کارشناسان بر این باورند که ایالات متحده را تصویب کرده است اول آن اوج coronavirus مرگ و میر و رهبران دولت در حال نورد از یک درهم آمیخته از به طور مداوم در حال تحول برنامه ای برای آرامش اجتماعی فاصله محدودیت برنامه های که اغلب متفاوت است, منطقه, دولت, شهرستان و حتی شهر در زمان.

برای هفته های کاخ سفید را هدف قرار آوریل 1 برای مرحله خروج نیروهای آمریکایی از این کشور و از زمانی که برگ برنده دولت “در خانه ماندن” دستورالعمل بی سر و صدا تمام شده در پنج شنبه, ملت باقی مانده بود با یک آرایه گسترده ای از به طور مداوم در حال تغییر مقررات اغلب تنظیم توسط فرمانداران در پاسخ به سلامتی مختلف امتیاز داده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق برای احیای یک اقتصاد پررونق طرح میتوانست توسط coronavirus بحران تحت فشار قرار دادند یک مجموعه جدید از پیشنهادات طراحی شده برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. دولت چرخد و در سه فاز برنامه ریزی کند که این تصمیم به استانها ایجاد ناهموار استراتژی است که برخی از کارشناسان بهداشت هشدار می دهند می تواند به تضعیف پیشرفت است که ساخته شده است به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر

ما coronavirus نقشه: پیگیری چگونگی وقوع گسترش یافته است در دولت خود را

در اوج ماندن در خانه و محدودیت در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل بیش از 310 میلیون آمریکایی تحت دستورات مختلف — برخی به نام سرپناه در محل سفارشات دیگران برچسب stay-at-home سفارشات. این حکم به طور کلی مورد نیاز مردم برای جلوگیری از غیر ضروری گردش و اقامت در داخل به عنوان آنجا که ممکن است.

چند متحده اعلام کرد قصد دارد برای هماهنگ کردن مداوم آنها پاسخ با همسایگان, اگر چه اغلب فرمانداران اعلام کرده اند مقررات تغییرات در سطح دولت و نه به عنوان یک هماهنگ منطقه ای تغییر دهید.

در اینجا این است که چگونه تمام 50 ایالت به علاوه پورتوریکو و واشنگتن – در حال حرکت به عقب اجتماعی فاصله مقررات. ما را حفظ خواهد کرد این فایل به روز رسانی به عنوان اقدامات در حال اعلام کرد:

آلاباما

در آوریل 28, رژیم صهیونیستی. کی Ivey مشخص شده او “امن تر در خانه” که به اثر رفت 5 p. m. در آوریل 30, بلافاصله پس از آلاباما اقامت در خانه سفارش منقضی شده است.

Alabamians ثبت بر روی سواحل و به قبلا توقیف فروشگاه های خرده فروشی پس از سفارش منقضی شده اگر چه سالن محل رستوران ناهار خوری و جاهای دیگر باقی مانده بسته تحت یک دولت جدید سلامت سفارش.

ساحل, دوربین نشان داد مردم قدم زدن در امتداد شن و ماسه در سواحل خلیج فارس تحت اواخر بعد از ظهر خورشید به عنوان سواحل باز برای اولین بار در یک ماه. انتخابی و غیر اضطراری پزشکی نیز مجاز به رزومه.

سفارش جدید اجازه می دهد تا تمام خرده فروشی کسب و کار برای باز کردن در 50% از سطح اشغال و پایبند اجتماعی فاصله و فاضلاب اقدامات است. تجمعات محدود به کمتر از 10 نفر و بازدید کنندگان باید رعایت 6 فوت فاصله از یکدیگر.

رستوران ها و کارخانه های لبنی را محدود باقی می ماند را از منظقه و یا تحویل.

و کلوپ های شبانه, تئاتر بولینگ کوچه ورزشگاه و مراکز تناسب اندام موهای سالن ناخن سالن تو سرو و دیگر-تماس با ارائه دهندگان خدمات بسته باقی خواهد ماند. کلیساها خواهد ماند و بسته را تشویق به ارائه drive-in و یا خدمات آنلاین.

“امن تر در خانه” منقضی 5 p. m. ممکن است 15.

آلاسکا

در آوریل 24, آلاسکا شروع اجازه می دهد رستوران ها به سر ناهار خوردن در سرویس و مغازه های خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی با محدودیت های کمتر از یک مرحله اولیه از یک برنامه به راه اندازی مجدد بخش هایی از اقتصاد است.

مراقبت شخصی خدمات مانند باربر مغازه ها و ناخن و مو سالن اجازه داده شد برای بازگشایی, مارس 27 عنوان شد رستوران. اما همه عامل تحت دستورالعمل های دقیق در نظر گرفته شده برای محافظت در برابر گسترش این ویروس.

تجمع شده اند محدود به 20 نفر یا 25% حداکثر ظرفیت هر کدام شماره کوچکتر است و در حال حاضر می تواند شامل مهمانان از دیگر خانواده ها. اجتماعی فاصله باید از او اطاعت شود.

خدمات مذهبی نیز باید به دنبال جمع آوری دستورالعمل های.

رژیم صهیونیستی. مایک Dunleavy و مقامات بهداشت را صادر کرد تعدادی از دستورات بهداشتی را به عنوان بخشی از مرحله به مرحله بازگشایی آلاسکا مسئولانه طرح است.

لنگرگاه دولت بزرگترین شهرستان صبر کردم تا آوریل 27 به آرامی شروع بازگشایی.

آریزونا

رژیم صهیونیستی. mlb در 29 آوریل تمدید دولت stay-در-خانه سفارش از طریق مارس 15 با برخی از کسب و کار بازگشایی به صورت محدود به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 4.

یک هفته زودتر در آوریل 22, Ducey اعلام کرده بود که بیمارستان ها و مراکز سرپايی می تواند رزومه اعمال جراحی الکتیو در مارس 1.

Ducey گفت: کسب و کار قادر خواهد بود به رزومه فرد فروش مارس 8, اما تنها اگر آنها برخی از پروتکل های ایمنی طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در محل.

آرکانزاس

آرکانزاس’ آرایشگاه و سالن زیبایی که بسته شده اند پس مارس 25 مارس بازگشایی برای کسب و کار ممکن است 6 Gov. آسا هاچینسون گفت: ممکن است 1.

اعلام امر به آرایشگران ، cosmetologists, ماساژ درمانگران هنرمندان خال کوبی پزشکی و خدمات آبگرم. آرایشگر کالج ها و زیبایی مدارس بسته باقی خواهد ماند در این زمان هاچینسون گفت.

هاچینسون گفت: مه 30 که مراکز تناسب اندام و داخل سالن و امکانات ورزشی در مارس بازگشایی on May 4.

از جمله امکانات مورد نیاز خواهد بود به صفحه نمایش هر دو کارکنان خود و مشتریان خود برای COVID-19 زمانی که آنها بازگشایی شده است. ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود برای کارکنان و مراجعان به جز زمانی که به طور فعال ورزش ضد عفونی کننده دست باید به آسانی در دسترس است و تمام تجهیزات باید بررسی شود و پس از هر بار استفاده, فرماندار گفت.

امکانات اجازه داده نخواهد شد به اعتراف کسی نمایش ممکن است COVID-19 علائم مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس. کسانی که با سیستم ایمنی بدن و یا بیماری های مزمن نیز منع ورود. استخرهای شنا و چشمه های معدنی دوش و سونا در ورزشگاه و امکانات مشابه باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

هیات بدنسازی و کاربران باید رعایت 12-پا اجتماعی فاصله با هیچ شخصی تماس هاچینسون گفت.

هاچینسون قبلا اعلام مارس 22 دولت آغاز خواهد شد لغو محدودیت های انتخابی روشهای پزشکی; که به اثر رفت مارس 27.

کالیفرنیا

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: برخی از بخش های کسب و کار مانند خرده فروشی و تولید ممکن است قادر به باز کردن در عرض چند هفته اگر دولت تست قابلیت رشد می کند و مورد اعداد کند. اما کسب و کارهای دیگر مانند سالن های دیگر را. اجتماعات بزرگ مانند کنسرت هنوز هم باقی می ماند و از رسیدن به, او گفت:.

در آوریل 22, Newsom گفته بود کالیفرنیا بود آماده نیست “برای باز کردن بخش بزرگ از جامعه ما” ساخته شده اما اولین تغییر برای دولت stay-در-خانه سفارش با از سرگیری “ضروری” عمل جراحی.

