واشنگتن – تارا Reade که متهم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از نظر جنسی آزار او در اوایل 1990s گفت madadi که حادثه به اتهام “تغییر همه چیز را در مورد زندگی من است.”

او برای اولین بار در دوربین مصاحبه پس بایدن را رد او اتهام, Reade نشستم با سابق رادیو فردا میزبان برای 42 دقیقه مکالمه به بحث در مورد اثرات اتهام حمله تا به حال در مورد اتهامات او اعتبار و انگیزه برای آمدن به جلو.

این مصاحبه بود, تولید شده توسط غنی McHugh بود که رونان فارو تولید در NBC News در طول تحقیقات خود به این حمله ادعا می کند که سرنگون Harvey Weinstein. قبل از خروج از فاکس نیوز کلی بود در میان نیم دوجین دیگر زنانی که متهم بنیانگذار و مدیر عامل سابق Roger Ailes از آزار و اذیت جنسی.

این presumptive دموکرات نامزد شده است به صراحت تکذیب کرد Reade را ادعا می کنند. “این هرگز اتفاق افتاده است” بایدن گفت: در MSNBC در مارس 1. “من نمی دانم چه انگیزه است ، … اما آن را بی ربط است. آن را هرگز اتفاق افتاده است. آن را هرگز اتفاق افتاده است. دوره.”

در اینجا برخی از آنچه که Reade گفت:

“من آرزو می کنم او خواهد’ رها کردن مسابقه

Reade به نام بایدن به “پاسخگو” اما اشاره کرد که “کمی دیر” برای عذرخواهی از او در یک پیش نمایش از این مصاحبه منتشر شده در روز پنج شنبه.

“است که باید ام اتفاق افتاده در سال 1993” او گفت:.

“من آرزو می کنم او را (خارج از مسابقه)” Reade گفت. “اما او نمی خواهد. اما من آرزو می کنم او خواهد بود. این که چگونه من احساس عاطفی است.”

Reade خواسته شده بود در مورد مقایسه ای که بین این مورد و این که از دکتر کریستین Blasey فورد که متهم برت Kavanaugh از تجاوز جنسی در طول دیوان عالی کشور تایید و در سال 2018 است. Reade گفت: او را “کاملا” بود حاضر به رفتن زیر سوگند و متقابل مورد بررسی قرار گرفت.

به عنوان یک دروغ سنجی آزمون Reade سوال استاندارد آن را برای تجاوز جنسی بازماندگان اگر آنها همه خواسته شده را به polygraphs.

“من نه یک مجرم. جو بایدن باید دروغ” او گفت:. “من را اگر یک جو بایدن یک طول می کشد. “

حمله ‘همه چیز را تغییر داد’

Reade توصیف اتهام برخورد با بایدن از بهار سال 1993 و گفت که آن را به حال تاثیر عمیقی بر زندگی او رفتن به جلو.

او متهم بایدن از آزار او در کاپیتول هیل ساختمان که در آن او می گوید: او خود را در برابر یک دیوار رسیده در زیر لباس های خود را و دیجیتالی نفوذ خود را بدون رضایت. Reade که کار کرده بایدن به عنوان یک دستیار زمانی که او یک سناتور ایالات متحده گفت که او به یاد می آورد که زمانی که او کشیده دور او به او گفت, “بیا, مرد, من شنیده ام شما دوست من.”

“ذهن من بود مسابقه. در آن لحظه من می دانستم که این واقعا بد بود. من می دانستم که آن را بیش از این حمله آن را واقعا بد بود” Reade گفت کلی. او توضیح داد که بایدن ظاهر می شود عصبانی است.

“وی با اشاره انگشت خود را در من و گفت:” شما هیچ چیز برای من است. شما هیچ چیز'” Reade گفت. “من فکر می کنم که سخت ترین چیز و من می دانم که مردم بحث در مورد حمله اما کلمات او این واژه ها با من ماند تمام زندگی من است.

“من واقعا نمی مراقبت اگر مردم آن را باور یا نه. من تا به حال با آن زندگی می کنند. و این فقط یکی از آن چیزهایی است که نهفته و خرد زندگی من را تغییر همه چیز را در مورد زندگی من,” او گفت:.

که در آن ادعا شده شکایت کنم؟: رئیس مجلس سنا می گوید نمی تواند مطابق با درخواست بایدن به انتشار سوابق

Reade گفت: “شکایت از آزار و اذیت جنسی, نمی, حمله به چندین سرپرستان در بایدن را در زمان. کارکنان در مصاحبه با نیویورک تایمز را تکذیب کرد همیشه به حال کسانی که مکالمات. Reade نیز گفت: او ثبت گزارش سنا پرسنل دفتر اما آیا کپی کنید. پس از بایدن به نام در آرشیو ملی به انتشار هر گونه سابقه وزیر امور خارجه سنا گفت: این شکایت نمی توان افشا می شود.

او خود را متهم به کارکنان بودن “همدستی” در مصاحبه با کلی: “کار خود را برای پوشش دادن به آنچه که او انجام داد. مردم وجود دارد که باید فعال باشد و اجازه رفتار خود ادامه می دهند.”

نظرسنجی: بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رای دهندگان در حال تقسیم در تارا Reade جنسی حمله ادعا

گزارش جدید: شوهر سابق از بایدن مدعی تارا Reade گفت: او گفت: از اینکه مورد آزار و اذیت جنسی

چند نفر که می گویند Reade به آنها گفت که در مورد تمام یا بعضی از ادعای او را رو به جلو آمده اند به اثبات داستان او از جمله سابق همسایه که گفت: Reade توصیف اتهام حمله به او در سال 1995 یا 1996.

