چه اگر کسی دیگری است متقلبانه ادعای مزایای بیکاری

در واشنگتن مقامات بهبود 300 میلیون دلار در ساختگی تعداد مدعیان بیکاری از کلاهبرداران با استفاده از سرقت هویت.

در مین مقامات لغو بیش از 12000 مدعیان اولیه بیکاری که آنها تعیین کرده اید جعلی هستند.

و در اوکلاهما و پنسیلوانیا مقامات شده اند کاوش افزایش تعداد سوال از مدعیان بیکاری.

در یک زمان از دو رقمی نرخ بیکاری, جنایی, شبه با استفاده از سرقت اطلاعات شخصی را به درخواست برای مزایای بیکاری در سراسر کشور و جمع اوری پول نقد است که یک قربانی ممکن است به شدت نیاز است.

نیجریه مبتنی بر حلقه جرم و جنایت است یک منبع بالقوه از این مشکل با توجه به سرویس مخفی ایالات متحده. وجود دارد در حال انجام تحقیقات برای یافتن عاملان به گفته کمیسیون تجارت فدرال گفت.

گسترده کلاهبرداری مؤثر است “دهها هزار نفر از مردم کاهش تحویل از مزایای به مردم در نیاز واقعی و هزینه متحده صدها میلیون دلار” تنظیم کننده گفت.

به 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه شناخته شده به عنوان مراقبت عمل مجاز اضافی $600 در هفتگی بیکاری پرداخت در بالای هر مقدار دولت می پردازد به کارگران بیکار.

اضافی پرداخت که در خاتمه در پایان ماه ژوئیه به مقدار سخاوتمندانه تزریق پول نقد برای بسیاری از مردم که به سرعت از دست دادن شغل خود به عنوان coronavirus همه گیر امریکا را لرزاند.

پس چه می شود اگر شما را تبدیل به یکی از قربانیان — به خصوص اگر شما نیاز به پول برای نیازهای?

در اینجا پاسخ چه برای انجام بعدی:

چگونه من می دانم که من یک قربانی از بیکاری تقلب ؟

غاصب تقلب قربانی می آموزد کسی است که میراث تاریخی و هویت خود را به دو روش مختلف, با توجه به اوا Velasquez, رئيس جمهور و مدیر عامل این سرقت هویت مرکز منابع.

در یک مورد Velasquez می گوید قربانی هنوز یک شغل و کارفرمای فعلی می گوید کارگر آنها مطلع شده است که کارگر است که ظاهرا تقاضا برای مزایای بیکاری. (کارفرمایان ابلاغ توسط دولت به عنوان یک ماده البته زمانی که یک کارگر امر برای مزایای بیکاری.)

دو راه وجود دارد قربانیان سرقت هویت یاد بگیرند که معمولا کسی با استفاده از اطلاعات خود را برای دریافت مزایای بیکاری.

در مورد دیگر قربانیان درخواست بیمه بیکاری خود و یادگیری از دولت مقامات نیروی کار کسی دقیق خود را همان هویت است که در حال حاضر جمع آوری بیکاری است.

“که به نظر من بیشتر دلخراش سناریو” Velasquez گفت MarketWatch. مرکز منابع سرقت هویت است, یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک به قربانیان سرقت هویت برای دو دهه بوده است. غاصب تقلب است اما آن دمیده شده در مقیاس پس از coronavirus شیوع Velasquez گفت.

از دست ندهید: گسترش مزایای بیکاری: چه کسی واجد شرایط, چگونه به درخواست

قبل از همه گیر منبع: مرکز تدریس خصوصی در خانه به طور معمول با دریافت یک یا دو تماس از یک ماه از قربانیان شکایت شخص دیگری را دامنگیر خود مزایای بیکاری. در آوریل و مه خط تلفن دریافت ماهانه حدود 50 تماس در موضوع Velasquez گفت.

Cybercriminals به در حال حاضر با استفاده از تمام اطلاعات آنها به سرقت رفته در نقض داده را از طریق سال, او گفت:.

آیا من می توانم هنوز هم من بیکاری پول حتی اگر شخص دیگری بوده است این ادعا آن است ؟

بله با توجه به میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه یک سازمان حمایت متمرکز بر حقوق کارگران.

Scammers “در حال رفتن به قادر به از نظر قانونی خود را تخلیه واجد شرایط بودن” او گفت:. می رود که برای دولت بیکاری و پول اضافی 600 دلار در هفته پرداخت تحت این بیماری همه گیر بیکاری کمک برنامه.

در این طرح از همه چیز, تشخیص تقلب یکی از چیزهایی که بیمه بیکاری سازمان قوی تر هستند در برخورد با.’

— میشل همیشه ملی قانون استخدام پروژه ارشد تحلیلگر سیاست

“در این طرح از همه چیز, تشخیص تقلب یکی از چیزهایی که بیمه بیکاری سازمان قوی تر هستند در برخورد با” همیشه گفت. “در طول دهه گذشته متحده باید متمرکز بر پرداخت به ضرر گرفتن پرداخت.”