کالیفرنیا دانش آموزان می تواند بازگشت به کلاس های درس خود را به عنوان به زودی به عنوان در اواخر ماه جولای هر چند به احتمال زیاد با تغییرات Newsom گفت: در اواخر ماه آوریل است.

پس حدس و گمان است که Newsom خواهد shutdown تمام سواحل در کشور زیر ازدحام مسائل در جنوب کالیفرنیا, سواحل, در مارس 30 Newsom اعلام کرد هدف از بسته شدن برخی از اورنج کانتی منطقه سواحل است. وی با تمجید از کار های متعدد محلی و شهرداری ها برای افزایش دسترسی به ساحل در حالی که نگه داشتن مقررات در محل برای اطمینان اجتماعی فاصله.

در همین حال جمعیت, Modoc کانتی در کالیفرنیا شمال, گوشه, برنامه ای برای بازگشایی آن, مدارس, سالن مو, کلیساها, رستوران ها و شهرستان تنها فیلم تئاتر در مارس 1, تبدیل شدن به اولین شهرستان در دولت به سهولت از اقامت در خانه سفارشات و ايميل فرماندار دستور.

کلرادو

گرفتن کوتاه کردن مو و خرید حضوری در فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد دوباره در خیلی از کلرادو شروع مارس 1 به عنوان دولت برطرف محدودیت های راه اندازی برای جلوگیری از گسترش سریع coronavirus.

اما اقامت در خانه سفارشات در جای خود باقی مانده برای دنور و چندین شهرستانهای اطراف تنها ضروری کسب و کار از جمله مواد غذایی, مشروب و فروشگاه های سخت افزار باز کردن وجود دارد.

یک هفته قبل از دولت stay-در-خانه سفارش برداشته مارس 27 رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس اعلام کرد مرحله بعدی به نام “امن تر در خانه”: هدف این است که برای Coloradans برای حفظ 60%-65% اجتماعی فاصله و ساکنان آسیب پذیر باید همچنان به پناهگاه در محل.

پلیس گفت: دولت را با کار غیر ضروری کسب و کار در دستورالعمل به مرحله بازگشایی آغاز آوریل 1. در مه 4, غیر ضروری کسب و کار دفاتر می تواند بازگشایی با نصف معمول کارکنان اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

خرده فروشی باز برای منظقه مارس 27; وجود خواهد داشت و مرحله به مرحله در باز کردن برای فرد در عملیات آغاز آوریل 1.

مدارس بسته باقی خواهد ماند و کافه ها و رستوران ها را نمی خواهد بلافاصله بازگشایی شده است.

کلرادو و بیمارستان و مطب های دندانپزشکی optometrists و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال شروع به دیدن بیماران برای روش انتخابی دوباره در اوایل ممکن است.

در آوریل 27, کلرادو نیز پیوست کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن نوادا در کشورهای غربی پیمان ائتلافی که سهام راستا بازگشایی برنامه با کشورهای دیگر در منطقه است.

کنتیکت

در آوریل 10, رژیم صهیونیستی. ند لمانت تمدید دولت stay-در-خانه سفارش از طریق مه 20 در 30 آوریل اعلام کرد که تاریخ زمانی است که دولت انتظار می رود برای شروع اولین گام در یک تدریجی و چند مرحله ای فرایند لغو محدودیت در کسب و کار و فعالیت.

دلاور

بازگشایی دولت اتفاق خواهد افتاد در مراحل با توجه به مارس 23 بیانیه ای از رژیم صهیونیستی است. جان کارنی. دولت نمی خواهند به طور کامل بازگشایی اقتصاد در عین حال به دلیل آن را می خواهد برای جلوگیری از تجدید حیات در موارد جدید.

بازگشایی خواهد شروع با برخی از بخش ها مانند رستوران ها و سالنهای تئاتر و کلیساها در حالی که هنوز نیاز به اجتماعی فاصله در آن مکان. مدارس و میله به احتمال زیاد نمی تواند در میان اولین برای بازگشایی و مردم هنوز هم می تواند خواسته به کار از راه دور اگر آنها می توانند.

دلاور ساکنان ملزم به پوشیدن پوشش صورت در تنظیمات عمومی با توجه به کارنی وضعیت اضطراری اعلام شده است.

فلوریدا

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت شروع خواهد شد بازگشایی پارک های آن در مارس 4 با برخی از محدودیت ها گفت: توانایی برای فلوریدا به خارج از منزل ارائه خواهد شد برخی از “صلح از ذهن است.”

DeSantis گفت: مارس 1, افتتاح پارک را پوشش تمام نقاط کشور از جمله جنوب شرقی فلوریدا, شهرستان شده است که سخت ترین ضربه از coronavirus و میله میله برای باز کردن کسب و کار خود را در یک کندتر برنامه از بقیه از دولت است.

DeSantis گفت: آوریل 29 او کاهش بازگشت در فلوریدا ماه خاموش کردن. مرحله اول را به اثر مه 4 اما محروم خواهد شد Miami-Dade, Broward و غرب پالم بیچ شهرستان.

اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه رستوران ها ارائه می دهند صندلی در فضای باز با شش پا از فاصله اجتماعی و داخلی صندلی باید در 25 درصد از ظرفیت عادی. داخلی کسب و کار خرده فروشی می تواند در 25% داخلی ظرفیت. کافه ها و سالن های ورزشی باقی خواهد ماند بسته; مدارس باقی خواهد ماند در آموزش از راه دور. DeSantis است گفت که او هیچ برنامه ای برای بازگشایی سینما.

DeSantis خواست هر کس به ادامه رعایت اجتماعی فاصله اجتناب از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و پوشیدن ماسک صورت در شرایطی که فاصله فیزیکی است دشوار برای رسیدن به. او همچنین توصیه می شود که فلوریدا جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی باقی می ماند پناه در محل.

گرجستان

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ مجاز خود در سراسر ایالت پناهگاه در محل سفارش به پایان رسید در نیمه شب مارس 30 اما تمدید اضطراری خود قدرت به 12 ژوئن و گفتن سالمندان و پزشکی شکننده به ماندن در خانه تا پس از آن.

اجتماعی فاصله مورد نیاز و ممنوعیت اجتماعات بزرگ در محل باقی می ماند.

ورزشگاه سرو خال کوبی, مو و ناخن سالن ماساژ درمانگران بودند در میان کسب و کارهای مجاز به بازگشایی در گرجستان در مارس 24, کمتر از یک ماه پس از دولت آنها را مجبور به میان coronavirus بیماری همه گیر.

در فرد مذهبی خدمات از سر گرفته بیش از آوریل 25-26 آخر هفته و رستوران و سینما بازگشایی شد در 27 آوریل با “خاص اجتماعی فاصله و بهداشت مقرر.”

هاوایی

هاوایی سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز گفت: ممکن است 1 دولت در حال حرکت به “فاز 2” از تلاش خود در برابر coronavirus در حال حاضر که آن را با موفقیت کاهش میزان عفونت های جدید و “مسطح منحنی.”

کم خطر فعالیت هایی مانند الکتيو با روش های پزشکی در حال از سرگیری و مقامات در چند هفته آینده را در نظر بگیرند اجازه متوسط-فعالیت های در معرض خطر.

“می تواند ما ورزشگاه باز ؟ می توانید رستوران ها که فراموش اجتماعی فاصله باز ؟ این چیزی است که ما در حال کار بر روی” سبز گفت.

در آوریل 25, رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige اعلام کرد که او می تواند گسترش دولت stay-در-خانه بخشنامه و اجباری قرنطینه برای ورود مسافران هاوایی از طریق مه 31.

Ige می گویند که سواحل می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دسترسی به اقیانوس ها برای ورزش در آب مانند شنا و گشت و گذار و به صورت “در حال اجرا آهسته دویدن و یا راه رفتن در ساحل, تا زمانی که اجتماعی فاصله مورد نیاز نگهداری می شود.”

آخرین سفارش نشان می دهد که اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه “را به عنوان هر یک از تسهیلات تعیین می شود مناسب است.”

