چه غول’ دانیل جونز در حال انجام است تا ثابت بدترین rookie مشکل

وجود دارد naysayers که دانیل جونز راه جو قاضی و غول به او اعتقاد دارند و نه به دلیل سختی و تحرک و وقار و آرایش و چگونه با دقت به او می اندازد فوتبال.

آن است که تقریبا به طور کامل به دلیل چه بی دقت او با فوتبال پس از گرفتن فوتبال از Eli Manning.

او خرابکاری 18 بار — 12 گذشت شش عجله.

او از دست داد 11 گیر میکنه.

در حالی که او هدایت مجازی جدید جهان با ترس و عدم اطمینان همه در اطراف او و هر کس دیگری در این کشور — با سر مربی جدید و جدید حمله هماهنگ کننده نصب یک سیستم جدید و جدید quarterbacks مربی و هیچ منینگ به عنوان یک مربی — غول طرفداران نباید نگران دانیل جونز بی مهارت خود فرصت از طول عمر است.

او برای رفع مشکل خود را.

سابق دوک کارفرمایی آنتونی, Boone, یک مربی در QB کشور می تواند تایید آن.

“او واقعا فقط نوع تاکید کرد به نظر من اگر برای شما مهم نیست فقط از نوع خشن من در جیب یک کمی سعی کنید و بد گویی کردن توپ از دست,’ ” بون گفت: پست. “هر مته که ما انجام می دهیم من از نوع راه رفتن پشت سر او راه رفتن بر او و من در تلاش برای حمله توپ را از دست او.

“حتی اگر او فقط ایستاده در اطراف من فقط تلاش برای بهم زدن توپ از دست خود را.”

Boone مسلح با ضد عفونی کننده دست و یک ماسک نظارت جونز’ های مختلف کارفرمایی دریل سه شنبه ها و پنج شنبه ها. توپ امنیتی است که همیشه بخشی از دستور کار.

“او در واقع در حال حاضر درخواست من به مربی او و دادن بازخورد در جزئیات کوچک اما همچنین یک پشه و عنوان مزاحم که ممکن است وقتی که می آید به تلاش برای گرفتن توپ از دست” بون گفت.

Boone, شوخی که او سخت است گریدر شاهد به اندازه کافی پیشرفت به جونز یک منفی.

“در اوایل من او را چند بار” بون گفت: “اما در حال حاضر او را زیبا قفل شده است.”

جونز نمی خواهد استراحت تا زمانی که مشکل حل شده است.

“من فکر می کنم بزرگترین چیزی است که توپ های امنیتی و به خصوص در جیب حفاظت از توپ” جونز گفت: در زوم تماس بگیرید. “این یک مهارت اساسی در موضع کارفرمایی که چیزی که بسیار مهم است بلکه برای من نسبتا ساده ثابت که در آن حضور ذهن خاص بودن عمدی برای تامین توپ به داشتن دو دست در آن زمانی که شما در حال حرکت هنگامی که شما نیاز به تنظیم در جیب شما هستید که حفظ امنیت است.”

Daniel Jones fumbled 18 times in his Giants rookie season, losing 11 of them.
دانیل جونز خرابکاری 18 بار در غول rookie فصل از دست دادن 11 از آنها.AP

جونز احتمالا نمی تواند شبیه سازی مواج شکارچیان کشیدن در فوتبال بلکه در خارج از خانه پدر و مادر در شارلوت, N. C. او مجدانه در هرگز اجازه جمال آدامز به ربودن توپ از کاهش دست راست و اجرای آن از 25 متری به خانه. آن را امضا تعریف miscue جونز’ rookie فصل است.

“من مشغول به کار با یک کارفرمایی مربی در اینجا, و او کسی است که به من کمک می کند که با” جونز گفت. “او خواهید مطمئن شوید که من اقامت در بالا از آن که سخنان در توپ و تلاش برای شبیه سازی چیزهایی که اتفاق می افتد در یک بازی است.”

Lamar جکسون در هفت rookie شروع به خرابکاری 12 بار; در MVP فصل دوم او خرابکاری نه بار در 15 شروع می شود.

