26) و برخی از نوستالژی را نشان می دهد (“Muppet Babies” و “مدرسه راک” هر دو در آینده ژوئن 19) نیز وجود دارد پشت صحنه docu-سری “به ناشناخته ها: ساخت Frozen 2” (26 ژوئن) شش قسمت نگاه تولید جعبه-دفتر عاقبت سر و صدا.

بازی مکث یا توقف: توقف. اگر شما بچه ها و یا یک “جنگ ستارگان”/آگهی متنی/”سیمپسونها” مهره, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای قدیمی به سازمان دیده بان در فروشگاه. اگر نه بسیار وجود دارد تنوع و یا عمق در اینجا شما نمی خواهد از دست هر چیزی با اشتراک در ماه ژوئن.

آمازون نخست تصویری ($12.99 قیمت یک ماه)

آمازون نخست تصویری بسیار زیبا گرفتن ماه تا بودجه فکر بینندگان می توانید همان را انجام دهید. آمازون است که debuting تنها سه اصل در ماه ژوئن: فیلم “7500” (19 ژوئن) یک تریلر با بازی جوزف گوردون-لویت; یک standup comedy ویژه از Gina Brillon (ژوئن 5); و یک فصل جدید از انیمیشن کودکان و نوجوانان نمایش “پیت گربه” (26 ژوئن). در سال گذشته آمار “چاقو کردن” (12 ژوئن) بهترین فیلم های اضافه شده به کتابخانه خود را.

دفعات بازدید:در اینجا همه چیز را به آینده به آمازون نخست تصویری در ژوئن 2020

صحبت از آمازون AMZ, +1.43% کتابخانه آن را در زمان یک ضربه بزرگ با تشکر از راه اندازی HBO حداکثر به عنوان جدید پرچم در حال اهتزاز در زمان بازگشت, مسن, HBO را نشان می دهد (مانند “سوپرانوها” و “سیم”) که تا به حال شده است در دسترس به صورت رایگان در نخست تصویری, اما دیگر هستند.

بازی مکث یا توقف: توقف. اگر شما از یک ماه به ماه, مشترک, شما می توانید با خیال راحت آن را قطع سست برای یک ماه دانستن اینکه شما نمی خواهد از دست هر چیزی. اگر شما در اشتراک سالانه و می خواهید برای دریافت پول خود را به ارزش گرفتن در نسخه های اخیر مانند فصل 2 از “ال” indie در فیلم علمی تخیلی “گسترده از شب” و یا حفاری به کتابخانه عالی ایسلندی, جرم, هیجان انگیز “به دام افتاده” خواهد شد که به ویژه به تماشای در یک روز گرم تابستان (در آن طول می کشد محل در یک بلیزارد).

فردا همه دسترسی ($5.99 یک ماه یا $9.99 بدون تبلیغات)

فردا همه دسترسی از ViacomCBS VIAC, -3.09%, تنظیم شده است به رول از فصل 2 از Jordan Peele را “منطقه گرگ و میش” (25 ژوئن). پس از یک مناسب و معقول فصل اول فصل دوم بوت کلاسیک sci-fi گلچین سری از ویژگی های Morena Baccarin, Topher Grace, ناتالی مارتینز و بیلی پورتر, در میان بسیاری دیگر مهمان در نقش. تمام 10 قسمت رها خواهد شد در یک بار است که می تواند در حال حاضر یک فرصت استراتژیک برای کسانی که کنجکاو برای امتحان کردن این سرویس اشتراک برای یک ماه فقط و شراب خواری از طریق هر سه از بهترین آن مجموعه: “Star Trek: پیکارد,” “خوب مبارزه” و “منطقه گرگ و میش.”

دیگر ژوئن اولین است برجسته skippable “توماس جان تجربه” (4 ژوئن) یک سری واقعیت بازیگران ادعا روانی.

