چه re-پیش نویس تاریخی 2010 MLB پیش نویس ممکن است مانند نگاه در حال حاضر

چه می شود اگر ما می دانستیم که در ژوئن 7, 2010, آنچه ما امروز می دانیم?

اگر چه ما قادر به خیلی از حدس و گمان پیش نویس و می دانم که برای جلوگیری از گرفتن هرگز-را-را-به-این-رشته رکود مانند Barret Loux ششم (به عنوان دایاموند بود) و Karsten Whitson نهم (Padres) و به حرکت J. T. Realmuto از دور سوم و یعقوب deGrom از نهم?

در عین حال حتی با دانش شما هنوز هم مسائل. آیا شما قرار داده نخبگان استارت مانند deGrom یا کریس فروش شماره 1 و یا یک موقعیت بازیکن مانند برایس هارپر مانی ماچادو یا مسیحی Yelich? با ابتلا به بسیار سخت برای پیدا کردن چگونه بالا شما حرکت Realmuto تا هیئت مدیره و Yasmani Grandal? و به کجا می خواهد شما اسلات مت هاروی دانستن همه خوب و همه بد است ؟

من از شش جانبازان از پیش نویس فرایند برای افکار و مسلح آنها را با این قوانین: 1. شما می دانم که همه شما می دانید در مورد یک بازیکن است. 2. شما می توانید پروژه رو به جلو را به عنوان بهترین شما می خواهم در, می گویند, چگونه فروش و نوح Syndergaard زمین خواهد شد و پس از rehabbing از تامی جان عمل جراحی و یا چقدر شما باور کوزه مانند جیمسون Taillon و Taijuan واکر می تواند قوی نیمه دوم از حرفه خود را پس از آسیب زده نیمه اول. 3. نگران نباشید در مورد قرارداد یا زمان سرویس. شما در حال تهیه پیش نویس بر اساس استعداد شما را دیده اند به این نقطه و آنچه فکر می کنید در حال آمدن است.

حتی با این که سه نفر از کارشناسان ما در زمان استارت یا deGrom یا فروش و سه در زمان Yelich. یکی بود Realmuto رتبه به عنوان بالا موقعیت بازیکن را انتخاب کنید. یکی بود هاروی به عنوان بالا به عنوان 15 و دیگری نیست که او را در خود بالا 30. با کمک اوت من بدن من به مناسبت سالگرد 10 از که روند جذاب با re-پیش نویس (با واقعی دور و انتخاب در پرانتز:

1. مسیحی Yelich (دور 1/23-به طور کلی انتخاب کنید): به نظر من پارچ مقابل hitter وظیفه معادله و فقط برای دوام موقعیت بازیکن و به طور کلی مجموعه ای از مهارت های من با Yelich که به نظر می رسد بهتر است و هنوز هم فقط 28.

2. یعقوب DeGrom (9/272nd): فروش یک بیت باند دیگر برتری اما در حال حاضر چهره تامی جان نوتوانی. DeGrom تا به حال خود را جراحی آرنج در افراد زیر سن قانونی شده است و درخشان پس از ارتقاء خود را با هیچ نشانه ای از اجازه. وجود دارد یک بحث است که Yelich و deGrom شده اند بهترین hitter وظیفه و پارچ بیش از دو فصل گذشته (عذر خواهی به مایک ماهی قزل آلا و چند نفر دیگر).

3. Chris فروش (1/13): دو درخشان سال به عنوان یک مسکن و به دنبال آن هفت نخبگان استارت فصل قبل از سال گذشته نزول و نهایی نیاز به عمل جراحی است. به عنوان یکی از پنل من گفت: “ارزش بالا انتخاب کنید اگر او هرگز می اندازد یکی دیگر از زمین.” تعجب خود را با نازک ساخت و شلاق مانند سبک بود که او را شکستن. او به طول انجامید طولانی تر از انتظار می رود. او می تواند در حال حاضر بازگشت به یک ace?

4. J. T. Realmuto (3/104): ابتلا هرگز بدتر در رشته و فاصله از بهترین به بهترین و شاید هرگز به عنوان گسترده ای. داشتن یک ستاره در این موقعیت است که یک مزیت بزرگ است. به علاوه, او مانند یک ورزشکار خوب است که او یک فرصت به خوبی سن حتی در این خواستار نقطه.

5. مانی ماچادو (1/3): برای من این است که کمی مانند 2018-19 offseason زمانی که ماچادو و هارپر هر دو رایگان عوامل و بحث این بود که باید بیشتر دریافت کنید. من نگران ماچادو نگرش که او به نظر می رسد به آن را تعطیل بسیار است. اما دو راه ستاره سوم به پایان رسید قیمتی تر از گوشه outfielders که همچنین ممکن است با چمدان. یک عضو پانل: “بحث ما در مورد آنچه در او نیست اما آنچه که او یک خودکار 30-به علاوه homers و نخبگان دفاع است.”

6. برایس هارپر (1/1): او هرگز به خوبی به عنوان ماهی قزل آلا (که امیدواریم در پایان جلو) اما ماهی قزل آلا به عنوان یکی از تعداد انگشت شماری از بازیکنان بزرگ همیشه. هارپر به طور مداوم بسیار عالی توهین آمیز مجری است که با دوام در دو سال گذشته.

Jacob deGrom, Christian Yelich and Matt Harvey
یعقوب deGrom مسیحی Yelich و مت هارویAnthony J. باعث تخریب جهانی; AP; Paul J. Bereswill

7. Yasmani Grandal (1/12): من فکر می کنم این شش نماینده نخبگان بخشی از این پیش نویس و آنچه شما در این مرحله می تواند بسیاری از راه های مختلف: Syndergaard, Andrelton سیمونز روید مرریفیلد. من بازگشت به چقدر دشوار است برای پیدا کردن پایان دو راه فو و به سر اشاره به Grandal.

