چه حقوق مدنی گروه ها می خواهند از Facebook تحریم: جلوگیری از تبعیض و آزار و اذیت از کاربران

T’Nae پارکر, سیاه که فعال شده است در Facebook از کالج تقریبا همیشه از باز کردن برنامه بر روی تلفن خود را صرف ساعت در هر روز کمک به جامعه خود در کارولینای جنوبی – مگر اینکه Facebook کاهش خود دسترسی داشته باشید.

با تعداد پارکر تا به حال پست های خود را حذف و به حساب او قفل شده است و در مجازات معمولا به عنوان “Facebook زندان” 27 بار برای صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و یا همدستی سفید مردم در ضد سیاهی.

“بستن ما اساسا گفت: “Shut up'” پارکر 36 می گوید.

در حال حاضر یک Facebook تبلیغات تحریم است که به صدای به سال از شکایت است که رسانه های اجتماعی غول نامتناسب خفه سیاه کاربران در حالی که عدم محافظت از آنها را از آزار و اذیت.

راه اندازی شده توسط حقوق مدنی گروه های سه هفته پیش توقف نفرت برای سود کمپین است که گسترده تر با هدف مهار نفرت سخنرانی, سفید برتری و اطلاعات غلط در Facebook شده زده ملی عصب. صدها نفر از شرکت ها از جمله برترین برندها Unilever فورد و شرکت گزارش را کشیده تبلیغات از Facebook در ماه جولای.

Facebook در حالی که سیاه و سفید: کاربران آن تماس گرفتن ‘Zucked,’ می گویند صحبت کردن در مورد نژاد پرستی است که سانسور به عنوان سخنرانی نفرت

نژاد پرستی در شرکت های بزرگ امریکا: سیاه و کارکنان صحبت کردن در مورد تبعیض در محل کار

در روز سه شنبه, Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و مدیران شریل سندبرگ و کریس کاکس در حال برنامه ریزی برای دیدار با حقوق مدنی گروه پشت تحریم از جمله آنلاین نژادی عدالت, گروه, رنگ, تغییر, رهبری کنفرانس عمران و حقوق بشر, NAACP صندوق دفاع حقوقی, در میان دیگران.

نفرت, آزار و اذیت از کاربران بدتر

جعلی پس از فلوید مرگ این ائتلاف از شرکت ها و حقوق مدنی رهبران را مجبور Facebook به روی چیزی حساب کردن با نقش آن در تداوم نژادپرستی نظاممند و مشکلات اجتماعی مانند انکار هولوکاست. مطالبات شامل Facebook ارسال به ممیزی مستقل از گفتار نفرت و اطلاعات غلط از بین بردن تمام سخنرانی نفرت و نفرت گروه استرداد شرکت های بزرگ هنگامی که ads به نظر می رسد برای بیان نفرت و استخدام حقوق مدنی اجرایی به مورد مداقه قرار دادن محصولات و سیاست های تبعیض و نفرت.

“در حال حاضر زمان برای سادگی اظهارات حمایت که نمی آیند با واقعی ساختاری تغییر” رشاد رابینسون, رئیس, رنگ, تغییر, گفت:. “در حال حاضر زمان به واقع تغییر قوانین و تغییر رفتار.”

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

اگر هر چیزی, سیاه, آزار و اذیت کاربران می گویند واز بدتر به کشور تظاهرات زیر جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس قرعه کشی تمدید توجه به تاریخی و نژادی و بی عدالتی.

سیاه مردم در گروه های خصوصی اختصاص داده شده به بحث در مورد عدالت نژادی و خشونت پلیس گزارش swarmed توسط شبکه های سازمان یافته از سفید supremacists که استفاده از نژادی تهمت و به آنها بگویید برای رفتن به آفریقا است.

یک شبکه از Facebook گروه با بیش از 1 میلیون عضو ایجاد شده در اعتراض به کروناویروس stay-at-home سفارشات نیز با هدف قرار دادن Black Lives Matter با استفاده از تهمت به مراجعه به مردم و معترضان آسوشیتد پرس گزارش روز دوشنبه. این گروه ها مملو از تئوری های توطئه ادعا معترضان پرداخت شد برای رفتن به تظاهرات و فلوید مرگ همراه بود.

Facebook شکایت بازگشت سال

حقوق مدنی رهبران می گویند تحریم بلند است تا یک سال تلاش برای جلوگیری از سانسور از کاربران در رسانه های اجتماعی.