آیداهو

رژیم صهیونیستی. براد کمی اجازه او پنج هفته اقامت در خانه منظور منقضی مارس 30. آیداهو ساکنان موفق شده اند در کاهش عفونت و مرگ و میر به دلیل coronavirus ،

در مارس 1, دولت وارد اول خود را در چهار مرحله برنامه ریزی برای بازیابی از آسیب های اقتصادی ناشی از ویروس است. کمی گفت: این روند خواهد شد زمان و پیشبرد را از طریق این مراحل را برای بازگشت دولت به نزدیکی عادی تا پایان ماه ژوئن خواهد بود بر اساس کاهش عفونت و قوی تست. آمادگی مراقبت های بهداشتی سیستم عامل دیگری است.

ایلینوی

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر را اصلاح اقامت در خانه سفارش اثر در زمان ممکن است, 1; این اجازه می دهد تا کوچک امن خدمات عبادت به سر.

قبل از اقامت خود را در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد در پایان مارس Gov. J. B. پریتزکر اعلام مارس 23 که او خواهد بود امضای یک فرمت است که اجرا می شود از طریق 30 مه.

در نظم جدید, ماسک خواهد بود و اجباری برای تمام ساکنان بالاتر از سن 2 در فضاهای عمومی. پارک دولت آغاز خواهد شد برای باز کردن اگر چه اجتماعی فاصله اقدامات باید اطاعت شود. فروشگاه های خرده فروشی در حال حاضر ضروری خواهد بود و مجاز به پر کردن سفارشات برای تحویل و یا انتخاب کنید تا. و Illinoisans مجبور به تعویق انداختن جراحی و آزمایشات پزشکی قادر خواهد بود برای شروع تغییر زمان برخی از آنها.

اما در آوریل 27, یک قاضی در ایلینوی جنوبی حکومت می کرد که پریتزکر اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش اضطراری خود اقتدار و نقض فردی, حقوق مدنی, با توجه به آسوشیتد پرس.

پریتزکر وعده داده شده “سویفت” اقدام به سرنگونی قاضی که فقط به Rep. دارن بیلی اما اجازه می دهد تا افراد و گروه های دیگر برای به چالش کشیدن نظم است. بیلی برنده اولیه سفارش محدود مارس 27 و خواسته است دولت و دادگاه استیناف به برداشت سفارش به طوری که او ممکن است یک فایل جدید شکایت با استفاده از اطلاعات اضافی.

ایندیانا

رژیم صهیونیستی. اریک هولکوم در تاریخ 1 مه اعلام کرد که دولت قصد دارد برای 5-مرحله به مرحله بازگشایی با هدف داشتن دولت “در مسیر” در ژوئیه 4. او هشدار داد که این طرح منوط به تغییر.

مرحله 1 مداوم بوده است از اواسط ماه مارس. این فاز شامل ضروری برای تولید و ساخت و ساز و زیرساخت های دولت, کسب و کار و دیگر عملیات بحرانی باقی مانده باز است. مدارس همچنان تعطیل ماند.

مرحله 2 قرار است به زودی در دوشنبه, مه 4 برای اکثر شهرستانهای استان است. در این مرحله کسانی که 65 ساله و مسن تر و یا در معرض خطر باید در خانه باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است و گردهمایی های اجتماعی را افزایش می دهد به 25 نفر. رستوران می تواند باز در 50 درصد ظرفیت شروع ممکن است 11. سفر ضروری محدودیت برداشته خواهد شد. باقی مانده تولید کنندگان که نمی شد در نظر گرفته شود ضروری خواهد بود قادر به باز کردن. خرده فروشی و تجاری کسب و کار باز خواهد شد در 50 درصد ظرفیت است.

هولکوم در 27 آوریل بازگشایی مراقبت های معمول. که شامل مطب های دندانپزشکی درمانگاه سقط جنین پوست دفاتر و کلینیک های دامپزشکی.

آیووا

رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز گفت: آوریل 27 که انتخاب کسب و کار در 77 از آیووا 99 استان ها می توانند رزومه عامل با ظرفیت محدود شروع ممکن است 1.

کسانی که شامل رستوران ها و مراکز ورزشی و فروشگاه های خرده فروشی است که باید اطاعت 50% محدودیت در کار عادی ظرفیت. اجتماعی, جامعه, تفریحی و اوقات فراغت, رویدادهای ورزشی می تواند باز با محدودیت به 10 نفر و معنوی و مذهبی تجمعات باید پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مراکز همچنین می توانید باز کردن در 50% عامل ظرفیت اما باید حفظ مناطق بازی و دیگر مشترک صندلی مناطق مانند دادگاه های مواد غذایی بسته.

رینولدز نیز گفت: در تاریخ 24 آوریل او اجازه می دهد اعمال جراحی الکتیو و بازارهای کشاورزان برای باز کردن با برخی از محدودیت. او توضیح داد که آن را به عنوان اولین گام در یک فرایند طولانی از بازگشایی آیووا اقتصاد.

کانزاس

رژیم صهیونیستی. لورا کلی اعلام مارس 30 که او اجازه خواهد داد که بسیاری از کانزاس سیتی کسب و کار برای بازگشایی هفته بعد اگر آنها می تواند به حفظ اجتماعی فاصله; او امیدوار به رفع تمام coronavirus الهام گرفته از محدودیت های دولت در تجمع جرم و محدودیت های دیگر در ماه ژوئن 15.

کلی پرده برداری کرد او چارچوب برای بازگشایی دولت توسط تدریجی محدودیت برای کسب و کار و فعالیت های اجتماعی بیش از شش هفته در حالی که ramping تا تلاش برای ویروس تست و ردیابی.

کلی سه فاز طرح آغاز می شود با مه 4 انقضا از ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

هر فاز اجرا خواهد حداقل 14 روز اما می توان توسعه یافته توسط دولت اگر ویروس به طور غیر منتظره ای گسترش می یابد. فاز دوم خواهد پا زدن در مارس 18 و سوم در تاریخ 1 ژوئن. یک آرامش کامل تر از این محدودیت می تواند محل ژوئن 15. تحت یک فرمان اجرایی جدید استان ها اجازه داده می شود به اعمال محدودیت های دقیق تر اما نمی تواند اتخاذ کمتر تهاجمی کنترل.

دولت قصد دارد برای جذب و آموزش 400 کارگران جدید برای قوی تماس با ردیابی برنامه.

کنتاکی

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear گذاشته اولین مرحله از یک طرح برای دوباره باز کردن چندین بخش از کنتاکی اقتصاد در آوریل 29, گفته, مکان های عبادت خواهد بود قادر به نگه داشتن فرد در خدمات و خرده فروشی مغازه ها قادر خواهد بود به استقبال مشتریان در ماه مه.

به منظور دوباره باز کسب و کارهای مختلف باید به دنبال سلامت عمومی دستورالعمل مندرج توسط صنایع و دولت در آن “سالم در محل کار” ابتکار است. این قوانین شامل اجرای اجتماعی فاصله بسته شدن زمینه های مشترک و ساخت ماسک های جهانی برای کارکنان در میان دیگران.

تحت فاز اول این طرح شرکت های تولیدی می تواند دوباره باز کردن درهای خود را در ماه مه 11 و مسابقه اسب می تواند رخ دهد بدون فن. در مه 20, مکان های عبادت می توانید نگه دارید در فرد خدمات و مغازه های خرده فروشی می تواند خوش آمدید مشتریان. و در مارس 25, 10-فرد یا کمتر گردهمایی های اجتماعی رخ می دهد و آرایشگری می توانید دوباره باز کردن درب.

با چیزهایی که می تواند بازگشایی در Beshear گفت: آنها نشان دهنده “محتاط قدم که رفتن انجام می شود با رعایت دقیق.”

لوئیزیانا

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز امضا تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق مارس 15 برای جلوگیری از شیوع کروناویروس, هشدار دولت به اجرای محدودیت اگر برخی از کلیساها اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی زود است.

ادواردز’ جدید اعلام می کند چند تغییرات جزئی در سفارش قبلی که تمام مارس 30.

این اجازه می دهد تا برخی از خارج ناهار خوری در رستوران اما هیچ جدول خدمات در خارج از کلیسا خدمات اجتماعی فاصله و منظقه خرده فروشی در مراکز غیر این صورت بسته اما بیشترین محدودیت در محل باقی می ماند از جمله در داخل اجتماعات 10 یا بیشتر مردم است.

در همین حال برخی از لوئیزیانا parishes در حال برخلاف فرماندار ادامه داد: coronavirus سفارش با اجازه کلیساها و دیگر موسسات باز کردن درهای خود را به مردم بیشتر آوریل 1.