8. Andrelton سیمونز (2/70): او همیشه خسته کننده در بشقاب اما او ممکن است بهترین مدافع در بازی — در جایگاه نخست در shortstop.

9. روید مرریفیلد (9/269th): نهمین دور در سال 2010 به یک معدن طلا با Merrifeld رفتن سه میدارد قبل از deGrom. من معتقدم Merrifeld را همه کاره, تماس با مهارت و سرعت خواهد بود حتی بیشتر با ارزش در یک تیم برنده.

10. Syndergaard (1/38): آیا او همان قدرت پارچ پس از جراحی آرنج? او تا به حال ورق را رو کردن مسائل و هنر و صنعت به بهترین خود را استفاده کنید ؟ حتی اگر “نه” به هر دو پرسش از آن او بوده است و بالاتر از متوسط استعداد.

11. James Paxton (4th, 132nd): اگر شما می توانید Paxton یا Syndergaard از اینجا رو به جلو که می کنید ؟ Syndergaard شفا است از تامی جان عمل جراحی اما Paxton است که همیشه شفا از چیزی. فقط در استعداد آنها بسیار نزدیک است.

12. ادی روساریو (4th, 135th): این جذاب دور چهارم. پکستون روساریو و با 140 انتخاب رشته کوه های راکی در زمان تا کنون بهترین کارفرمایی در پیش نویس — راسل ویلسون. OPS-به علاوه از 2017-19: Realmuto (115) روزاریو (114), Grandal (114), مرریفیلد (113).

Robbie Ray
رابی ریAP

13. رابی ری (12th/356th): شما می خواهید وجود دارد بیشتر فرمان به سرمایه گذاری در خالص اما بالاتر از میانگین حسابی چپی استارت نیست آسان کالا برای پیدا کردن.

14. نیکلاس Castellanos (1/44): این فیلدینگ بزرگ نیست اما او یک 120 OPS-به علاوه بیش از چهار سال گذشته فقط 28 و سرآمد زمانی که محوری به پرچم مسابقه سال گذشته پس از داد و ستد از Tigers به توله.

15. کوین Kiermaier (31/941th): مرکز-field نسخه سیمونز — فوق العاده دستکش/ناامید کننده خفاش. بالا بردن دست خود را اگر شما نیز می دانستند که در 31 دور شد (رول درام) هارون قاضی از دبیرستان با یک است.

16. مایک Foltynewicz (1/19): برخی از righty رابی ری comps در اینجا — استعداد وجود دارد اما عدم توانایی در به طور کامل مهار آن است. هنوز هم فقط 28.

17. Joc Pederson (11th/352nd): فقط mashes righty تبادل. شاید باید آزاد از داجرز برای پیدا کردن اگر او باید بازی هر روز.

18. آدم ایتون (19/571st): او به عنوان معروف ترین کلید تکمیلی قطعه به اتباع’ عنوان در سال گذشته و یا به عنوان کسی که هزینه واشنگتن لوکاس Giolito?

19. درو Pomeranz (1/5): چند تا استارت خوب فصل اما آنچه توطئه چیزی است که ناشی از پادرس به او چهار سال 34 میلیون دلار پیمان آخرین offseason — او چند ماه مسلط به عنوان یک lefty مسکن برای Brewers در سال 2019.

20. براندون کارگر (2/57): سه سال گذشته شده است بالاتر از حد متوسط با سال گذشته که یکی که در آن او در میان بهترین بازی بین برنده. آیا او که 4-5 سال اجرا به عنوان یک بالا و نزدیک هنوز هم در حال آمدن است ؟

21. مت هاروی (1/7): سخت ترین به محل. چه چیزی شما را برای 2 1/₂ نابغه سال و سوالات در حال حاضر اگر او تا به حال خواهد شد زمین در رشته دوباره ؟ هنگامی که حق با او بود او می تواند زمین بازی 1 یک سری برای شما. که می رود راه طولانی.

22. کوری Dickerson (8th, 260th): او گرفته شد چهار میدارد جلوتر از Kole, Calhoun در سال 2010 و این یک تلنگر سکه در اینجا در یک پیش نویس آغاز شد که با هارپر اما تا به حال تعداد زیادی از خوب lefty گوشه خود خفاش ها (Rosario, Pederson Eaton Dickerson, Calhoun).

23. Kole, Calhoun (8th, 264th): — نگاه کنید به بالا.

24. علامت Canha (7/227th): تبدیل به یک واقعا, مفید, چند موضعی بازیکن.

25. جیمسون Taillon (1/2): Taillon آغاز خواهد شد ما برای اجرا میدارد 25-29 با استعداد اما مجروح کوزه. چه کسی می داند که اگر هر کدام از این بچه ها همیشه افتخار استعداد خود را با پایدار سلامت در حال حرکت رو به جلو, اما آنها به اندازه کافی ماهر برای یک بروشور در اینجا اگر آنها هنوز هم در هیئت مدیره.

26. جیمی نلسون (2/64): نگاه کنید به بالا.

27. Taijuan واکر (1/43): نگاه کنید به بالا.

28. وینس Velasquez (2/58): نگاه کنید به بالا.

29. هارون سانچز (1/34): نگاه کنید به بالا.

30. Jedd Gyorko (2/59): پس از یک اجرای خوب به عنوان یک چند موضعی تکه با قدرت او جدا جسمی و تولید-دانا در سال گذشته است. همچنین در نظر گرفته شده برای انتخاب نهایی ما خیالی دور اول: الکس کلودیو آدم دووال سام Dyson اوان Gattis تامی Kahnle, مریل کلی ادیسون نی و جلب Smyly.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>