آنچه شیاطین فکر ناگهانی به پایان فصل خود را

New Jersey Devils’ فصل به پایان رسید روز سه شنبه پس از NHL رها بقیه فصل به طور منظم و اعلام کرد قصد دارد به سر راست به پلی آف با حضور 24 تیم.

تنها هفت تیم از سمت چپ بود از postseason اساس طرح کمیسیون گری Bettman پرده برداری به سر فصل بعد در این تابستان. از آن شده است متوقف شده در مارس 12 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شیاطین به حال 28-29-12 رکورد در یک فصل به طور منظم است که هر دو را دیدم مربی جان Hynes و مدیر کل ری Shero از کار اخراج شدند.

“این ناامید کننده است که از سمت چپ” موقت مدیر کل تام فیتزجرالد گفت: در یک ویدئو کنفرانس تلفنی سه شنبه. “اما شما می دانید چه ؟ ما ما احترام لیگ تصمیم بر این است. و شما می دانید آن است که آنچه در آن است.”

فیتزجرالد گفت: مدیریت است نه آگاهانه یا او و مربی موقت آلن Nadreddine که آیا آنها می تواند در حفظ زمان نقش فصل آینده است. او گفت: این تیم ادامه خواهد داد برای آماده سازی پیش نویس که احتمالا نمی خواهد شد تا بعد از پلی آف به پایان.

این postseason مارس گذشته کل تابستان ارائه شده وجود دارد بدون شکست است.

یک قرعه کشی برگزار خواهد شد در تاریخ 26 ژوئن برای تعیین سه میدارد. آنها شیاطین دوم بهترین رکورد در میان هفت تیم که آیا واجد شرایط نیست. آنها می تواند پیش نویس در هر نقطه از اول تا نهم.

نیوجرسی تا به حال شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید دو بار در سه سال گذشته مصرف مراکز نیکو Hischer و Jack Hughes.

نیوجرسی نیز ممکن است دریافت آریزونا و ونکوور در دور اول پیش نویس میدارد. آنها را دریافت کنید آریزونا اگر شغالها نمی توانید بالا-سه انتخاب کنید. آنها را دریافت کنید ونکوور دور اول انتخاب کنید اگر آنها را به پلی آف.

آریزونا و ونکوور در میان 16 تیم که برای بازی در یک ویدئو از سری 5 به واجد شرایط برای نهایی 16. آیا می شمارد که به عنوان ساخت پلی آف باقی مانده است به تعیین خواهد شد.

“من به عنوان خوانده شده توییت که آن را نمی تواند در نظر گرفته پلی آف” فیتزجرالد گفت. “بنابراین من می خواهم گفت, قبل, من فکر می کنم لیگ را برای رفتن به یک کار سخت و به جای 31 تیم و میل خود است. نه هر تیم خوشحال است. نه هر تیم. همه ما قبول چه خبر است در اینجا.”

شیاطین به حال تنها خود را مقصر از دست رفته پلی آف برای هفتمین بار در هشت سال است. آنها را به یک شروع بد و بهبود است.

“آن را فقط به شما می گوید که وجود دارد هر درس زمانی که جن قطره اکتبر هر بازی 1 میخوای آماده به بازی و هر بازی شمارش” فیتزجرالد گفت.

تحت برنامه لیگ, تیم می توانید شروع به آموزش در ماه جولای. Fitzgerland می گویند شیاطین اجازه خواهد داشت به برخی از بازیکنان در طول این زمان. او قصد دارد به خروج مصاحبه از راه دور در ماه آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de