چه ارزش پخش: ‘همیلتون’ ‘Baby-Sitters توله’ و بیشتر: در اینجا چیزی است که ارزش پخش در ماه جولای سال 2020

با چند استثنا دارد (سرفه سرفه “همیلتون”) بسیاری از خدمات جریان در حال گرفتن یک تابستان برنامه نویسی تعطیلات در ماه جولای آن را یک زمان مناسب برای بودجه فکر مشترکان به کاهش کمی در هزینه و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد از دست رفته buzz-ارزش جدید را نشان می دهد.

به عنوان این ستون است که قبلا ذکر شد مصرف کنندگان می تواند استفاده کامل از بند ناف-برش با سرمایه گذاری در توانایی اضافه کردن و رها کردن جریان خدمات هر ماه و تمام طول می کشد این است که خوب برنامه ریزی و زمان بندی. به یاد داشته باشید یک چرخه صدور صورت حساب شروع می شود زمانی که شما ثبت نام نه لزوما در ابتدای هر ماه.

مصرف کنندگان همچنین می توانید با استفاده از معاملات به صورت رایگان جریان محاکمات به عنوان دیزنی و اپل در تمرکز خاص بر ساختمان مشترک پایگاه های به جای رشد درآمد (برای زمان حداقل). شما هرگز نمی خواهید برای دریافت یک معامله بهتر از رایگان و ارائه می دهد نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.

دفعات بازدید:چگونه به دیزنی+ تلویزیون اپل+ آمازون نخست تصویری یا Netflix بکشد برای ‘رایگان’ — و چه به دانستن قبل از شما ثبت نام

رایگان امکانات به کنار وقتی که آن زمان برای تصمیم گیری که در آن خود را به اشتراک دلار باید به آنچه ارزش جریان است که در اینجا برای کمک به. ما رای هر یک از عمده خدمات جریان هر ماه به عنوان یک “بازی” “مکث” و یا “توقف” شبیه به سرمایه گذاری تحلیلگران رتبه بندی خرید و نگهداری و فروش و انتخاب بهترین محتوا برای کمک به شما را ماهانه خود را به تصمیم گیری.

در اینجا نگاهی به آنچه در آینده به های مختلف جریان خدمات در ماه جولای سال 2020 و آنچه واقعا ارزش هزینه اشتراک ماهانه.

Netflix بکشد ($8.99 یا $12.99 قیمت یک ماه)

Netflix, Inc. NFLX, -1.80% یکی از خدمات چند رفتن full steam ahead در ماه ژوئیه با یک تن از جدید. از آن خواهد شد به خصوص ماه خوب برای نوجوانان در جمعیت شروع با اولین “The Baby-Sitters Club” (3 ژوئیه) یک به روز شده را در معشوق سری از رمان در مورد یک گروه از دوستان جوان که شروع به خود baby-sitting کسب و کار. اگر شما می خواهید به احساس پیر می دانم که Alicia Silverstone است ، مادر یکی از این دختران است. نیز وجود دارد “غرفه بوسیدن 2” (جولای 24) این عاقبت به آمار نوجوان رمانتیک-کمدی فیلم; فصل 2 از “چتر آکادمی” (31 ژوئیه), دمدمی, درام, درباره misfit ابرقهرمان خواهر و برادر که در فصل جدید خود را حمل و نقل به 1960s دالاس;“نفرین” (17 جولای) جدید را در Arthurian افسانه تمرکز بر یک قهرمان جوان که به مقصد برای تبدیل شدن غم انگیز از دریاچه; و“راهبه جنگجو” (2 ژوئیه) یک اقدام سری در مورد یک یتیم که از خواب بیدار در سردخانه با ابرقدرت.