LaSalle در محله مرکزی لوئیزیانا و شرق Feliciana محله در نزدیکی Baton Rouge هم گفت کلیساها و کسب و کار ممکن است باز در 25 درصد از اشغال محدودیت — تغییر Bel ادواردز گفت: “امید را در اواسط ماه مه. شرق Feliciana محله نیز بازگشایی کتابخانه ها و برخی موسسات دیگر.

مین

در آوریل 28, رژیم صهیونیستی است. جانت میلز اعلام کرد که او را گسترش اقامت در خانه سفارش از طریق یک تغییر جهت است که به اثر رفت آوریل 1.

فاز اول بازگشایی آسانسور محدودیت برداشته در استفاده از زمین های گلف بازدیدکننده داشته است به دندانپزشک آرایشگران و آرایشگاه و اقامت-در-خود-خودرو خدمات مذهبی.

نظم همچنین اجازه می دهد تا برخی, هوای آزاد, فعالیت های تفریحی مانند شکار و ماهیگیری را از سر گرفت.

به نام “اقامت امن در خانه” منظور اجرا خواهد شد از طریق مه 31.

مریلند

رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: آوریل 24 که در مریلند می تواند آماده در اوایل ممکن است به شروع فاز اول آن در سه فاز فرایند بازیابی.

مریلند آماده نیست به لغو محدودیت در حال حاضر, اما فرماندار گفت: او را خوش بینانه است.

  • فاز یک: لغو اقامت در خانه, منظور, بازگشایی بسیاری از کسب و کارهای کوچک و راه کم خطر فعالیت های جامعه
  • فاز دو: اجازه می دهد تا برای تعداد زیادی از کسب و کار برای بازگشایی, از جمله رستوران ها و میله قابل توجهی احتیاطی در محل.
  • مرحله سوم: شروع اجازه بزرگتر حوادث و کاهش محدودیت های و حتی بیشتر.

“اگر ما سعی می کنیم به این عجله و اگر ما آن را انجام نمی در یک متفکر و مسئول راه آن می تواند باعث یک جهش ویروس است که می تواند به تعمیق بحران اقتصادی طولانی مشکلات مالی و آهسته اقتصادی ما بهبود” هوگان گفت.

ماساچوست

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر اعلام مارس 28 که دولت اقامت در خانه مشاوره ای می تواند تمدید شود تا مارس 18.

“اگر ما بخواهیم بیش از حد به زودی ما می تواند خطر افزایش عفونت است که می تواند نیروی دولت ما به بازگشت به جدی محدودیت دوباره” بیکر گفت. “این سناریو خواهد بود به مراتب بدتر برای اقتصاد ما و جوامع ما و برای مردم ما است.”

سفارش تعیین شده بود به پایان می رسد ممکن است 4. شروع مارس 6, همه در کشور باید شروع به پوشیدن ماسک یا به صورت پوشش در حالی که در تحت یک فرمان اجرایی امضا شده توسط بیکر.

میشیگان

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer در 30 آوریل دستور تئاتر, رستوران ها, میله, قمار ورزشگاه و سایر اماکن از محل اقامت به توقیف باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 28; آنها باقی می ماند محدود به حمل و تحویل سفارشات تنها.

این دستور نیز همچنان بسته شدن از طریق مه 28, از همه “غیر ضروری در مراقبت های شخصی خدمات” است که نیاز افراد به عرض شش متر از یکدیگر از جمله مو و ناخن سالن باربر فروشگاه ها و برنزه, ماساژ, ماساژ سکسی خالکوبی و سوراخ کردن خدمات. سفارش صدق نمی کند به خدمات شخصی است که از نظر پزشکی لازم است.

این حکم اجرایی صادر مارس 30 گسترش یک مجموعه به پایان رسید و آمد به عنوان فرماندار نیز تمدید وضعیت اضطراری بدون نیاز به تایید از جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری. وضعیت اضطراری شد به اتمام می رسد.

مینه سوتا

یک مارس 30 اجرایی منظور از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گسترش سوتا stay-در-خانه جهت یکشنبه, مارس 17. رستوران ها و دیگر امکانات رفاهی بسته باقی خواهد ماند تا پس از آن.

اما موثر مارس 4, بیشتر, کسب و کار قادر خواهد بود برای شروع دوباره ارائه آنها می تواند نیازهای خاص.

“ما در حال حرکت کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی عملیات برای منظقه وانت و تحویل” Walz گفت: مه 30.

برخی از کسب و کار قادر به بازگشایی تحت یک فرمان اجرایی را امضا مارس 23 توسط Walz.

سفارش مجاز “صنعتی تولید و کار مبتنی بر کسب و کار است که نه مشتری رو به بازگشت به کار” با شرایط وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی استیو گرو در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

یکی دیگر از فرمان اجرایی مدارس بسته در مینه سوتا از طریق پایان سال تحصیلی.

و در مارس 17, Walz امضا فرمان اجرایی که بازگشایی, عمومی, تفریحی, کسب و کار, از جمله گلف طعمه مغازه های عمومی و خصوصی اسکله و محدوده عکسبرداری در فضای باز. سفارش به اثر رفت روز بعد و نیاز ساکنان به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

می سی سی پی

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در مارس 1 گفت: او آماده شده بود تا اعلام کند بیشتر کسب و کار می تواند بازگشایی اما سنبله در coronavirus موارد و مرگ و میر ناشی از او را به مکث و او را صبر کنید حداقل تا آخر هفته قبل از اجازه می دهد بیشتر reopenings.

چهار شنبه, آوریل 1 مشخص شده در پایان هفته اول ریوز’ به روز رسانی سفارشات در آن اکثر فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی شده است.

ریوز در تاریخ 24 آوریل با صدور یک فرمان اجرایی جدید برای Mississippians که او خواستار “امن تر-در-صفحه اصلی” اجازه داده است که اکثر فروشگاه های خرده فروشی برای باز کردن با دستورالعمل های خاص نگهداری می شوند اما دیگر کسب و کار بسته شده است.

“ما در حال شروع به بازگشایی اقتصاد ما,” او گفت:. “اما ما در حال کوبیدن درب باز. این یک سوئیچ نور که خاموش و روشن کنید. این یک دیمر.”

نظم جدید در زمان اثر در ساعت 8 صبح مارس 27 و باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 11.

آن را مجاز, لباس هدیه و دیگر مکان های خرده فروشی برای باز کردن اما صاحبان و مدیران باید اقدامات احتیاطی از قبیل ارسال صفحه اصلی بیمار و کارکنان با پوشیدن ماسک در مناطق مشترک با استفاده از روش های مناسب بهداشتی ارائه ضد عفونی کننده دست برای مشتریان و محدود کردن تعدادی از مشتریان در هر زمان داده شده.

ریوز گفت: کسب و کار است که نمی خواهد اجازه برای باز کردن آنهایی که به طور کلی شامل نزدیک بین فردی, تماس, جمله سینما, موزه ها, کازینو, سرگرمی, سالن و ورزشگاه.

میسوری

خیلی از میسوری ممکن است شروع بازگشایی مارس 4 تحت نسبتا ملایم ایالت سفارشات اما دولت های محلی می تواند اعمال قوانین سختگیرانه تر اگر آنها می خواهند.

دولت stay-در-خانه سفارش منقضی مارس 3, اما سنت لوئیس و کانزاس سیتی را به باقی می ماند تحت اقامت در خانه, سفارشات, به عنوان مثال.

ایالت از طریق مه 31, مردم باید اقامت 6 فوت دور از غیر اعضای خانواده در مکان عمومی, مگر اینکه آنها در حال انجام یک کار است که باعث می شود که غیر ممکن است; مدارس بسته باقی می ماند; کسب و کار خرده فروشی باید محدود کردن تعدادی از مشتریان و رستوران ها می تواند بازگشایی ناهار خوردن در خدمات اگر آنها استخدام های اجتماعی فاصله گرفته است.

در تاریخ 27 آوریل رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن اعلام کرد فاز اول “من قوی بازیابی” طرح.

“باز کردن این کسب و کار در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت است اما من با اعتماد به نفس Missourians را رعایت دستورالعمل همانطور که ما حرکت رو به جلو” پرشن گفت.