جونز ندارد همان پویا مهارت یا همان حمایت از بازیگران اما او به اندازه کافی هوشمند است و به اندازه کافی متعهد و با استعداد به اندازه کافی به یک دوم-سال کبیسه و او نمی خواهد اجازه می دهد بهانه ای برای منحرف کردن او را.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“این offseason بدیهی است که برای هر کس متفاوت” جونز گفت: “از جمله خود من که یک پسر که در تلاش برای یادگیری فوتبال, که در تلاش برای بدیهی است که یک گام در سال دوم من در NFL اما هر کس در برخورد با این شرایط هر کس نیاز به تنظیم و من هیچ متفاوت از آن. میخوام هیچ کس دادن معافیت به افرادی که در حال کار از راه دور, چون همه کار از راه دور و نیاز به آن را انجام دهد. من درک می کنم که.

“من فکر نمی کنم آن می تواند یک نقطه ضعف اگر رویکرد ما آن را مانند ما اگر رویکرد ما به آن خواهم این فرصت را به استفاده از زمان به عنوان به خوبی به عنوان ما احتمالا می تواند.”

جونز شبیه به منینگ در این زمینه می فرماید: او پذیرای این تصور که کارفرمایی است که یک فرمت از او سر مربی. هنگامی که شما از او بخواهید اگر این است که در حال حاضر تیم خود او پاسخ که اگر قاضی اسکریپت نوشت برای او.

“این تیم ما” جونز گفت: “من نمی دانم اگر این یک مرد است تیم. این نه مربی تیم نیست تیم من نیست Saquon [Barkley را] تیم و یا هر کس دیگری. رهبری حکیم من میخوام انجام بهترین من برای اولین مراقبت از آنچه من انجام مراقبت از مسئولیت من آماده شود و بازی در سطح بالا و پس از آن امیدوارم که پاک کردن در بچه ها و تلاش برای انجام بهترین من برای کمک به بچه ها و کار با بچه ها به عنوان بهترین من می توانم.”

آن را تکان خوردن به غول’ مرکز عصبی — به خصوص به جونز — زمانی که پت Shurmur دست او توپ و این تیم در هفته 3 اما منینگ بسیار بیشتر از کمک بیش از یک مانع به جونز فصل گذشته.

“به دنبال آن بود که احتمالا کمی بی دست و پا در زمان های خاص” جونز گفت: “اما من فکر می کنم ما یک کار خوب کار با هم. من می دانم که من لذت می برد کار با او و قطعا آموخته تن از او و قدردانی از همه چیز او در آن سال است. من فکر کردم این یک مزیت بزرگ برای من بود قادر به یادگیری از او و با او صحبت کنید و هر روز آن را متفاوت خواهید بود آن را تنظیم و اما به دنبال به جلو به این سال برای این تیم داریم.”

سابق گاوچران کوپر راش کمک کرده است با این تفاوت های ظریف از جرم سابق کابوی مربی Jason گرت به ارمغان می آورد به شرق رادرفورد.

“او شده است را در اتاق تا کنون” جونز گفت: “او قادر به پاسخ بسیاری از سوالات ما و نیمه با سرعت بالا است که فرایند یادگیری.”

جونز صحبت کرده است به طور خلاصه با سابق کابوی QB تونی Romo و Barkley برنامه به انتخاب حزقیال الیوت مغز.

“سیستم” موفق شده” جونز گفت. “من احساس می کنم که ما باید تعداد زیادی از بچه ها که می تواند نقش ما در هر موقعیت که می تواند نقش. شما خواهید دید که در این سیستم مانند شما آن را دیده ام در گذشته است.”

جونز بود که در اخراج 38 بار در 13 شروع می شود که طبعا هیجان زده در مورد کار با rookie محافظان با شروع دور اول پیش نویس انتخاب تهاجمی مقابله با اندرو توماس.

“من فکر می کنم آنها درک مسئولیت آنها را” جونز گفت.

از همه مهمتر کارفرمایی به طور کامل درک مسئولیت او را به همکار خود در نیویورک غول فوتبال: فقط ما را لعنت توپ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>