برای رشد یو پی اس وجود دارد چارلیز ترون در supernatural فیلم اکشن “گارد قدیمی” (10 ژوئیه) در مورد یک تیم از unkillable مزدوران حفاظت از جهان فانی است. در حالی که این برای تلفن های موبایل خنگ می تواند پر کردن که در تابستان نیاز به فکر سرگرمی بسیار خوبی. نیز وجود دارد “کشنده امر” (15 ژوئیه) یک داخلی, هیجان انگیز بازیگران نیا و Omar Epps; فصل 2 از “Deadwind” (1 جولای) یک رضایت اگر کلیشه فنلاندی پلیس درام است که باید درخواست تجدید نظر به شمال اروپا نویر طرفداران و “بی وطن” (8 ژوئیه) یک استرالیایی سریال در مورد چهار غریبه که مسیرهای عبور در یک مهاجر در بازداشتگاه های بازیگران, کیت بلانشت و, Yvonne Strahovski. و نمی توانیم فراموش کنیم “اسرار حل نشده” (1 جولای) یک reboot از goosebump القا ’80s, docuseries که به بررسی همه چیز از قتل به دست مردم برای کامپیوتر. قبل از اینکه شما بخواهید از آنجا که هیچ کس می تواند جایگزین رابرت پشته یا gravelly صدا نشان می دهد نمی خواهد که یک میزبان.

انگار یک چیزی کمی برای گرسنگی طرفداران ورزش بیش از حد با جریان اولین عالی ESPN docuseries “آخرین رقص” (19 جولای) در مورد مایکل جردن و شیکاگو بولز’ قهرمانی اجرا در سال 1997-’98; و نهایی فصل junior college football docuseries“آخرین شانس U” (28 ژوئیه) که تمرکز بر مبارزات و موفقیت های اوکلند را Laney کالج. این سری را تغییر تمرکز خود را به تاریخ و کالج بسکتبال در فصل آینده.

ادامه مطلب: در اینجا همه چیز را به آینده برای Netflix بکشد در ماه جولای سال 2020 — و چه ترک

که Netflix بکشد ؟ طرفداران buzz-ارزش اصلی را نشان می دهد و فیلم.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ بازی. Netflix است که هنوز استاندارد طلا در جریان با یک کتابخانه و یک ظاهر ثابت عرضه برنامه نویسی جدید.

دیزنی+ ($6.99 یک ماه)

کودک Yoda دیدار با الکساندر همیلتون. برای اولین بار از زمان راه اندازی آن در اواخر سال گذشته دیزنی+ دارای بیشترین صحبت در مورد جریان ارائه وجود دارد خارج وجود دارد با تشکر “همیلتون” (3 ژوئیه) در فیلم برداری نسخه از برادوی ضربه سر و صدا است که رها فقط در زمان برای چهارم جولای آخر هفته. این در اصل برنامه ریزی شده بود و کارگردان تئاتر در اکتبر 2021 اما با توجه به همه گیر وادار فیلم منتشر شده به reschedule ما آن را دریافت کنید به جای. هیچ شکایتی در اینجا. فیلم برداری در سال 2016 و بازیگران Lin-مانوئل میراندا و بقیه اصلی بازیگران “همیلتون” است که باید ببینید جریان رویداد از تابستان است و به احتمال زیاد به فریب یک تن از مشترکین جدید از والت دیزنی Co.’s قطع -0.73% خدمات.

صحبت از مشترکین جدید دیزنی+ فقط به پایان رسید آن هفت روز تست رایگان. چنین اتفاقی! اما پرداخت $6.99 برای یک ماه اشتراک برای دیدن نشان می دهد که تئاتر پرداخت صدها و حتی هزاران دلار برای دیدن است که هنوز هم یک معامله است.

دیزنی+ نیز با اضافه کردن “Muppets در حال حاضر” (31 ژوئیه) یک نام تجاری جدید unscripted سری های Kermit the Frog, Miss Piggy رو و بقیه باند انجام مصاحبه با افراد سرشناس و طرح کمدی. این سرویس همچنین تقویت آن “جنگ ستارگان” صف با اضافه کردن “انفرادی: جنگ ستارگان داستان” (10 ژوئیه) که صادقانه نبود به عنوان بد آن را به عنوان ساخته شده بود که آن را منتشر شد و در سال 2018 است.

ادامه مطلب: در اینجا همه چیز را به آینده به دیزنی+ در ماه جولای

که دیزنی+ ؟ خانواده ها با کودکان و نوجوانان و “جنگ ستارگان” و تعجب طرفداران. برای کسانی که نه در آن گروه آن کتابخانه وجود ندارد اما علاوه بر این از “همیلتون” می سازد جولای زمان مناسب برای نمونه آن را برای یک ماه و ببینید چه چیزی وجود دارد.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ بازی. “همیلتون” برای $6.99. که می توان گفت بدون آن ؟

HBO Max ($14.99 یک ماه)

بله, آن را هنوز هم گران قیمت ترین جریان خدمات. اما با همان هزینه به عنوان یک سنتی HBO کابل اشتراک HBO حداکثر ارائه می دهد بسیار بیشتر است. آن را سریع به دست آوردن شهرت به عنوان رفتن به سرویس برای فیلم (“فک” “کازابلانکا” “شهروند کین” برای شروع) و تقویت آن انتخاب در ماه جولای با ده ها تن از جمله “جن گیر,” “فروزان زین” و “چیزهای راست.”

وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از سری اصلی راه اندازی در حداکثر در ماه جولای مهمترین Amy Schumer docuseries “انتظار امی” (9 ژوئیه), chronicling کمدین را ایستاده در طول تور خود را دشوار بارداری. اما نیز وجود دارد که تازه قسمت از HBO جدید “Perry Mason” تاریکی noirish خصوصی-چشم سری بازیگران Matthew Rhys; نگران کننده واقعی جرم و جنایت docuseries“من رفته در تاریکی”; و دسترسی به HBO وسیع و عالی کتابخانه. یکی مسن تر نشان می دهد تماشای ارزش است که شما احتمالا از دست رفته: “بتی” یک رویا و gorgeously-شات پاتوق کمدی در مورد یک متنوع خدمه اسکیت سواری دختران.

ادامه مطلب: در اینجا همه چیز را به آینده برای HBO حداکثر در ماه جولای سال 2020 و چه ترک

که HBO حداکثر ؟ HBO طرفداران و دوستداران فیلم. هر چند به اندازه کافی عجیب, آن را هنوز هم برای Roku یا Amazon Fire کاربران پس از AT&T Inc.’s T +0.60% HBO حداکثر هنوز به چکش با دو تا از بزرگترین سازندگان جریان دستگاه های. اما معاملات به احتمال زیاد خواهد شد در نهایت و حداکثر watchable آنلاین برای کسانی که نمی توانید آن را از طریق خود Roku یا آتش.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ توقف و فکر می کنم آن را بیش از. جولای نادر آهسته دوره برای تازه HBO محتوای هر چند هنوز هم وجود دارد یک تن از مسن تر نشان می دهد و فیلم های با ارزش bingeing.

Hulu ($5.99 یک ماه یا $11.99 بدون تبلیغات)

Hulu است که مصرف یک ماه ، تقریبا. تنها قابل توجه علاوه بر این در ماه جولای است “پالم اسپرینگز” (10 ژوئیه) یک “روز موش خرمای کوهی امریکا”-esque وجودی کمدی رمانتیک با بازی Andy Samberg and Cristin Milioti که به بررسی دیوانه در جشنواره فیلم ساندنس که در آن به فروش می رسد برای یک جشنواره-رکورد قیمت $17,500,000.69. (آن 69 سنت قرار داده است که آن را بیش از بالا.)

گذشته از یک تعداد انگشت شماری از مناسب و معقول تر و قبلا پخش تلویزیون را نشان می دهد وجود دارد نه بسیاری دیگری در آینده در ماه جولای. اما این که در آن Hulu چشمگیر کتابخانه می آید در ارائه یک فرصت برای بررسی binge-شایسته جدید-ish را نشان می دهد مانند وجودی sci-fi رمز و راز “Devs” تحریک ایرلندی درام عاشقانه “مردم عادی” کاترین بزرگ طنز“بزرگ” و از فصل 2 از Peabody Award-winning مسلمان-آمریکا طفره کمدی “Ramy,” همراه با سنگهای قیمتی از جمله استرالیا رسید-مرد dramedy“آقای عبور,” ضد-rom-com “شما بدترین” و Donald Glover درخشان و نوع هجوم “آتلانتا”.

ادامه مطلب: در اینجا چه چیزی در حال آمدن به Hulu در ماه جولای سال 2020 و چه ترک

که از Hulu ، دوستداران تلویزیون. وجود یک کتابخانه برای کسانی که می خواهند تلویزیون های قدیمی تر سری و روز بعد جریان برای بسیاری از زمان شبکه و کابل را نشان می دهد.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ مکث. در حالی که Hulu است که هنوز هم بهترین ارزش در جریان بسیار وجود دارد در آینده جولای بنابراین اگر شما به دنبال برای کاهش هزینه های در حال حاضر ممکن است یک زمان خوب است. از سوی دیگر وجود مقدار زیادی در طاق برای توجیه هزینه.