مونتانا

در آوریل 22, رژیم صهیونیستی. استیو بولاک اعلام کرد مرحله به مرحله بازگشایی طرح است که اجازه کلیسا به رزومه مارس 26 و کسب و کار خرده فروشی در آوریل 27 “اگر آنها می تواند پایبند به الزامات مورد نیاز برای محدود کردن ظرفیت و حفظ دقیق فیزیکی فاصله.”

رستوران و قمار و میله های لبنی و مشروب می توانید باز ممکن 4 با ظرفیت محدود. مدارس را می توانید به بازگشت به “در کلاس درس تدریس تحویل در اختیار مدرسه محلی تخته” در مارس 7. مونتانا مدارس دولتی هستند بیشتر مصرف نمی بولاک در ارائه به سر کلاس.

نبراسکا

رژیم صهیونیستی. آیووا در 29 آوریل اعلام کرد قصد دارد برای سهولت coronavirus محدودیت در لینکلن و دیگر نقاط نبراسکا از جمله برخی از دولت حداقل جمعیت شهرستانهای حتی اگر تعداد موارد تایید شده است رسید.

Ricketts گفت: او را گسترش دولت فعلی بهداشت عمومی محدودیت در لینکلن منطقه از طریق آوریل 10 و سپس آنها را شل کنید برای مطابقت با قوانین کمتر سختگیرانه است که مجموعه ای به رفتن به اثر در اوماها در مارس 4. لینکلن-منطقه محدودیت در اصل مجموعه ای به پایان می رسد در تاریخ 6 مه.

نبراسکا فعلی ایالت محدودیت منع رستوران از ارائه ناهار خوردن-در خدمات و مجبور به بسته شدن سالن و تو سرو است. آنها نیز محدود day care مراکز اجازه می دهد تا بیش از 10 کودک در یک اتاق.

قوانین جدید اجازه خواهد داد که سالن تو سرو و رستوران ناهار خوری اتاق به بازگشایی با محدودیت در تعداد زیادی از مردم که می تواند در حال حاضر. رستوران کارکنان را مجبور به پوشیدن ماسک و ناهار خوری گروه را باید نشسته حداقل 6 فوت از هم جدا. Daycares اجازه خواهد داشت که تا 15 فرزند به ازای هر اتاق.

نبراسکا یکی از تعداد انگشت شماری از کشورهای بدون رسمی اقامت در خانه سفارش, اگر چه بسیاری از محدودیت های Ricketts اعمال مشابه هستند.

نوادا

بسیاری از نوادا فروشگاه های خرده فروشی کسب و کارهای کوچک و دیگر “کم تراکم فضاهای باز” می تواند بازگشایی در اواسط ماه مه و یا هر چه زودتر با توجه به رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak.

Sisolak پرده برداری از این طرح لقب “نوادا ایالات: نقشه راه برای بازیابی” مارس 30. نوادا همچنان در “فاز صفر” که تلاش Sisolak گفت: اما انتظار می رود به حرکت به یک مرحله جدید در اطراف عین حال آخرین stay-در-خانه سفارش منقضی می شود در آوریل 15.

مقامات پیش بینی آن را به دو یا سه هفته به کار را از طریق هر یک از طرح فاز. Sisolak گفت او مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از مراحل این طرح در نهایت نیاز است.

Sisolak گفته نوادا مدارس بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی.

در آوریل 27, نوادا, پیوست کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن و کلرادو در کشورهای غربی پیمان ائتلافی که سهام راستا بازگشایی برنامه با کشورهای دیگر در منطقه است.

نیوهمپشایر

رژیم صهیونیستی. کریس Sununu در مارس 1 گسترش دولت stay-at-home منظور مه 31 در حالی که اجازه می دهد محدود بازگشایی رستوران ها سالن مو و دیگر کسب و کار در طول ماه.

مو سالن باربر و مغازه ها و فروشگاه های خرده فروشی و رانندگی-در سینما نیز اجازه خواهد داشت برای بازگشایی, مارس 11 با شرایط مختلف برای صنایع مختلف است. فروشگاه های خرده فروشی به عنوان مثال خواهد بود محدود به 50 درصد ظرفیت سالن مو نمی شود مجاز به ارائه خدمات فراتر از اساسی کوتاهی مو و ریشه لمس یو پی اس.

رستوران که در حال حاضر محدود به بایگانی اطلاعات و تحویل خواهد شد مجاز به ارائه فضای باز ناهار خوری شروع مارس 18.

بیمارستان ها که تا به حال تا حد زیادی محدود شده است ، به درمان COVID-19 بيمار و شرایط اضطراری می توانید شروع به انجام زمان حساس از روش های مانند سی تی اسکن و زانو و تعویض مفصل ران درد مزمن شروع ممکن است 4.

نیوجرسی

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی اعلام کرد مارس 29 که دولت و شهرستان پارک ها و زمین های گلف می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 2.

مورفی کاسته تعطیلی قرار داده است که او در محل مارس 7, باز کردن همه امور خارجه پارک ها و شهرستان ها و زمین گلف اپراتورهای اختیار به خود را باز پارک ها و دوره های این آخر هفته. استان ها و شهرها خواهد شد تماس بگیرید که آیا برای بازگشایی پارک ها و موقعیت های مختلف.

در تاریخ 27 آوریل مورفی گذاشته یک “نقشه راه” برای راه اندازی مجدد نیوجرسی اقتصاد با یک سری از بهداشت عمومی معیار است که نشان می دهد دولت است چند هفته دور از بازگشت به هر صورت ظاهر از زندگی عادی است.

بازگشایی است که هنوز هم یک aspirational چشم انداز و اقامت در خانه سفارش مورفی صادر پنج هفته پیش باقی خواهد ماند “تا اطلاع ثانوی” او گفت:. با توجه به پایدار و میر و بستری شدن در بیمارستان مربوط به COVID-19 و تاخیر در تست ظرفیت مورفی اذعان کرد که او نمی داند که دولت قادر خواهد بود به “شروع این سفر” از بازگشایی.

مکزیک جدید

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام اعلام مارس 30 که دولت آغاز خواهد شد به سهولت کسب و کار محدودیت تصدیق کرد که coronavirus به ارمغان آورده است در مورد یک “بحران اقتصادی است.”

اما گریشام نیز استناد مفاد این دولت ضد شورش کنترل عمل به سفارش ساکنان گالوپ به باقی می ماند خانه به جز در مواقع اضطراری و جلوگیری از جاده های پیشرو در داخل و خارج از شهر به سفر غیرضروری و هر گونه وسایل نقلیه حمل بیش از دو نفر به عنوان محلی coronavirus عفونت افزایش می یابد.

بسیاری از غیر ضروری خرده فروشان حیوان خانگی groomers, دولت, پارک ها و زمین های گلف خواهد بود و مجاز به کار آغاز مارس 1 در یک محدود راه تحت, جدید, تغییر, دولت بهداشت عمومی به منظور. نظم جدید است که در اثر از طریق مارس 15 و جایگزین جهت است که تمام شده در مارس 30.

در اینجا چه چیزی باز نمیشه: سینما قمار آرایشگاه و سالن مو ورزشگاه سرپوشیده و مراکز کمپینگ مراکز و پارک ایالتی بازدید کننده مراکز و دفاتر و یا محل کار.

رستوران ها و کافه ها تنها می تواند به عنوان منظقه و یا تحویل. گردهمایی پنج نفر یا بیشتر هنوز هم ممنوع است.

نیویورک

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: آوریل 29 که او را به امضای یک فرمان اجرایی اجازه از سرگیری اعمال جراحی الکتیو در تمام شمال ایالت نیویورک جوامع به جز Erie County است. کومو گفت: آوریل 27 که او را به گسترش “ایالت نیویورک در مکث” طرح در مناطق بیشتر تحت تاثیر این ویروس فراتر از مارس 15 تاریخ که بماند-در-خانه محدودیت بودند برداشته شود.

نیویورک مدارس و کالج ها بسته باقی می ماند از طریق پایان سال تحصیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس Gov. اندرو کومو گفت: ممکن است 1.

مناطق نه به عنوان به شدت تحت تاثیر ممکن است یک کاهش تدریجی محدودیت. کسب و کار است که می تواند باز برای اولین بار در حال ساخت و ساز و تولید کومو گفت.

او افزود که دولت را “هوشمند در مورد آن” و به دنبال دستورالعمل CDC که توصیه متحده نشان می دهد 14 روز کاهش موارد و در نظر اجتماعی ادامه داد و فاصله و ماسک صورت گرفته است.