این بیماری همه گیر است آنه تاخیر در پرداخت. دولت کار سازمان بوده است در مقابله با یک و افزایش ناگهانی در تعداد مدعیان بیکاری از شیوع کروناویروس و آن چسبانده شده تا فرآیند پرداخت برای بسیاری از مردم است.

اگر پول به طور ناگهانی میآید تا در این بانک حساب کسی نیست که درخواست برای مزایای گزارش ثروت باد آورده خود را به دولت کار آژانس و بپرسید که چگونه با خیال راحت به بازگشت به پول است.

هرگز به پاسخ به هر گونه تماس با ایمیل و یا متن پیام آموزش شما به سیم پول در جایی و یا قرار دادن آن بر روی یک کارت هدیه FTC گفت.

من چه کاری باید انجام دهید برای دریافت پول من ؟ و هنگامی که آن را دریافت کنم ؟

یکی فوری گام این است که گزارش این تخلف در دولت خود را بیکاری آژانس. هر دولت باید قوانین مختلف در مورد نحوه گزارش تقلب و اینکه آیا کارفرما نیز نیاز به گزارش ماده FTC می گوید.

این سایت می تواند کمک به ساکنان پیدا کردن کار دولت آژانس به گزارش تقلب.

اگر یک کلاهبردار است بیکاری پول به این معنی که آنها باید اطلاعات از جمله یک فرد تاریخ تولد و شماره امنیت اجتماعی FTC اشاره کرد.

FTC می گوید scammers گرفتن شخص دیگری بیکاری پول خود را و تاریخ تولد و شماره امنیت اجتماعی.

وجود دارد مقدار زیادی کسی می تواند انجام با آن. یک cybercriminal می تواند جعلی به دنبال مواد غذایی, پزشکی, پوشش و یا مزایای دیگر در نام یک شخص سرقت هویت مرکز گفت. “اگر وجود دارد هر گونه مسائل مربوط به آن دسته از خدمات و هویت کسی که مردم باید با کسانی که سازمان بلافاصله” مرکز نوشت: در یک پست وبلاگ.

FTC همچنین دارای یک وب سایت که در آن قربانیان سرقت هویت می تواند شکایت و به دنبال راهنمای حذف: چگونه برای صدور یک هشدار تقلب در اعتبار خود را, مسدود کردن گزارش اعتباری خود را و هر گونه اشتباه-افتتاح حساب.

یک قربانی سرقت هویت برای استفاده از مزایای نیازی به شروع بیش از همه با خود ادعا همیشه گفت. هنوز تایید فرایند ممکن است چند هفته طول بکشد, او اشاره کرد. در واقع برخی کاملا بی گناه به نفع دریافت کننده ممکن است نگه دارید در منافع خود را بیش از حد به عنوان مقامات نگاه به یک سوال برانگیز ادعا همیشه اضافه شده است.

مکاتبات آنلاین — به جای استفاده از جسمی از طریق پست فرم — بهترین راه برای تسریع روند تایید کارشناسان می گویند. ایمیل و یا مکاتبه از طریق دولت و وزارت کار آنلاین پورتال است که “ساده ترین و سریع ترین راه برای پاک کردن همه چیز تا” همیشه گفت.

“اگر وجود دارد هر گونه اطلاعات متناقض که رفتن به نگه دارید تا از مزایای. فقط مطمئن شوید که همه چیز درست است و منطبق است.’

— میشل همیشه

زمان را به مطمئن شوید که حتی ریزترین جزئیات در حال درست کردن به نام املای او اضافه شده است. “اگر وجود دارد هر گونه اطلاعات متناقض که رفتن به نگه دارید تا از مزایای. فقط مطمئن شوید که همه چیز درست است و منطبق است.”

در موضوع بودن دقیق Velasquez گفت: عاقلانه برای قربانیان به سند خود هزینه و زمان صرف شده برای تصحیح این مشکل است. که به منظور دریافت پرداخت در حال حاضر و احتمالا در آینده بیش از حد. اگر هر کلاس اقدام دعاوی ناشی از موج غاصب تقلب شهرک به طور بالقوه می تواند درخواست اعضای کلاس برای اثبات چگونه آنها صدمه قبل از آنها دریافت هر گونه پرداخت Velasquez گفت.

این اتفاق در طول 700 میلیون دلار حل و فصل در سال گذشته بیش از سال 2017 Equifax EFX -2.46% نقض داده ها.

یکی ارائه راه حل های ارائه شده تا $20,000 در خارج از جیب ضرر و زیان است. برای دریافت پول از افراد تا به حال برای نشان دادن هزینه ها مانند هزینه ها و هزینه های اتفاقی آنها پرداخت می شود برای رفع هر گونه تقلب و مقدار زمان صرف شده برای مقابله با این مشکل.

سرقت هویت مرکز منابع برنامه مورد ورود ویژگی Velasquez اشاره کرد. “این همیشه یک ایده عالی برای پیگیری که” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de