یک سال 1996 دادگاه سند به دست آمده توسط تریبون در سان لوئیس اوبیسپو کالیفرنیا و گزارش در روز پنج شنبه نشان می دهد که Reade شوهر در زمان تئودور Dronen گفت: Reade به او گفت در مورد “مشکل او داشتن در محل کار مورد آزار جنسی در آمریکا سناتور جو بایدن ، این سند نمی گوید که مرتکب آزار و اذیت, و نه آن شامل جزئیات حمله.

چه Reade پایان بازی ؟

Reade قبلا گفت که انگیزه ی او برای آمدن به جلو بود نه سیاسی. در مصاحبه با کلی او خطاب به نگرانی در مورد اعتبار و اصلاح شده است که گفته: “من فکر می کنم همه چیز سیاسی است.”

“اما این است که عمیق تر از آن” Reade رفت. “این در مورد کسی است که حمله به من بود بالا به بالاترین از زمین است.”

“من در پایان بازی است که اساسا داستان من در یک وقار راه نمی شود از هم جدا و آن را قادر به حرکت با زندگی من و زخم التیام یابد” Reade گفت.

هر چند Reade است گفت: در گذشته مصاحبه او قبلا پشتیبانی وارن و بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., برای رئیس جمهور, او گفت که او در تلاش است به کمک “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده شوید.” اما او با انتقاد از واکنش برخی در حزب دموکرات و گفت: او در حال حاضر به نظر خودش سیاسی “بی خانمان” نه یک عضو از هر دو حزب عمده.

“ما می توانیم رو به جلو, مگر اینکه آن را یک دموکرات? این است که پیام ما در حال ارسال،” Reade گفت.

“شما لازم نیست که برای بی اعتبار کردن یا نه من باور به رای جو بایدن” Reade گفت. “من حتی دوستان و یا خانواده است که هنوز رای گیری برای جو بایدن چرا که آنچه آنها انجام می دهند.”

زمانی که Reade تصمیم به گفتن داستان کامل

Reade گفت که او شروع به در نظر گرفتن گفتن او کامل داستان در مورد تجربه خود را با بایدن به زودی پس از اولین مصاحبه های رسانه ای در آوریل 2019 و شروع به رسیدن به اعضای رسانه ها و سیاستمداران است که تابستان.

در 2019, Reade یکی از چندین زنانی که رفت با داستان بایدن دست زدن به آنها را نامناسب و یا در راه ساخته شده است که آنها ناراحت کننده است. او گفت که او نمی بحث در مورد حمله موجودات در آن زمان بود چرا که او نگران واکنش او را دریافت خواهید کرد.

او گفت: Kelly او ناامید شد به پرسش یک خبرنگار.

“اولین سوالی که از من پرسیده بود” خوب نبود جنسی بود؟’ و این همه از آن زمان. من خیلی فاقد شجاعت” Reade گفت.

“این هرگز اتفاق افتاده است’: جو بایدن را رد می کند تجاوز جنسی به اتهام تماس در آرشیو ملی به انتشار سوابق

آنچه ما می دانیم: کارمند سابق تارا Reade می گوید جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993

شروع مدتی در تابستان 2019 او می گوید: او شروع به رسیدن به خبرنگاران گفت که تا به حال مصاحبه او اما نمی توانید پاسخ. او سپس تلاش برای رسیدن به سیاستمداران گفت: از جمله سنسور. الیزابت وارن D-Mass., و کامالا هریس D-کالیفرنیا.

“من سعی کردم برای رسیدن به آنها بله ، کامالا هریس است که من نماینده, بنابراین من سعی کردم برای رسیدن به او به طور خاص برای کمک به. من می خواستم برای دریافت یک مکان امن برای گفتن آنچه که اتفاق افتاده است” Reade گفت. “من نمی توانید پاسخ.”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به وارن ، مشاور ارشد برای Harris, سابرینا سینگ گفت: “ما هیچ سابقه ای از هر درخواست.”

بایدن کمپین نقاط به تناقضات’

بایدن این کمپین با اشاره به سال خود را از کار مربوط به مبارزه با خشونت علیه زنان است و گفت: رسانه ها باید بررسی اتهام تجاوز جنسی. مبارزات انتخاباتی گفته بودند “تناقضات” در داستان است.

کیت Bedingfield معاون مدیر کمپین ذکر شده گزارش از آسوشیتد پرس و بورسی که شامل مصاحبه مطرح نظرات از 2019 زمانی که Reade اول صحبت به خبرنگاران گفت. Vox گزارش داد که یک ناشناس اچ در حال حاضر بازگو Reade حمله به داستان اما در سال 2019 گفت: بایدن “هرگز سعی کنید به بوسه خود را به طور مستقیم. او رفت و هرگز برای یکی از کسانی که لمس.”

AP منتشر مسن نقل قول که او گفت: قبل از او آمده بود به جلو با حمله به ادعا می کنند: “من می ترسم از او که او قرار بود به من را در یک اتاق و یا هر چیزی. این بود که نوع پرنیان.”

“هر روز بیشتر و بیشتر تناقضات بوجود می آیند. زنان باید دریافت سود از شک. آنها باید قادر به جلو آمده و به اشتراک گذاری داستان های خود را بدون ترس از مجازات و یا آسیب – و همه ما باید مسئولیت را به اطمینان حاصل شود که” Bedingfield گفت. “در همان زمان ما می تواند هرگز قربانی کردن حقیقت است. و حقیقت این است که این اتهامات و این مواد که ارائه شده به آنها را به بالا و تحت نظارت نگه می دارد خود را به اثبات نادرستی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de