در مارس 18, نیویورک پیوست کانکتیکات و نیوجرسی در را باز marinas boatyards و قایق قایق های تفریحی استفاده کنید.

دولت خود را به روز رسانی راهنمایی برای گلف باز کردن درب برای دوره های عمومی و خصوصی برای باز کردن. گلف بازان را مجبور به راه رفتن دوره و خود را حمل کیسه های بدون موتوری, سبد خرید, با توجه به دنی اهرم کومو ارتباطات مدیر.

کارولینای شمالی

دولت stay-در-خانه سفارش را گسترش از طریق مه 8 Gov. Roy کوپر اعلام مارس 23. هنگامی که روند بهبود دولت را با استفاده از یک سه فاز رویکرد به تدریج سهولت محدودیت.

اگر چه داده های ردیابی گسترش COVID-19 در دولت باقی مانده است “مخلوط” کوپر گفت: در اواخر ماه آوریل او خوش آن روند می تواند به بهبود به اندازه کافی برای دولت برای ورود به فاز 1 خود را از سه مرحله بازگشایی طرح در مارس 9.

در فاز یک مادر اقامت در خانه سفارش در محل باقی می ماند اما مردم می توانند خانه را ترک برای بیشتر فعالیت های تجاری (از جمله خرید در برخی فروشگاه های خرده فروشی). در میان دیگر تغییرات در فاز اول: جمع های محدود خواهد شد و به بیش از 10 نفر اما پارک ها می توانید برای باز کردن موضوع به جمع آوری محدودیت.

داکوتای شمالی

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم رونمایی از دستورالعمل مارس 28 برای بازگشایی برخی از کسب و کار شده اند که بسته به سرعت گسترش coronavirus.

اکثر کسب و کار شده اند که برای توقیف هفته ممکن است بازگشایی مارس 1, اما آن را نمی خواهد مانند قبل از بورگوم گفت. بورگوم کاسته است محدودیت های است که شامل محدود کردن کافه ها و رستوران ها با نصف ظرفیت نیاز به آرایشگاه و زیبایی به پوشیدن ماسک و منع برخی با شدت بالا کلاس های تناسب اندام. بورگوم گفت: سینما و همچنین بازگشایی اگر آنها چنین چیزهایی به عنوان حد صندلی و تلو تلو خوردن شروع به بار.

در حالی که بسیاری از کسب و کار ممکن است بازگشایی با اقدامات احتیاطی دیگر در مقیاس بزرگ سالن و K-12 مدرسه در حال بسته تا اطلاع ثانوی بورگوم گفت.

اوهایو

تحت دستور دولت برای بازگشایی تدریجی از اقتصاد دولتی, بیمارستان, پزشکی, دندانپزشکی و دامپزشکی روش های که نیاز به اقامت یک شبه در یک بیمارستان می تواند به جلو حرکت کند.

فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی پس از مارس 1, اگر آنها محدود کردن فروش به منظقه وانت تحویل و یا قرار ملاقات-تنها محدود کردن تعدادی از مشتریان به 10 یا کمتر.

دولت بهداشت و درمان مدیر دکتر امی اکتون امضا تغییر دستور این هفته به تدریج بازگشایی بخش هایی از اوهایو اقتصاد با احتیاط.

این بخشنامه که می رود از طریق مه 29, اجازه می دهد تا Ohioans به ترک خانه برای کار و خرید زمانی که این خدمات بازگشایی شده است. Ohioans هنوز هم می توانید رفتن به خرید مواد غذایی و ورزش در خارج از, مراقبت از بستگان و تکمیل وظایف مجاز تحت قبلی دو دستور.

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine گفت: دفتر کار می تواند راه اندازی مجدد ممکن 4 با مغازه های خرده فروشی بازگشایی مارس 12. اما پس از اعتراض عمومی, DeWine حمایت اولیه خود را سفارش و نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک.

اوکلاهما

Oklahomans می تواند بازگشت به رستوران ها, مراکز خرید و فروشگاه های دیگر ممکن است 1 به عنوان stay-at-home سفارشات منقضی در دولت بزرگترین شهرستانها قرار دادن دولت های محلی در خط با رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt برنامه برای بازگشایی دولت در اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم اعمال می شود هر چند آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه بسیاری از کسب و کار را بازگشایی شده است.

رژیم صهیونیستی. کوین Stitt به آغاز طرح بازگشایی دولت از طریق سه فاز طرح که آغاز خواهد شد آوریل 1. Stitt تصویب یک طرح به نام “باز کردن و بازیابی با خیال راحت” مارس 22 که اجازه مراقبت های شخصی کسب و کار برای باز کردن مارس 24 توسط قرار ملاقات فقط.

این شامل سالن مو آرایشگر مغازه ها و چشمه های معدنی ناخن سالن و حیوان خانگی groomers و باید به دنبال بهداشت و اجتماعی فاصله دستورالعمل. مشتریان را تشویق به صبر در اتومبیل های خود را تا زمان قرار ملاقات خود را.

کلیساها باز خواهد شد مارس 1 “اگر آنها را ترک هر ردیف یا پیو باز” و به دنبال اجتماعی فاصله گرفته است. رستوران سینما و ورزشگاه و تو سرو (تنها با وقت قبلی) همچنین می تواند باز آوریل 1.

اورگان

شروع مارس 1, اورگان, ارائه دهندگان خدمات پزشکی می تواند رزومه کاری غیر فوری پزشکی, روش های رژیم صهیونیستی است. کیت براون اعلام کرد مارس 23.

قهوه ای سفارش داده بودند ارائه دهندگان برای جلوگیری از انجام non-روش اورژانس در تلاش برای حفظ فضای بیمارستان و دنده محافظ مانند لباس و ماسک و دستکش برای مراقبت از COVID-19 بيمار.

این حرکت چیزی است که براون یک “گام بزرگ به جلو” را به عنوان دولت ponders شل شدن برخی از محدودیت به معنای محدود کردن گسترش موارد جدید COVID-19.

پنسیلوانیا

ده دو شهرستان در روستایی در شمال شرق پنسیلوانیا را ببینید برخی از رهایی از محدودیت های رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گفت: ممکن است 1. کسانی که شهرستان هستند و همه در غرب و شمال-مناطق مرکزی پنسیلوانیا که باید دیده می شود به مراتب کمتر virus عفونت و مرگ و میر ناشی از بقیه از دولت است.

این تغییرات را به اثر چهار شنبه, آوریل 8. اقامت در خانه سفارشات خواهد بود برداشته و مغازه های خرده فروشی می تواند شروع به بازگشایی هر چند محدودیت های دیگر را در محل باقی می ماند به عنوان شهرستانهای حرکت از “قرمز” به “زرد” در سه فاز بازگشایی طرح است.

گرگ نیز اجازه می دهد گلف بازان به آمار دوره و boaters به آمار آب شروع ممکن است 1.

گلف اسکله هدایت سفرهای ماهیگیری و خصوصي اردو خواهد بود قادر به باز کردن اما اردو در پارک دولت باید بسته باقی می ماند از طریق May 14. اجتماعی فاصله و پوشش دستورالعمل های مورد نیاز خواهد بود همانطور که برای دیگر ضروری کسب و کار.

گرگ اعلام کرد در مارس 22 سه فاز رنگی طرح است که خواهد شد مورد استفاده برای بازگشایی دولت در استان ها در هفته های آینده; را انتخاب کنید محدودیت می تواند برداشته شود در برخی از مناطق به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 8.

او گفت: معیارهای مختلفی استفاده می شود به حرکت شهرستانهای استان از قرمز و زرد یا سبز ،

گرگ نیز اعلام کرد که بازگشایی ساخت و ساز در کشور آغاز و در مارس 1 نقل مکان کرد تا از 8 مارس.

پس از دولت مشروب فروشگاه بسته شد در ماه مارس پنسیلوانیا Liquor Control Board در حال حاضر اجازه می دهد انتخاب فروشگاه برای ارائه منظقه تحویل.

قبلا گرگ امضا لایحه اجازه می دهد تا آنلاین, دفتر اسناد رسمی, خدمات, پس, آنلاین, فروش خودرو می تواند از سر گرفت.