پس از شروع به سیاه زندگی مهم جنبش تبدیل به Facebook به عنوان یک ابزار سازماندهی. در عین حال فعالان می گویند آنها به زودی مجموعه که توسط باندهای سفید supremacists که هدف قرار داده و آنها را با نژادی تهمت و خشونت تهدید. در سال 2015, رنگ, تغییر, تشکیل شد و پس از طوفان کاترینا به سازماندهی نژادی عدالت مبارزات در اینترنت شروع به فشار Facebook برای جلوگیری از آزار و اذیت از فعالان توسط گروه نفرت.

مرکز رسانه های عدالت شروع به کاوش چرا مطالب از مردم از رنگ بود حذف شدن از Facebook در ماه اوت 2016 که در درخواست از اجرای قانون Facebook تعطیل تصویری از یک بالتیمور زن Korryn گاینس بود که زنده جریان او بست با پلیس است. Gaines بود و بعد به ضرب گلوله و کشته شدن توسط یک افسر پلیس در مقابل او 5 ساله پسر که او نیز زده دو بار توسط تیراندازی. در همان زمان, Black Lives Matter فعالان و ایستاده سنگ خط لوله معترضان در داکوتای شمالی گزارش شد که محتوای آنها بود که حذف بیش از حد.

در سال 2016 و دوباره در سال 2017, حقوق مدنی و گروه های دیگر نامه نوشت و خواستار Facebook برای انجام مستقل حقوق مدنی حسابرسی از محتوای آن را در اعتدال سیستم و ایجاد یک نیروی کار به موسسه توصیه.

سیاه, شکایت کاربران از پیشرفت های کوچک

دو سال پیش Facebook توافق به حقوق مدنی حسابرسی به عنوان آن را با عجله برای جلوگیری از آسیب از آیات است که سایه روسی فعالان نما به عنوان آمریکایی ها را هدف قرار داده بود unsuspecting کاربران با تفرقه سیاسی پیام به ایجاد اختلاف در انتخابات ریاست جمهوری 2016. یکی از اهداف اصلی اینترنت در تحقیقات آژانس آمریکایی های آفریقایی تبار بودند. همان روز Facebook اعلام کرد, حقوق مدنی, ممیزی, این توافق به یک دوم ممیزی به اتهام ضد محافظه کار دارد.

در سال های پس از حقوق مدنی رهبران می گویند شده اند وجود دارد چند نشانه هایی از پیشرفت در, چگونه Facebook معاملات با لحاظ نژادی با انگیزه نفرت سخنرانی در برابر جامعه و یا حک از کاربران گفتار. نسخه نهایی حقوق مدنی ممیزی انتظار می رود که شنبه منتشر شد.

یکی از مشکلات این رهبران می گویند که کمبود کمتر اقلیت در Facebook به خصوص در موقعیت های نفوذ است. با وجود تکرار وعده برای بستن شکاف نژادی در ایالات متحده خود را نیروی کار بخش کوچکی – کمتر از 4% از Facebook سیاه و سفید است. در همه, Facebook استخدام 1,025 مردم سیاه و سفید با توجه به شرکت اخیر دولت تشکیل پرونده. که از 27,705 کارکنان.

در سال گذشته ده ناشناس فعلی و سابق Facebook کارکنان عمومی رفت به می گویند که آنها در حال درمان به عنوان اگر آنها “تعلق ندارند,” تصویر کشیدن Facebook به عنوان یک فرهنگ مملو نژادپرستانه و رفتار تبعیض آمیز علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی است. شکایت خود را در آمد و یک سال پس از سابق Facebook manager علامت Luckie را متهم به شرکت رسانه های اجتماعی از داشتن یک “سیاه مردم مشکل است.”

حقوق مدنی گروه ها می خواهند نفرت گفتار تغییر حکومت

Facebook متکی بر مجموعه ای از قوانین به نام “استانداردهای جامعه” برای هدایت تصمیم گیری در مورد آنچه به منزله گفتار نفرت. این استاندارد در حال اجرا توسط کامپیوتر و الگوریتم های انسانی مدیران. Facebook اذعان به آن باعث اشتباه در هنگام ضعیف و از بین بردن محتوا.