آمازون نخست تصویری ($12.99 قیمت یک ماه)

یک چیز آمازون نخست تصویری به خوبی در حال ساخت سری عمل هستند که بهتر از آنها نیاز به. “هانا” (3 ژوئیه) یک مثال مصرف یک آشنا قضیه و راجع فوق العاده با صحنه های مبارزه و تیز نوشتن و احساسی عمیق شخصیت. تا حد زیادی در اروپا و توطئه هیجان انگیز/coming-of-age درام در مورد یک نوجوان سرباز فوق العاده شکار توسط سازمان سیا بود تعجب درمان در سال گذشته و در فصل 2 که قطره جولای 3, به نظر می رسد برای ارائه بیشتر از همان.

در غیر این صورت آن را پراکنده ماه برای آمازون که عمده دیگر نسخه های جدید — ماری کوری biopic “رادیواکتیو” (جولای 24) بازیگران رزاماند پایک و Jim Gaffigan stand-up comedy ویژه رنگ”توریست” (جولای 24) — نگاه خوب اما uninspiring. مشترکین ممکن است بهتر است با ابتلا به نشان می دهد که از دست رفته مانند ذهن خم و بصری خیره کننده متحرک, dramedy“بازگشت” به انقباض غیر ارادی ماهیچه-ايجاد ارتباط کمدی“فاجعه” و زندگی پس از مرگ کمدی “ها.”

نیز وجود دارد که کمتر فیلم های جدید بیش از حد معمول از آمدن به Amazon.com Inc.’s AMZN, +0.40% خدمات جریان به احتمال زیاد به دلیل صدور مجوز معاملات تغییر زمانی که HBO حداکثر اندازی با WarnerMedia نگه داشتن بیشتر از آن فیلم برای سرویس خود را. هنوز آمازون کتابخانه فیلم در مورد سه بار که از آن نزدیکترین رقیب (Netflix) هر چند بسیاری از کسانی که در حال مستند و مستقیم به تولیدات ویدئویی.

ادامه مطلب:در اینجا چه چیزی در حال آمدن به آمازون نخست تصویری در جولای سال 2020

که نخست تصویری ، دوستداران فیلم تلویزیون سری طرفداران که ارزش کیفیت بیش از کمیت است.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ توقف. “هانا” در انتظار شما خواهد شد بعد از آن و شما نمی خواهد از دست بسیار با حذف نخست تصویری در طول تابستان آن خواب.

طاووس (رایگان سطح پایه 4.99 $در ماه با تبلیغات و یا $9.99 یک ماه بدون تبلیغات)

آیا ما واقعا نیاز به یکی دیگر از جریان خدمات ؟ خبر خوب برای بسیاری از مردمی است که اگر ما در حال صحبت کردن در مورد طاووس, شما لازم نیست. طاووس راه اندازی شد در ماه آوریل برای برخی از Comcast cable مشتریان خواهد شد و در دسترس عموم شروع ژوئیه 15. وجود خواهد داشت سه ردیف: یکی رایگان با تبلیغات و 7,500 ساعت از محتوای حق بیمه ردیف با 15000 ساعت از محتوا (که رایگان خواهد بود برای برخی از Comcast و کاکس کابل مشترکین 4.99 $در ماه برای هر کس دیگری) و آگهی رایگان نسخه از حق بیمه برای $9.99 در ماه است.

آن را که مدتها در انتظار خدمات از Comcast Corp. CMCSA, -1.13% NBCUniversal ندارد یک کتابخانه خوب — آن را ندارد. اما بیشتر از آن را نشان می دهد نیز می تواند دیده می شود در NBC به صورت رایگان و بسیاری از آنها نیز در Hulu (تا مجوز قرارداد منقضی حداقل). طاووس راه اندازی خواهد شد با یک تعداد انگشت شماری از اصل و هر سه نوشته اصلی سری هستند به اندازه کافی عجیب, انگلیسی-ساخته شده است. برجسته ترین جدید را در “شجاع دنیای جدید” بر اساس تخیلی/dystopian سال 1932 آلدوس هاکسلی کتاب; همراه با “هوش” یک جاسوس/محل کار کمدی با بازی دیوید شویمر; و توطئه هیجان انگیز “جذب است.” نیز وجود دارد یک جفت docuseries از المپیک Ryan Lochte و راننده نسکار دیل Earnhardt جونیور; جدید “Psych” فیلم و انیمیشن کودکان و نوجوانان را نشان می دهد“جورج کنجکاو,””where’s Waldo?” و“کلئوپاترا در فضا” که عنوان بسیار زیبا توضیح می دهد فرض آن.