پورتوریکو

پزشکی نیروی کار تعیین شده توسط رژیم صهیونیستی است. واندا Vázquez Garced ارائه توصیه هایی در آوریل 25, نشان می دهد که پورتوریکو رعایت دقیق اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی برای 18 تا 24 ماه غایب از یک واکسن یا اثبات شده درمان برای ویروس.

نیروی کار توصیه تدریجی بازگشایی در چهار مرحله شکسته ميزان عفونت در هر صنعت. در ردیف اول در حال ساخت و ساز و استخراج محاسبات کشاورزی و تولید است. به جای ارائه هدف خاص خرما برای مرحله آن توصیه می شود تصویب هر یک با نظارت بر نرخ انتقال در این جزیره است.

در آوریل 11, Vázquez Garced تمدید یک مستند سفارش از طریق ممکن است 3. این اجازه می دهد تا ساکنان به ترک خانه های خود فقط از ساعت 5 تا 9 بعد از ظهر برای فعالیت های ضروری. پس از 9 بعد از ظهر روزانه منع رفت و آمد به اثر می رود تا صبح روز بعد.

رود آیلند

اگر رود جزایر همچنان پایبندی خود را به کروناویروس-مهار اقدامات رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo امیدوار است قادر به بلند کردن او موجود stay-در-خانه سفارش مارس 9, Raimondo گفت: آوریل 27.

که شروع بخش اول از چند مرحله فرایند بعد از چند ماه با هدف احیای اقتصاد و بازگرداندن زندگی به چیزی شبیه عادی.

Raimondo در تاریخ 22 آوریل اعلام کرد قصد دارد به رول کردن یک صحنه بازگشایی پارک ها و سواحل در هفته های آینده با استناد به تشویق ویروس آمار.

“امید من این است که ما قادر خواهد بود برای لذت بردن از پارک ها و سواحل در بعضی از فرم یا مد در ماه ممکن است,” او گفت:.

کارولینای جنوبی

رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر اعلام کرد ممکن است 1 که اجباری ماندن-صفحه اصلی سفارش برداشته خواهد شد مارس 4, همان روز که در فضای باز ناهار خوری در رستوران ها اجازه خواهد داشت به سر.

کاهش کلیدی محدودیت آمد و پس از دولت مقامات بهداشتی گزارش شده 50 COVID-19 مرگ و میر پس از مارس 28 مارک مرگبارترین چهار روز است که دولت را دیده است در حال انجام همه گیر.

تحت اقامت اجباری-صفحه اصلی سفارش که مک مستر صادر مارس 6, South Carolina ساکنان شده اند ملزم به ماندن در خانه مگر اینکه آنها در محل کار بازدید از خانواده برای خرید اقلام ضروری و یا ورزش.

با توجه به بیانیه ای مک مستر و اپیدمیولوژی دولت دکتر لیندا بل به شدت اصرار هر کسی در نظر گرفته شود “در خطر” برای COVID-19 مبتنی بر ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض به دیگران است.

مک مستر اعلام کرد یک طرح مارس 21 به نام “سرعت بخشیدن به کارولینای جنوبی” به “پایکوبی در گاز” و بازگشایی بخش های خاصی از اقتصاد است.

لباس, گروه, مبلمان, جواهرات و کالاهای ورزشی فروشگاه ها و همچنین گل و بازارهای کک می تواند بازگشایی خواهد شد اما مجبور به کار در کاهش ظرفیت. بسته شدن در سواحل برداشته خواهد شد, هر چند از آن خواهد شد تا به مقامات محلی برای تصمیم گیری در مورد بازگشایی خاص سواحل است.

منظور هنوز هم تشویق اجتماعی فاصله دستورات را به دنبال داشته باشد. آرایشگر مغازه های سالن زیبایی, سالن یکنوع بازی شبیه لوتو ورزشگاه ها و کاباره ها باید بسته باقی می ماند در حال حاضر.

داکوتای جنوبی

رژیم صهیونیستی. کریستی Noem پرده برداری کرد در اواخر ماه آوریل “بازگشت به حالت عادی طرح” برای کسب و کار و ساکنان برای مرحله بعدی coronavirus پاسخ.

طرح میسازد اقدامات برای ساکنان کارفرمایان مدارس و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پس از چهار معیار دسته بندی شده و شامل یک سیر نزولی از مستند coronavirus موارد برای 14 روز در منطقه پايدار جامعه گسترش یافته است.

با این حال برخی از اهالی داکوتای جنوبی هرگز قادر به بازگشت به حالت عادی به خاطر آنها از دست داده ایم یکی از اعضای خانواده به coronavirus Noem گفت: “قلب من می شکند برای آنها است.”

Noem نشده بود با صدور اقامت در خانه اما تا به حال قرار داده شده برخی از ایالت محدودیت.

تنسی

ارشاد صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. بیل لی دفتر آوریل 1 می گوید: خانه از عبادت باید احتیاط تشویق اعضای جامعه خود به سایش پوشش صورت باقی می ماند و شش پا و دور از دیگران است. ارشاد خواستار جوامع دینی به “انجام به عنوان بسیاری از فعالیت های که ممکن است از راه دور.”

لی در 29 آوریل قانونگذاران گفت او برنامه ریزی شده برای بازگشایی سالن ها و مغازه سلمانی مارس 6, آخرین در یک رشته محدودیت به سست می شود و در دولت است.

جزئیات محدودیت های کسب و کار در جهت, که همچنین ادامه داد: دولت اضطراری اعمال می شود به تمام اما شش شهرستان در دولت است. کسانی که در شهرستانهای استان که در خانه به دولت بزرگتر مناطق شهری هستند و پس از هدایت مربوطه ادارات بهداشت که در عمل به صورت محلی.

قبلا لی مجاز برای رستوران ها برای بازگشایی در آوریل 27, بسیاری از خرده فروشان در آوریل 29 و ورزشگاه در مارس 1, هر که آمد با قوانین در ظرفیت محدود و پیشنهاد دستورالعمل.

همه روشن برای بازگشایی کسانی که کسب و کار اعمال نمی شود تنسی بزرگترین شهرستانها از جمله نشویل تنسی ناکسویل و دیگران.

در آوریل 28, Lee صدور یک فرمان اجرایی گسترش بسته شدن میله های زندان و تماس با ما کسب و کار از طریق پایان ماه مه.

تگزاس

برای اولین بار از اوایل ماه آوریل هر رستوران و خرده فروش در سراسر کشور اجازه داده شد برای باز کردن درب به مشتریان ممکن است 1 اگر چه بیشتر به طور گسترده ای در برخی از شهرستانها بیش از دیگران و هنوز هم تحت اجتماعی فاصله مورد نیاز است. سالن های ورزشگاه و میله بسته باقی می ماند.

در آوریل 27, رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت اعلام کرد که او به شما اجازه اقامت خود را در خانه سفارش منقضی مارس 30 و امضا فاز اول خود باز تگزاس طرح است که دیدن بسیاری از کسب و کار بازگشایی شده است.

در مارس 1, تمام فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و سینما و مراکز می تواند باز اما باید در عمل 25 درصد ظرفیت سطح از خود را ذکر شده در اشغال. مناطق عمومی در داخل مراکز مانند دادگاه های مواد غذایی و مناطق بازی باید بسته باقی می ماند.

ورزش در فضای باز مانند گلف و تنیس می تواند از سر تا زمانی که چهار نفر یا کمتر شرکت کننده در این رویداد و اجتماعی فاصله به دنبال آن است.

از طریق فاز یکی از ابوت طرح, عمومی, استخر, میله, ورزشگاه, لوازم آرایشی, سالن ماساژ, سالنهای بولینگ کوچه ها بازی های آرکید و تاتو و سوراخ کردن studios بسته باقی خواهد ماند.

ابوت اعلام کرد دستور اجرایی مارس 17 که موظف تمام مدارس دولتی و خصوصی بسته باقی می ماند برای بقیه سال تحصیلی.

یوتا

شروع مارس 1, یوتا در حال حرکت است از “قرمز” به “پرتقال” فاز از رژیم صهیونیستی است. گری هربرت پیشنهاد به تدریج مقیاس محدودیت.

دولت اجازه خواهد داد که تجمعات تا 20 نفر و اکثر کسب و کار از جمله ناهار خوردن در رستوران ها اجازه خواهد داشت برای باز کردن زمانی که آنها به دنبال دستورالعمل های خاص در املای دولت طرح است.

