یک مرد عناوین ساخته شده در طول تعطیلات آخر هفته پس از او گرفتار شده بود با استفاده از یک بسته دیزنی جزیره به عنوان شخصی خود را در اردوگاه.

ریچارد مک گوایر, 42, از, Mobile, آلاباما, دستگیر شد, در مارس 30 بعد از اردو در والت دیزنی جهان را کشف جزیره با توجه به یک گزارش بازداشت به دست آورد توسط ایالات متحده آمریکا امروز. او را ممنوع از همه دیزنی خواص و متهم به تخطی از قانون برای خاطی.

اما آنچه کشف جزیره ؟ کسانی که سفر کرده اند اورلاندو دیزنی اموال ممکن است در سراسر یک منطقه با همین نام اما کشف جزیره اخیرا باز به مهمان نیست همان رها شده یکی است.

اصلی گزارش: مرد پس از دستگیری کمپینگ در دیزنی جهان را کشف جزیره در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در اصل به نام “جزیره گنج” قدیمی کشف جزیره در جهان دیزنی خلیج دریاچه بسته به عموم در سال 1999.

11 هکتار باغ وحش به مهمانان این فرصت را به رعایت حیات وحش عجیب و غریب در یک محیط طبیعی. بسیاری از کسانی که حیوان نمایشگاه بعدها راه خود را به حیوانات پادشاهی که باز در روز زمین در سال 1998 به عنوان یک گسترش دیزنی حیات وحش پروژه ها.

“هر کسی که به طور جدی در مورد حفظ مکان های وحشی جهان است رفتن به بسیار تحت تاثیر قرار” جوزف Rohde پارک مدیر خلاق نیویورک تایمز گفت در سال 1995.

به زودی پس از قدیمی کشف جزیره شد خارج از محدوده هر چند دیزنی کاوش راه های جدید برای استفاده از این جزیره و در یک نقطه و سعی کردم به کار با ویدئو-توسعه دهندگان بازی به نوبه خود این جزیره را به یک سری از پازل را حل کند در حالی که کاوش.

“مهمانان ما باید بسیاری از گزینه های بیشتر. و آنها انتخاب چیزهای دیگر” دیزنی نماینده دایان Ledder گفت: اورلاندو سنتینل در سال 1999. “این کمی غمگین هنگامی که ما می گویند خداحافظی به مورد علاقه های قدیمی اما تغییر است و بخشی از این روند است.”

دیزنی reopenings هنوز نامشخص: در اینجا چیزی است که پارک ها می تواند به مانند زمانی که آنها انجام

نام منتقل شد به نقطه مرکزی در قلمرو حیوانات است که قبلا لقب “صفری ایجاد کرد.” از زمان کشف جزیره احاطه شده توسط آب و متصل به بقیه پارک توسط پنج و پل ها و خانه های چند گزینه های ناهار خوری, شخصیت, ملاقات و خوش آمد می گوید و حیوانات پادشاهی نمادین ترین نقطه عطفی درخت زندگی.

با وجود این جزیره بسته شدن مک گوایر نیست اولین کسی که به راه خود را به آن. اطلس تاریک گزارش داد که دیگران را در بر داشت راه خود را بر روی جزیره و اسیر آنچه باقی مانده در فیلم است.

کمک: مورگان Hines, ایالات متحده آمریکا امروز

ماندن از هم جدا با هم: ما از طریق ممکن است در قرنطینه (با کمک از ‘پارک ها و Rec)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de