که در علاوه بر این به یک کتابخانه بزرگ از مطالب از جمله “30 راک” “پارک ها و تفریح” “Battlestar Galactica” و “جمعه شب چراغ” را به عنوان به خوبی به عنوان کلاسیک را نشان می دهد مانند “قتل او نوشت:” “ذخیره شده توسط بل” و “به سلامتی” و با انتخاب حدود 600 فیلم. کاربران همچنین می خواهد دسترسی سریع به اواخر شب نشان می دهد و زندگی ورزشی.

Coronavirus همه گیر ضربه طاووس سخت است. آن محور جاذبه برای راه اندازی قرار بود سال 2020 توکیو بازی های المپیک است که به تعویق افتاده است و بخش عمده ای از آن اصلی برنامه نویسی شده است به تعویق افتاد تا سال 2021 با توجه به تولید خاموش شدن ناگهانی.

که را طاووس ؟ اگر شما یک طناب برش که نتواند شبکه تلویزیون نسخه رایگان از طاووس بزرگ است. اگر شما واجد شرایط دریافت حق بیمه از طریق Comcast یا Cox, اشتراک, آن را نیز کاملا خوب علاوه بر رایگان.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ توقف. نسخه رایگان است اما پرداخت ردیف خواهد بود غیر ضروری برای بسیاری از مردم است.

فردا همه دسترسی ($5.99 یک ماه یا $9.99 بدون تبلیغات)

فردا همه دسترسی به نظر می رسد در تعطیلات در ماه جولای با هیچ سری جدید برنامه ریزی شده هر چند فصل دوم Jordan Peele را “منطقه گرگ و میش” کاهش یافته است در اواخر ماه ژوئن و شایسته بررسی است. اما برنامه ریزی relaunch, ترکیب, اخبار زنده ورزشی و بیشتر نشان می دهد و از ViacomCBS Inc. VIAC, -1.48% خانواده از شبکه ها — که شامل MTV Nickelodeon است و Comedy Central اساسا دو برابر آن کتابخانه را نشان می دهد — رانده شده و از تابستان برای مدتی در 2021.

که آن را برای ؟ بند-برش که از دست شبکه های تلویزیون.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ توقف. این نسخه نونما می تواند جالب باشد اما تا زمانی که آن را بیش از حد گران است آنچه در آن ارائه می دهد.

تلویزیون اپل+ (4.99$در ماه)

در حالی که Apple Inc. AAPL 0.00 در ادامه به ثبت نام چشمگیر توسعه معاملات (مانند مارتین اسکورسیزی فیلم بعدی به عنوان مثال) تلویزیون اپل+ هنوز هیچ چیزی ندارد که باید ببینید. جولای را اولین “کمی صدای” (10 ژوئیه) یک موسیقی سریال در مورد یک زن جوان پیدا کردن راه خود را در شهر بزرگ با موسیقی اصلی توسط Sara Bareilles و “تازی” (10 ژوئیه) در جنگ جهانی دوم فیلم با بازی تام هنکس به عنوان یک کاپیتان کشتی پیشرو کاروان در سراسر اقیانوس اطلس در معرض خطر ثابت از نازی زیردریایی. اپل خریداری شده با مشخصات بالا دانلود فیلم در ماه مه پس از آن کشیده شد از اکران با توجه به همه گیر. که می تواند یک نقطه ورود برای هفت روز تست رایگان, برای کسانی که کنجکاو برای دیدن آنچه که اپل ارائه شده است.

که تلویزیون اپل+ ؟ این سوال بزرگ — آن ارائه می دهد یک چیزی کمی برای همه, اما به اندازه کافی برای هر کسی که واقعا. وجود سنگهای پنهان مانند مهاجر-مجموعه داستان “کمی امریکا” انیمیشن موزیکال “پارک مرکزی” و محل کار کمدی “اسطوره ای تلاش: ریون ضیافت” اما فقط به اندازه کافی از آنها.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ توقف. با سطحی کتابخانه از دیگر خدمات جریان و تنها یک یا دو اصل یک ماه آن را هنوز هم ارزش مسلما قیمت پایین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de