همه دسترسی ممکن است آینده ای روشن تر اینکه: این برنامه یک مجلس بعد از این تابستان اضافه کرد 30,000 بیشتر قسمت از نشان می دهد از سراسر آن ویاکام کانال که شامل MTV Nickelodeon است و Comedy Central; 1,000 فیلم از برترین جمله “ماموریت: غیر ممکن” حق رای دادن; و همچنین زندگی ورزشی و اخبار. هیچ تاریخ برای راهاندازی نشده است, اما در ارتباط باشید.

بازی مکث یا توقف: توقف. وجود دارد نه تنها محتوای به اندازه کافی به آن را به ارزش پول است. در عین حال.

تلویزیون اپل+ (4.99$در ماه)

تلویزیون اپل+ هنوز هم ندارد باید سری و ژوئن به نظر نمی رسد به احتمال زیاد به تغییر است. وجود دارد مجموعه مستند “عزیز…” (5 ژوئن) پروفایل 10 نمادین هنرمندان و ورزشکاران و هنرمندان و مردم آنها الهام گرفته اند و برایس دالاس هوارد مستند فیلم “پدران” (19 ژوئن) حدود شش “فوق العاده” پدران است. هر دو نگاه خوب است اما به سختی بازی در حال تغییر.

اما اپل AAPL +1.39% به نظر می رسد گام برای تقویت صف خود را: آن را به تازگی خریداری حقوق به جریان آینده تام هنکس در جنگ جهانی دوم فیلم “تازی,” پس از همه گیر scuttled انتشار آن در تئاتر. اپل تنظیم نشده است تاریخ انتشار, اما آن را به باز کردن در ژوئن 12, و این امر می تواند معقول و منطقی به فرض فکر می کنم آن را اولین در اطراف آن زمان. خبرگزاری بلومبرگ نیز اخیرا گزارش داد اپل در آن به دنبال به خرید و مسن تر نشان می دهد و فیلم برای ایجاد یک فروشگاه عمیق تر. که خواهد بود بسیار مورد نیاز بهبود و یک هدف بالقوه می تواند “مردان دیوانه” است که برای خرید یک جریان اصلی آن مقابله با Netflix بکشد در ماه ژوئن منقضی می شود.

بازی مکث یا توقف: توقف. وجود دارد نه به اندازه کافی وجود دارد. اما که می تواند به زودی تغییر کند.

Quibi (4.99$در ماه و یا $7.99 یک ماه بدون تبلیغات)

از بنیانگذاران Jeffrey Katzenberg در اوایل ممکن است مقصر این بیماری همه گیر برای Quibi خشن شروع و ناامید کننده نمایشگر اعداد. اما در حالی که ملی shutdown قطعا تحت تاثیر قرار بینندگان رفتار و بودجه یک مشکل عمده باقی می ماند عدم کیفیت ارائه شده است. به تاریخ تاپیک فقط هیچ چیز ارزش پرداخت برای Quibi و ژوئن را نمی توان به تغییر است. در شیر: به Ron Funches میزبانی بازی نشان می دهد “خوب است!” (8 ژوئن); موسیقی کمدی “حق امتیاز” (ژوئن 1) بازیگران Darren Criss و Kether Donohue; و پائولا پل در کمدی/رمز و راز “Mapleworth قتل است.” بازیگران بزرگ و کمدین وجود دارد اما برای کمتر از 10 دقیقه می ترکد نه ارزش یک اشتراک.

بازی مکث یا توقف: توقف. فقط…هیچ.

طاووس (رایگان برای برخی از Comcast مشترکین تنها در حال حاضر)

طاووس راه اندازی به صورت رایگان برای بسیاری از Comcast Corp. CMCSA, +0.16% کابل مشترکین در مارس, اما نمی خواهد در دسترس عموم تا جولای. این یک جامد کتابخانه NBCUniversal را نشان می دهد مانند “30 راک” “Parks and Recreation” و “جمعه شب چراغ” و مسن تر نشان می دهد مانند “فریزر” “ستوان کلمبو” و “Rockford فایل” اما سری اصلی را در انتظار نگه داشته تا جولای راه اندازی. ما دوباره آن را پس از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>