چه جریان این هفته: ‘همیلتون” در دیزنی+ چهارم ژوئیه جنگ فیلم “پایگاه’

تئاتر هنوز بسته اما جدید جریان فیلم هستند که برای سرگرم کردن شما و خانواده خود را در اجتماعی فاصله بار.

این چهارم جولای آخر هفته, Lin-مانوئل میراندا تونی برنده جایزه برادوی احساس آغاز بکار در دیزنی+, یک, اسکات ایستوود, جنگ فیلم می پردازد نبرد Kamdesh, ژولیت بینوش و کاترین Deneuve تیم فرانسوی, خانوادگی, درام و مستند تواریخ congressman John Lewis ” مبارزه برای حق رای در گذشته و حال است.

اگر که نیست به اندازه کافی به شما آنلاین و تماشای فیلم جهانی موسیقی محور “نشان می دهد که باید بر روی بروید!” کانال یوتیوب است که جریان Michael Flatley رقص نشان می دهد “سلتیک ببر” شروع در 2 p. m. EDT/11 a. m. PDT جمعه.

جریان پیشنمایش:10 باید ببینید جدید پورنو برای تماشای در حالی که در خانه گیر کرده

از دست رفته سینما? پر کردن و سر به این drive-ins

در اینجا مختصر و مفید از فیلم های جدید ضربه جریان این آخر هفته برای هر سینمایی طعم:

اگر شما آماده به ذهن تاریخی خود را دمیده: ‘همیلتون’

یک رپ الکساندر همیلتون? بالا پله توماس جفرسون? شما هرگز دیده می شود بنیانگذاران کاملا مانند آنها در “همیلتون” یک فیلم برداری نسخه از هیپ-هاپ با طعم موسیقی پدیده ای است که ویژگی های یک توده عفونی آهنگ ها, شخصیت های فوق العاده روشنگر آمریکا اوایل روز و متنوع اکتشاف همیلتون میراث. این همه که و یک قطعه از hardtack.

که در آن به تماشای: دیزنی+

اگر شما نیاز به یک جنگ میهنی فیلم: ‘پایگاه’

بر اساس جیک Tapper کتاب مدیر Rod Lurie نظامی, هیجان انگیز مراکز سربازان ارتش ایالات متحده مستقر در افغانستان در سال 2009 در یک پاسگاه در پایین شیب دره که باید به مبارزه با حمله صدها نفر از مبارزان طالبان. آخرین نیمی از فیلم ویژگی های شدید claustrophobic نبرد و ایستوود, Caleb Landry Jones و اورلاندو بلوم بازی شخصیت های کلیدی در یک فیلم است که با تمرکز بر هزینه انسانی جنگ در خطوط مقدم و در خانه است.

که در آن به تماشا کنید: تلویزیون اپل, Vudu, FandangoNOW

اگر شما می خواهید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد حقوق مدنی نماد: ‘John Lewis: خوب مشکل’

مستند جذاب عمیق شیرجه رفتن به زندگی کاریزماتیک گرجستان کنگره و آلاباما بومی بود که با الهام از رزا پارک ها و راهپیمایی به عنوان یک مرد جوان با مارتین لوتر کینگ جونیور در 1960s. او در زمان باطل ضرب و شتم و دستگیر شد 40 بار کاری برای پایان دادن به تبعیض نژادی و مبارزه برای حق مردم به رای دادن و در ادامه به “لازم است مشکل” در حال حاضر — او عبارت به معنی مبارزه با مبارزه خوب – کار در برابر رای دهندگان سرکوب کردند.

که در آن به تماشا کنید: تلویزیون اپل, Vudu, FandangoNOW

اگر شما یک Francophile که او نیز قدردانی Ethan Hawke: ‘حقیقت’

این مثل این است که یک all-star game به صورت بین المللی دوستداران فیلم. ژاپنی فیلمساز Hirokazu Kore-eda هدایت Catherine Deneuve که نقش پیری فرانسه یک-لیستر فابین, و, ژولیت بینوش, co-به عنوان بازیگران فابین را فیلمنامه دختر Lumir. این دو نیاز به کار کردن احساسات سخت و گذشته خشم با فابین این خاطرات در آینده در حالی که او نیز فیلمبرداری یک پروژه جدید با یک ستاره رو به افزایش (Manon Clavel) و hawke’s همراه برای سوار شدن به Lumir آمریکایی بازیگر ،

که در آن به تماشا کنید: تلویزیون اپل, Vudu, Google Play

اگر شما در خلق و خوی برای یک طنز فرار: ‘Desperados’

سابق”شنبه شب زنده” castmember Nasim Pedrad عناوین این آبرومندانه سرگرم کننده خشن/کمدی رمانتیک به عنوان down-on-her-شانس L. A. زن Wesley که پیمایش یک رشته از تاریخ بد و حتی بدتر مصاحبه شغلی زمانی که او در نهایت فکر می کند که او در بر داشت او رویای شخص (Robbie Amell). پس از ارسال غیرعمدی او بسیار عصبانی ایمیل Wesley سفر به کبو با پالس (pals) (Anna Camp and Sarah Burns) به رهگیری آن را قبل از او می تواند آن را ببینید. آمده برای قابل پیش بینی طرح اقامت برای شاد و خرم دلفین.

که در آن به تماشای: Netflix

اگر شما تعجب آنچه که مدیران مشهور شده اند تا در قرنطینه: ‘خانه’

در حالی که ما همه گیر شده است در خانه از ماه مارس یک دسته از فیلمسازان معروف – 17 و در واقع از راشل موریسون (فیلمبردار در “پلنگ سیاه”) به دیوید مکنزی (“جهنم یا آب بالا”) – ایجاد شده اند خود را کوتاه است که وارد شده در این بازی سرگرم کننده و التقاطی Netflix مجموعه است. Maggie Gyllenhaal صنایع دستی یک داستان آخرالزمانی در ورمونت بازیگران شوهرش پیتر سارسگارد, کریستن استوارت نشان می دهد که نزول به قفل پایین جنون و Ana Lily Amirpour دو برابر به عنوان مدیر و ستاره دوچرخه سواری را از طریق خیابان های خالی از لا به کیت بلانشت روایت سفر خود را.

که در آن به تماشای: Netflix

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de