هر خانواده نیز فرصتی برای سفارش ماسک صورت از دولت است. این برنامه که به او لقب “یک ماسک برای هر Utahn,” رونمایی شد همانطور که هربرت اعلام رسمی گام به عقب از دولت دقیق ترین stay-at-home سفارشات.

ورمونت

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات در تاریخ 1 مه اعلام کرد مراحل اضافی برای سهولت محدودیت تحت دولت “در خانه بمانند امن” منظور صادر شده در تلاش برای کند کردن گسترش جدید کروناویروس.

موثر در مارس 4, ساخت, ساخت و ساز و توزیع شرکت خواهد بود قادر به دوباره باز کردن با حداکثر 10 نفر از کارکنان. هفته بعد در مارس 11, کسانی که همان بخش خواهد بود اجازه دوباره باز در تمام عملیات با عنوان چند به کارکنان به عنوان لازم است.

به منظور بازگشت به کار, ورمونت, کارفرمایان و کارکنان باید تحت اجباری ایمنی و بهداشت آموزش توسعه یافته توسط ورمونت ایمنی و بهداشت شغلی سازمان است.

دولت به ساکنان و کسب و کار شده اند عامل برای بیش از یک ماه تحت نظم است که می پرسد بسیاری از افراد برای کار از خانه و به شدت محدودیت چگونه و کدام کسب و کار ممکن است باز باقی می ماند.

ویرجینیا

رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم کوتاه متوقف شد مارس 1 از گفته او انتظار می رود به زودی آسانسور اجرایی خود را به منظور محدود کردن تجمعات عمومی و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار اما وعده داده شده اطلاعات بیشتری را در اوایل ممکن است در مورد اینکه آیا آن منظور خواهد شد مجاز به گذشت.

مارس 24 سفارش مجموعه 10 نفر حداکثر برای تجمعات عمومی و غیر ضروری کسب و کار مانند رستوران ها و شخصی-مراقبت از سالن که در آن جلسه اجتماعی-فاصله استاندارد است دست نیافتنی.

نرتهم در 29 آوریل اعلام کرد که اعمال جراحی الکتیو و دندانپزشکی می توانند رزومه آوریل 1. دامپزشکان نیز مجاز به دیدن غیر اضطراری, حیوانات خانگی, Northam گفت.

نرتهم در تاریخ 24 آوریل اعلام کرد مرحله به مرحله بازگشایی طرح است. نرتهم گفت: دولت با نظارت بر چند کلید نقاط داده ها به اطلاع رسانی در تصمیم گیری های خود را. نرتهم گفت: دولت stay-در-خانه, نظم, در, اثر, از طریق ژوئن 10, می تواند تغییر است و نه مشخص شده یک جدول زمانی خاص برای بازگشایی کسب و کار.

در مرحله اول اجتماعی سوريه ادامه خواهد داد teleworking را تشویق شود و دولت هنوز هم توصیه به پوشیدن پوشش صورت در عمومی.

نرتهم قصد دارد به سهولت محدودیت در همه مناطق از دولت در همان زمان.

واشنگتن

رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد ممکن است 1 که دولت coronavirus اقامت در خانه سفارش خواهد بود تمدید از طریق حداقل مارس 31 و گفت: وجود خواهد داشت یک چهار مرحله به مرحله برای بلند کردن اجسام از محدودیت های شروع با اجازه دادن به خرده فروشی منظقه وانت, فروش خودرو و کارواش در اواسط ماه مه.

وجود خواهد داشت حداقل سه هفته بین هر فاز هر چند او گفت: برخی از استان ها با کاهش تعداد موارد و مرگ و میر ممکن است قادر به باز کردن بخش هایی از اقتصاد خود را هر چه زودتر اگر تایید شده توسط وزارت بهداشت ،

صید و ماهیگیری و گلف می توانند رزومه در مارس 5 در آن زمان مردم همچنین می توانید بازگشت به پارک دولت و دولت های دیگر اراضی برای روز سفر Inslee اعلام مارس 27.

Inslee در تاریخ 24 آوریل اعلام کرد یک برنامه است که اجازه می دهد تا موجود پروژه های ساخت و ساز به سر به عنوان طولانی به عنوان سخت coronavirus اجتماعی فاصله پروتکل در محل هستند.

واشنگتن

شهردار موریل Bowser خود اعلام کرد در آوریل 23 شکل گیری یک وظیفه نیروی بازگشایی d. C. گروه مشورتی که توصیه مسئله ممکن است در جدول زمانی برای کاهش محدودیت. برای سرعت بخشیدن به روند Bowser خود گفت: این شهرستان خواهد نگاه به استخدام چند صد تماس با ردیاب.

Bowser خود گفت: منطقه خواهد بود “عمدی و استراتژیک” در برنامه های خود را تا زمانی که اقامت در خانه سفارش آسانسور مارس 16.

غرب ویرجینیا

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت در 30 آوریل گفت که او بلند است در این ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارش هفته آینده به عنوان بخشی از طرح خود را به سهولت coronavirus محدودیت.

یک قانون جدید را به اثر مه 4 تشویق مردم به ماندن در خانه و نه نیاز به آنها را به انجام این کار. این حرکت همزمان با بازگشایی کسب و کارهای کوچک, هوای آزاد, ناهار خوری در رستوران ها و آرایشگران.

فرماندار است که با فشار دادن به جلو و تهاجمی بازگشایی طرح پرده برداری کرد در اوایل این هفته, هر چند او سست خود را تست بنچمارک بدون توضیح.

ویسکانسین

در تاریخ 27 آوریل رژیم صهیونیستی است. تونی Evers اجازه کسب و کار است که می تواند در ارائه خدمات “رایگان تماس با مشتریان” مثل سگ groomers ، upholsterers و ماشین چمن زنی تعمیر مغازه ها را باز آوریل 29. و در مارس 1, 34 دولت پارک ها و جنگل ها ممکن است تحت شرایط خاص است. دهانه آمده با حضور محدودیت و کاهش روزانه ساعت در حالی که امکانات مانند دستشویی های عمومی, پناهگاه ها و زمین های بازی بسته باقی خواهد ماند.

عمومی, تفریحی, خودرو اجاره, مانند کسانی که در مقابله با قایق های چرخ دستی گلف قایق و ATVs همچنین می توانید باز, مارس 29 عنوان می تواند به صورت خودکار و یا سلف سرویس کارواش.

“این دستور به این معنی است که هر کسب و کار در سراسر کشور ما می تواند انجام کارهایی مانند تحویل پستها منظقه وانت و رها کردن و آن را یک گام مهم در ساخت مطمئن شوید که در حالی که مردمی ماندن امن در خانه آنها همچنین می تواند همچنان به حمایت از کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور ما” Evers گفت.

Evers توسعه یافته دولت stay-در-خانه سفارش بسته شدن اکثر کسب و کارهای غیر ضروری تا مارس 26. دموکراتیک فرماندار دولت رونمایی از داشبورد آنلاین به منظور پیگیری پیشرفت در معیار Evers, مجموعه, اما داده ها شامل شکاف.

در تاریخ 1 مه ویسکانسین دیوان عالی کشور از توافق به تصمیم می گیرید که آیا برای نگه داشتن در محل Evers’ stay-در-خانه سفارش زیر یک چالش از قانونگذاران جمهوری خواه.

وایومینگ

وایومینگ را به سهولت برخی از آن coronavirus محدودیت در مارس 1, با آرایشگاه ورزشگاه ناخن سالن ها و مراکز مراقبت از کودکان در میان کسب و کار است که اجازه خواهد داشت محدود re-دهانه رژیم صهیونیستی. Mark Gordon گفت.

تغییرات اعلام مارس 28 جایگزین دستورات بهداشتی که تمام مارس 30. آنها اولین گام در فرمانداری برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد دولتی.

گوردون همچنین گفت: ساکنان اجازه داده می شود به اردوگاه در پارک دولت شروع ممکن است 15.

در یک کنفرانس خبری گوردون در توصیف این اقدامات به عنوان یک “روش اندازه گیری رویکرد در حال حرکت رو به جلو است.”

کمک: ساوانا Behrmann فضل Hauck, ایالات متحده آمریکا امروز; ناتالی آلیسون Nashville Tennessean; Stacey Barchenger برگن رکورد; Teresa Boeckel York Daily Record; Lisa Kaczke, Sioux Falls, آرگوس, رهبر; Dustin Racioppi برگن رکورد; Sady سوانسون, Fort Collins Whaxy; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de