چه PGA Tour بازگشت را مانند نگاه در تلویزیون: ‘پیچیده ترین تولید’

CBS Sports رئیس McManus پسر جیم مک کی. او شده است در رسانه های ورزشی کسب و کار به عنوان یک حرفه ای برای بیش از چهار دهه است. و او را به رهبری CBS Sports برای نزدیک به یک ربع قرن.

این رویداد برای اولین بار به عقب در تور PGA چارلز شواب چالش از فورت ورث استعماری باشگاه گلف شروع می شود روز شنبه در کانال گلف قبل از CBS میدارد تا بازی در آخر هفته. CBS مسئول تمام telecasts.

“این است که پیچیده ترین طرح توجیهی تولید است که من تا کنون بوده است درگیر از جمله سوپر کاسه و نهایی چهار دست و پا و دیگر حوادث” McManus, 65, گفت:.

برای دو ماه CBS شده است تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید و در حال حاضر — fingers crossed — بینندگان را گلف هر هفته از طریق در اواخر پاییز.

پس چه آن را مانند نگاه اجتماعی فاصله به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و چگونه خواهد CBS باشیم ؟

بیایید شروع با چیزهای سرگرم کننده برای اولین بار.

میکروفون در: McManus گفت: برخی از بازیکنان خواهد بود miked تا برای مسابقات.

در داخل طناب: این عنصر جدید را گلف بازان را به یک چادر که در آن آنها خواهد شد پاسخ به یک سوال نوشته شده را بر روی یک تکه کاغذ. McManus فکر در 10 یا 15 سوراخ استفاده می شود.

بدون سر و صدا جعلی: CBS نخواهد لوله صدای جمعیت به این رویداد است. وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در دست است.

چشم در این دورهوجود خواهد داشت بیشتر زندگی می کنند عکس های عمل در طول تبلیغات است که این روند در ورزش است که در آن در حال افزایش است; به خصوص با Netflixization از بینندگان که نمی خواهید تبلیغات. تقسیم صفحه نمایش همواره نگه می دارد و مردم از کوه در می رم از این کانال.

هواپیماهای بدون سرنشین: McManus گفت: این شبکه را با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را به یک نگاه در این دوره است.

من کجا هستند ؟ : جیم Nantz است که معمولا در 18-سوراخ برج با پنج یا شش نفر از جمله نیک Faldo. Nantz می شود در سایت های خود را با یک دوربین روباتیک.

کنترل از راه دور: Faldo ایان بیکر-سهره و فرانک Nobilo خواهد بود در اورلاندو در گلف کانال استودیو.

البته گزارش: Dottie فلفل و علامت Immelman خواهد بود بر روی زمین در حالت عادی در تگزاس است.

مردم کمتر: McManus گفت: این شبکه را “تقریبا نیمی از” مقدار از مردم است که این امر به طور معمول باید در یک تورنمنت گلف. او نگفت چه تعداد طبیعی است.

پشتیبان گیری به پشتیبان گیری: به مطمئن شوید که نشان می دهد می توانید در هوا CBS دارای قابلیت پشتیبان گیری در نیویورک و یک واحد سیار در استمفورد Conn., و همچنین به عنوان به خوبی به عنوان گرافیک و تصویری تیم در لس آنجلس.

عمل باز: Nantz خواهد اسکریپت باز خواهد شد که شامل همه چیز که در جریان است با این بیماری همه گیر و روابط در کشور ما است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de