آنچه ما می دانیم درباره جاری شدن سیل در میشیگان که نقض دو سدها مجبور 10,000 تخلیه

حدود 10000 نفر گفت به تخلیه از قطعات میشیگان پس از سیلاب ناشی از دو سد به شکست زیر باران سنگین در سراسر کشور.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer اعلام وضعیت اضطراری در سه شنبه برای Midland County پس از Edenville و سانفورد سدها نقض کرده و هشدار داده است که در مرکز شهر میدلند می تواند تحت 9 فوت آب توسط چهار شنبه بعد از ظهر.

سد فرو می ریزد و منجر به صعب العبور جاده یک آب جوش مشاوره — و مطرح نظارتی سوال در مورد Edenville سد برق آبی تولید با مجوز. معلوم بود که آیا وجود دارد هر گونه مرگ و میر ناشی از جاری شدن سیل.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد جاری شدن سیل.

که در میشیگان سدهای در حال شکست و آنها کجا هستند ؟

چندین سد در بالادست میدلند در طول Tittabawassee بود یا نقض و یا به انتشار آب بیاختیار پس از پس از 4 تا 7 اینچ از بارش باران کاهش یافت و یکشنبه و دوشنبه.

این Tittabawassee رودخانه در میدلند وارد سیل مرحله صبح روز سه شنبه زمانی که رودخانه مشاهده شد در 28.25 پا در 10:15 صبح با توجه به خدمات ملی آب و هوا. سیل مرحله 24 است ،

بعد از ظهر سه شنبه حداقل دو رودخانه در اواسط میشیگان — به Tittabawassee رودخانه در میدلند و تفنگ رودخانه در نزدیکی استرلینگ — به حال خود رسیده سیل مرحله.

این Edenville سد در Tittabawassee رودخانه است که متعلق به بویس آب نقض شنبه شب. یک فلش سیل هشدار صادر شده توسط خدمات ملی آب و هوا هشدار به انتظار جاری شدن سیل کوچک creeks جریان و دیگر مناطق کم ارتفاع.

این سد که تا به حال آن برق آبی تولید مجوز لغو در سال 2018 برای عدم توانایی خود را برای مقاومت در برابر سیل است 6,600 پا خاکی خاکی به 54.5 متر در ارتفاع پوشا هر دو Tittabawassee و تنباکو رودخانه در میدلند و Gladwin شهرستانهای استان است.

عبور آب از طریق Edenville سد نقض پایین دست رهبری به میدلند شهرستان Sanford, دریاچه, که در آن سانفورد سد نیز متعلق به بویس نقض شد بعد از آن در روز سه شنبه. که سد نهفته در جنوب Edenville و حدود 8 کیلومتر دور از شهر میدلند.

خدمات ملی آب و هوا در دیترویت گفت: در توییتر که یک هشدار سیل در اثر امتداد Tittabawassee رودخانه در Midland County با توجه به شکست سدها. سنج سایت در میدلند بیش از گذشته جاری شدن سیل رکورد مرحله 33.89 پا در حدود 5:30 صبح روز شنبه.

سفر در میان coronavirus: چه تخلیه در حالی که اجتماعی فاصله نگاه مانند?

Whitmer گفت: بخش هایی از شهر میدلند روستای Sanford, Edenville شهرستان و داو شیمیایی شده بودند و یا در حال تخلیه.

Whitmer گفت: با وجود اقامت در خانه سفارشات به طور کلی گفتن مردم به سفر مهم بود که هر کسی که زندگی در مناطق آسیب دیده تخلیه به سرعت به عنوان ممکن است به مناطق امن تر و یا رفتن به خانه بستگان و دوستان است. سه پناهگاه باز کرده بود در Midland County, به عنوان به خوبی.

“این است که بر خلاف هر چیزی که ما قبل از دیده می شود… اما این واقعا یک رویداد تاریخی است که در این میان یکی دیگر از رویداد تاریخی” Whitmer گفت: با اشاره به کروناویروس همه گیر است که منجر به اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور و کشته شدن بیش از 5000 نفر است.

“لطفا دریغ نکنید. رفتن را به ماندن با یک دوست و یا نسبی و یا رفتن به یکی از این پناهگاه در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد که حتی در یک پناهگاه مردم باید سعی کنید برای انجام بهترین آنها می توانند به تمرین های اجتماعی فاصله و پوشیدن چهره و پوشش برای محافظت از خود و دیگران از coronavirus.

چه چیز دیگری اتفاق می افتد در میشیگان ؟

همچنین چهارشنبه میشیگان گروه محافظه کار قصد دارد در اعتراض به Whitmer اقامت در خانه نظم و بسته شدن از آرایشگاه و سالن با دادن رایگان کوتاهی مو در خارج از دولت و کنگره آمریکا در لنسینگ. این گروه را نگه دارید و آنچه در آن خواستار عملیات کوتاه کردن مو بین ظهر و 3 بعد از ظهر در خارج از کنگره.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین برنامه ریزی برای بازدید از یک کارخانه فورد موتور در میشیگان روز پنجشنبه که در آن کارگران در حال ساخت هواکش در طول coronavirus بیماری همه گیر. Whitmer دفتر گفت: این دیدار در تضاد با قوانین برای مبارزه با گسترش coronavirus او در جای خود قرار داده اما او نمی خواهد سعی کنید به آن را متوقف کند.

کمک: Frank Witsil مطبوعات آزاد دیترویت و آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de