آنچه ما می دانیم درباره روز شنبه تیراندازی مرگبار در مرکز شهر لوییویل در اعتراض

پس از یک ماه بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز در جفرسون مربع پارک در مرکز شهر لوئیزویل شنبه شب بود خدشه دار هرج و مرج است.

یک مرد قربانی, کشته شد و یک نفر دیگر مجروح شد در یک تیراندازی رخ داده است که در محل در حال انجام Breonna تیلور تظاهرات که باید لرزاند شهر قرار داده و لویی در کانون توجه بین المللی طی ماه گذشته است.

چند سوال بدون جواب باقی مانده یکشنبه اما در اینجا نگاهی گذرا به آنچه اتفاق افتاده و آنچه ما می دانیم و آنچه نمی دانیم.

بیشتر: لویی عکسبرداری: حداقل یک نفر کشته در جفرسن مربع پارک که در آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات برگزار شد

چه اتفاقی افتاده است شنبه شب در جفرسون مربع پارک ؟

تیراندازی Saturdaynight در جفرسون مربع پارک سمت چپ یک مرد قربانی مرده و فرستاده قربانی دیگری به بیمارستان با آسیب هستند که اعتقاد به تهدید کننده زندگی.

تیراندازی صورت گرفت در 9 بعد از ظهر پس از صلح آمیز صبح و بعد از ظهر در پارک که در یک نقطه بود و انتظار می رود به این سایت از یک counterprotest رهبری مسلحانه “پاتریوت شبه نظامی.”

Jefferson County کلانتر پرسنل انجام شده صرفه جویی در زندگی اقدامات مردی که با ضرب گلوله کشته شده بود در صحنه اما قادر به نجات او. او در این صحنه با توجه به لویی مترو سخنگوی پلیس لمانت واشنگتن است. فرد دیگری که به ضرب گلوله کشته شده بود و بعد از آن در سالن دادگستری واشنگتن گفت. آن شخص گرفته شده بود به نزدیکی دانشگاه لوئیزویل در بیمارستان است و انتظار می رود برای زنده ماندن.

که قربانیان ؟

کسی که کشته شده است شناسایی شده توسط لویی پلیس که باید گفت که او یک مرد است. فرد را به بیمارستان منتقل شناسایی شد ،

هر کسی که در بازداشت?

پلیس گفته اند که آیا هر کسی که دستگیر شد در ارتباط با تیراندازی در هرج و مرج پس که فرستاده معترضان پراکندگی در سراسر مرکز شهر به عنوان پاک ،

محققان هنوز مشغول به کار مورد واشنگتن نوشت: در بیانیه ای در 4:05 صبح یکشنبه و به روز رسانی بیشتر انتظار می رود. لویی مترو اصلاحات’ ورود به سیستم رزرو صبح روز یکشنبه به نظر نمی رسد برای نشان دادن هر کسی در بازداشت با اتهامات مربوط به تیراندازی.

بیشتر: لویی پلیس پاک کردن چادر در شهرستان جفرسون مربع پارک زیر است تیراندازی مرگبار

چه اتفاقی افتاد بعد از آن در جفرسون مربع پارک ؟

خرید اینترنتی در جفرسون مربع پارک سریع بود.

پلیس قفل کردن صحنه ارسال در یک واحد پوشیدن riot gear در حدود 10 p. m. افسران و باقی مانده معترضان رو به چند کوچک درگیری در ساعت پس از این تحقیقات ادامه داد: اما گاز اشک آور بود مستقر شده و نیروی مورد استفاده قرار گرفت برای روشن شدن صحنه است.

Jefferson مربع پارک بازگشایی شد حدود ساعت 8 صبح یکشنبه با چادر و دیگر وسایل پاک. معترضان در حال راه اندازی یک چادر شهر در پارک در ماه گذشته — چادر و موارد دیگری که گرفته شد با مترو کار مقامات در ساعت پس از تیراندازی را می توان برداشت تا یکشنبه در 600 Meriwether خیابان واشنگتن نوشت.

چادر دیگر اجازه خواهد داشت در جفرسون مربع پارک واشنگتن اضافه شده و معترضان دیگر نمی خواهد اجازه اقامت در پارک یک شبه.

لویی شهردار گرگ فیشر با صدور بیانیه ای در برابر خشونت در اواخر شب شنبه و گفت: او می خواهم که بیشتر برای به اشتراک گذاشتن در روز یکشنبه.

“من عمیقا متاثر از خشونت است که فوران در جفرسن مربع امشب پارک که در آن کسانی که ابراز نگرانی های خود را جمع آوری شده اند,” فیشر نوشت. “این یک تراژدی است که این منطقه از اعتراض مسالمت آمیز در حال حاضر یک صحنه جرم. با تشکر من به اولین پاسخ دهندگان که کمک در صحنه است.”

چرا معترضان در مرکز شهر لوئیزویل?

معترضان شده اند در جفرسون مربع پارک و هر روز در ماه گذشته به ادامه تماس برای اقدام علیه پلیس درگیر در قتل تیلور, که به ضرب گلوله کشته شد در ماه مارس توسط LMPD افسران اجرای بدون دست کشیدن حکم در آپارتمان او.

تظاهرات در لوییویل شروع on May 28 و ادامه داد: پس از آن که مورد توجه بین المللی را به خود جلب کرده و منجر به تظاهرات در شهرهای دیگر در سراسر کشور به عنوان به خوبی.

واقع در قلب مرکز شهر Louisville, Jefferson, میدان پارک همسایگان شهرستان سالن مترو, اصلاحات, Louis D. دانشکده سالن دادگستری و چند قابل توجه دیگر ساختمان های شهر.

لوکاس Aulbach را می توان در رسید [email protected], 502-582-4649 و یا در توییتر @LucasAulbach. پشتیبانی قوی محلی نگاری و اشتراک: www.courier-journal.com/lucasa.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>