روسیه بهره برداری نژاد در Facebook: بیشتر سیاه, کارکنان, تنوع می تواند کمک کرده اند

#SiliconValleySoWhite: سیاه Facebook و Google کارکنان صحبت کردن در بزرگ با تکنولوژی نژاد پرستی

سندی Broadus, یک وکیل و ضد نژاد پرستی مربی و فعال می گوید زمانی که او و یکی دیگر زن بودند به نام ناسزا توسط یک مرد Facebook حاضر به خراب کردن نظر. دوستان گزارش شده است به نام نژادی لکه دار کردن اما گفته شد که نمی شکستن قوانین یا با توجه به یک تصویر بررسی توسط ایالات متحده آمریکا امروز. اما وقتی که دوستان ارسال شده یک تصویر از لکه دار Facebook او ممنوع شد. در سال گذشته یک پست گفت: “14 سال امت تا بود به قتل نژادپرستانه و زانو حرکت تند و سریع terroristic مردان سفید” ارسال Broadus به Facebook زندان اما نه سفید و متحدان که اعلان مجدد آن است.

این مشکل به عنوان Broadus آن را می بیند: این شرکت سیاست حفاظت از تمام نژادها و گروه های قومی به همان اندازه و حتی اگر آنها نمی, چهره ظلم و ستم و یا به حاشیه رانده نادیده گرفتن قرن ها از نژادپرستی نظاممند و گیج کننده تفسیر در نژاد پرستی با حملات محافظت از مردم است.

نیل پاتس سیاست عمومی مدیر در Facebook گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در سال گذشته که تقاضا بیشتر “ظریف” قوانین روزانه موج جزر و مدی از محتوای عجله از طریق Facebook و برنامه های دیگر خواهد بود به چالش کشیدن.

Facebook می گوید این مراحل را برای رسیدگی به اشتباهات در محتوای takedowns. جدید سخنرانی نفرت خلبان برنامه ها آموزش برخی از مطالب مدیران به عنوان متخصص در بیان نفرت و reevaluating سوالات محتوای مدیران خواسته می شود که در نظر بگیرید هنگامی که آنها تصمیم گیری.

“سوال برای من می شود اگر شما در حال به من گفتن که این چیزها را نقض نمی کند استانداردهای جامعه و سپس آنچه شما می گویند این است که آنها را نقض نمی کند سفید استانداردهای جامعه زیرا آنها قطعا نقض کسانی از ما که از نظر قانونی محافظت شده در کلاس تحت قانون” Broadus می گوید. “Facebook عامل خود را کمی کوچک که در آن آنها در حال درمان, سفید, شکنندگی و سفید احساس به عنوان اگر کسانی که از نظر قانونی محافظت شده و آنها نه.”

Facebook بیش از حد مفید برای ترک سیگار

هنوز سیاه و سفید از کاربران می گویند آنها هیچ چاره ای جز به چوب با Facebook بحرانی تاسیسات به جوامع خود. جنبش های اجتماعی و رسانه ها باید کمک کرد مرگ سیاه آمریکایی توسط افسر پلیس در دستور کار همراه با نژادی و نابرابری در اشتغال و سلامت و سایر حوزه های کلیدی آنها می گویند.

برای دوری کردن از ممنوعیت هنگامی که صحبت کردن در مورد نژاد پرستی سیاه از کاربران می گویند آنها متوسل به استفاده از یک آواتار, دیجیتال, زبان عامیانه مانند “wypipo” یا “huite” و یا یک ابر emoji به عنوان آوایی یا تصویری stand-ins برای مردم است. آنها تحت نام مستعار و حفظ بازگشت به بالا حساب برای جلوگیری از از دست دادن محتوا و دسترسی به جامعه خود. و آنها در حال توسعه یک سیستم دوستان برای هشدار به دوستان و پیروان وقتی کسی فرستاده شده است به Facebook زندان های این خبر از تعلیق و پست که قرار دادن آنها وجود دارد.

“این جنبش” پارکر می گوید: “وجود ندارد و بدون رسانه های اجتماعی است.”

مانند دیگران پارکر قرار می دهد تا با قطع از جامعه خود را برای ساعت در روز یا هفته در یک زمان. در همه او تخمین می زند او قفل شده است, از Facebook حساب در مجموع از دو سال جدا او را در لحظات بحرانی و زمانی که مردم به او نیاز مانند شروع COVID-19 بیماری همه گیر.

ماه گذشته زمانی که Facebook راه اندازی یک کمپین فلوید پس از کشتن به “بالابر, سیاه, صدای,” تلاش برای برجسته کردن داستان از مردم سیاه و سفید و به اشتراک گذاری منابع آموزشی پارکر بی اعتقاد بود.

“هنگامی که شما در حال شماره 1 ظالم از صدای. شما در حال رفتن به بلند سیاه و سفید, صدای,” او گفت:. “که کاملا آنچه شما انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de