آنچه پزشکان می گویند در مورد کوروناویروس خطرات در مغلوب ساختن پیشی جستن, نیوهمشایر, تجمع

پورتسموث, N. H. – این خبر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در پورتسموث در شنبه, جولای 11 نگرانی در میان برخی از محلی کارشناسان پزشکی در مورد آنچه در سفر خود را به زمان نسبتا کم COVID-19 اعداد در منطقه است.

در مقایسه با کشورهای دیگر مانند فلوریدا و تگزاس شرقی به نظر می رسد مدیریت این بیماری همه گیر نسبتا خوب. برخی از ترس زیادی شلوغ تجمع معکوس خواهد شد که روند مثبت است.

نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu خواست ساکنان به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله در هوای آزاد, رالی.

“ضروری است که حضور مردمی در این تجمع پوشیدن ماسک,” او گفت:.

از همان ابتدا از همه گیر دولت را متوقف کرده و یا مانع افراد از مسالمت آمیز نصب و راه اندازی از جمله پیاده روی های رهبری Black Lives Matter و تظاهرات از بازگشایی NH Sununu گفت.

Coronavirus پخش خبرنامه: دریافت به روز رسانی روزانه سمت راست در صندوق پستی خود را

ادراک تاثیر بازی در نقش یک کارشناس می گوید:

دکتر دیوید Itkin, بیماری های عفونی متخصص در پورتسموث بیمارستان منطقه ای گفت: او به نظر می رسد در آینده رالی از دو دیدگاه.

“این اولین بار است که ادراک” Itkin گفت. “او را در اینجا. او رهبر ما. بسیاری از مردم از جمله خود من کار کرده اند سخت به نگه داشتن تعداد ما کم به آموزش مردم در مورد بهترین راه برای در امان باشند. من نگران آن است که تظاهرات به درک که رئیس جمهور ما دیده می شود به عنوان یک نقش منفی ، من هم نگران خود دیدار می تواند خنثیسازی آنچه ما در اینجا انجام.”

Itkin گفت: دومین نگرانی برای مردم جنوب شرقی, New Hampshire.

“من مطمئن هستم ما توانایی کنترل عفونت در واقعا جمعیت زیادی که در آن برخی از مردم را انتخاب کنید برای پوشیدن یک ماسک” Itkin گفت. “وجود خواهد داشت توانایی انجام اجتماعی فاصله و یا آنها می خواهید که ظاهر بسته بندی شده؟”

Itkin گفت: نگرانی های خود را در حال صرفا بر اساس علم کنترل عفونت. او توصیه می کند اگر مردم را به حضور در آنها باید خود را ماسک و ضد عفونی کننده دست. او گفت: به سازمان دیده بان که در آن شما در یک جمعیت و ترک اگر شما احساس نمی امن است.

“من به دنبال در توانایی برای محافظت از فرد فرد که در حال رفتن به ترک آنجا و رفتن به فروشگاه مواد غذایی به داروخانه” Itkin گفت. “خواهد شد که منجر به افزایش موارد ؟ من حدس می زنم ما را ببینید.”

از این که: تهمت رسما برداشت ما از سازمان بهداشت جهانی به عنوان همه گیر خوشه

‘جمعیت از هر فرم ذاتا افزایش خطر’

مارتا Wassell مدیر پیشگیری از عفونت در Wentworth-داگلاس بیمارستان در دوور نیوهمشایر گفت: هر گونه برنامه ریزی بکند صرف نظر از اندازه در طول یک بیماری همه گیر است که در مورد از ديدگاه بهداشت عمومی.

“جمعیت هر شکل ذاتا افزایش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال” Wassell گفت. “مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر اضافی راهنمایی در ژوئن 15 با چند سوال بپرسید اگر با توجه به حضور در یک گردهمایی بزرگ.”

Wassell گفت: مردم باید در نظر بگیرید که چگونه بسیاری از مردم آنها را با تعامل و برای چه مدت به دلیل تعامل بیشتر با مردم را افزایش می دهد خود را در معرض خطر و یا خطر شما را تهدید دیگران اگر شما بدون علامت.

“بودن در یک گروه با افرادی که نمی اجتماعی فاصله و یا پوشیدن پارچه پوشش صورت خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به” او گفت:. “درگیر شدن با افراد جدید را افزایش می دهد خطر خود را. برخی از مردم به این ویروس و لازم نیست که هر گونه علائم و هنوز مشخص نیست که چگونه اغلب افراد بدون علائم می تواند انتقال این ویروس به دیگران است. شما می توانید نگه داشتن شش پا را از فضای بین شما و دیگران است ؟ شما در خارج از منزل و یا در داخل خانه ؟ نزدیک تر شما را به افراد دیگر که ممکن است آلوده بیشتر در معرض خطر خود را از گرفتن بیمار است.”

نگه داشتن فاصله از سایر مردم است که به ویژه مهم برای افراد با افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید. Itkin گفت: افراد 60 ساله و مسن تر و کسانی که با بیماری های قلبی و عروقی و یا سیستم ایمنی بدن احتمالا باید انتخاب کنید به ماندن در خانه.

ماسک دستور? هنوز

دکتر بن Locwin بخشی از یک گروه است که برای دفاع از اجباری ماسک در دولت گفت: او فکر می کند رژیم صهیونیستی است. Sununu می تواند دستور ماسک برای این رویداد.

“اما با توجه به وابستگی سیاسی و عظمت فشار در میان سناریو اپتیک را که بعید است” Locwin گفت. “من حدس می زنم این نخود توسعه قدرت می تواند هر گونه مالکیت خصوصی و یا طبقه بندی مناطق موضوع به خود ماسک درخواست باید آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار است.

“همانطور که من برای اولین بار به می گویند در ماه فوریه تمیز کردن سطوح نمادین تئاتر و اصل انتقال خطر است قطرات و ذرات معلق در هوا در هوا. شرکت کنندگان در دو طرف شکاف سیاسی می توانید سعی کنید به عنوان دور به عنوان ممکن است در جمع آوری و پوشیدن و اتصالات ماسک/چهره پوشانده اند. بسته به آب و هوا و طرح از محل دریافت سایت نیز می تواند قرار صنعتی بزرگ طرفداران در محل به نیروی هوای تازه بورس برای محدود کردن زمان اقامت عفونی ذرات در هوا.”

دولت ایالت دن Feltes که چالش برانگیز است Sununu برای فرماندار زیر منتشر کرد.

“با توجه به تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از تظاهرات در بهداشت عمومی مانند سربازان ارتش در COVID-19 موارد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع رژیم صهیونیستی است. Sununu باید شماره سفارش به نیاز اجتماعی فاصله و ماسک و لغو این رویداد اگر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را منطبق نیست. رژیم صهیونیستی. Sununu نگه داشته است ‘وضعیت اضطراری’ در محل و دارای اختیارات لازم برای انجام این کار است. بهداشت عمومی از گرانیت Staters باید اولویت بیش از سیاست است.”

مردم از مین را به حضور دکتر Evangeline Thibodeau, یک بیماری عفونی پزشک در بیمارستان نیویورک گفت که او در می یابد که در مورد دلیل مین انجام داده است به خوبی کنترل COVID-19.

“هر وضعیت که در آن مردم خواهد بود و در معرض خطر بودن قادر به اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا به شمار خطر” Thibodeau گفت. “جمعیت جذب شده به این تجمع است در مورد. این واقعیت است که بسیاری از کسانی که شرکت را انتخاب کنید برای پوشیدن یک ماسک است در مورد.”

به این استدلال که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات ایجاد نمی سنبله در موارد Dom وجود دارد گفت: تفاوت بین یک راهپیمایی و تجمع.

“تظاهرات اغلب مردم در حال حرکت راهپیمایی” Thibodeau گفت. “مردم ایستاده با هم از نزدیک با هیچ ماسک برای یک دوره طولانی از زمان بیش از 15 دقیقه افزایش خطر. ما در حال انجام به خوبی در مین و در ساحل دریا به طور کلی. من نفرت را به ما از دست دادن آن است.”

دکتر کنت کوهن یک روانپزشک که در کنزینگتون نیوهمشایر گفت: او بوده است تماشای گسترش COVID می کند و فکر می کنم برگ برنده رالی یک ایده خوب است.

“نیوهمپشایر کار کرده است سخت به کاهش COVID ویروس و ما شده اند با احتیاط, با احتیاط حفاظت در برابر نامشخص البته این رمان, ویروس کشنده,” کوهن گفت. “هوابرد قطرات گسترش ویروس خاص است و در حال حاضر ملی افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان نگران کننده است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تحقیر علم در مورد این ویروس و عمدی تمرد در برابر ماسک و برگزاری اجتماعات بزرگ inflicts مستقیم آسیب و شدت گسترش سرایت.

Wassell خواست شرکت کنندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی برای حفظ حداقل شش فوت فاصله از دیگران و به پوشیدن ماسک.

“حتی اگر شش پا می شود, نگهداری می شود, به خاطر کسانی که در اطراف شما را انتخاب کنید برای پوشیدن یک ماسک برای کمک به کنترل قطرات و برای جلوگیری از انتقال” او گفت:. “ماسک با استفاده از یک نوع خود خواهی ژست مراقبت از سلامت و رفاه از کسانی که در اطراف شما. لطفا به یاد داشته باشید ضد عفونی کننده دست و استفاده از به طور منظم به ویژه قبل و پس از تنظیم ماسک خود را.”

نظر: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘ماموریت انجام’ لحظه زودرس است و کشنده است. ما را شکست داد COVID.

بیشتر: Terry Crews و سی ان ان همین لیمو برخورد بیش از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در طول پخش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de