چه در مورد COVID-20?’ ایالات متحده کاهش کمک های مالی به گروه مطالعه بت coronaviruses در چین

رئیس یک گروه پژوهشی است که به مطالعات منتقله از راه بت coronaviruses در چین شبیه به COVID-19 گونه که زده جهان هشدار داده است که دولت آمریکا تصمیم به قطع کمک های مالی خود را به سازمان imperils آمریکایی بهداشت عمومی.

EcoHealth داد تحقیقات اعطا شد ناگهان فسخ ماه گذشته توسط موسسه ملی بهداشت اولیه سازمان از دولت آمریکا مسئول پزشکی و بهداشت عمومی و تحقیقات. EcoHealth داد تحقیقات در چین است که با تمرکز بر شناسایی و هشدار در مورد coronaviruses خطرناک برای سلامتی انسان.

“من واقعا در مورد این موضوع ما را گفت:” پیتر Daszak مدیر مستقر در نیویورک سازمان در ایالات متحده آمریکا امروز ،

“هنگامی که ما در غلبه بر COVID-19 آنچه در مورد COVID-20? آنچه در مورد COVID-21? که در حال رفتن به بیرون رفتن و پیدا کردن آن ؟ ما گرنت شد به طور خاص طراحی شده برای قرار دادن در جایی که این ویروس هستند و برای جلوگیری از آنها را از آسیب رساندن آمریکایی,” او گفت:.

موسسه ملی بهداشت تایید EcoHealth اتحاد $3.4 میلیون دالر توزیع بیش از شش سال لغو شد در آوریل 24. اما آن را نمی خواهد بحث در مورد جزئیات بیشتر در مورد چگونگی تصمیم گیری ساخته شده بود. Daszak محترم بیماری بوم شناس گفت: او دریافت نامه ای از موسسه ملی بهداشت با بیان این جایزه متوقف شد برای “راحتی” از آنجا که آن را نمی “مناسب” با آژانس ،

EcoHealth داد همکاری با ووهان موسسه ویروس شناسی دولت-اجرای چینی آزمایشگاه در شهرستان که در آن COVID-19 اولین ظهور در ماه دسامبر. این موسسه جلب توجه منفی به دلیل فرضیه اتصال آن به سوالات پاسخ داده نشده در مورد ریشه های این ویروس است. این پرسش در اطراف مرکز آزمایشگاه امنیت زیستی تفسیر از اماره که لینک این آزمایشگاه به زود عفونت و چین تمایل برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد برخی از جنبه های شیوع.

سیاسی که اولین گزارش در اعطای لغو و در تاریخ 27 آوریل گفت: چند روز قبل از ختم EcoHealth داد بودجه موسسه ملی بهداشت معاون مدیر Extramural تحقیقات مایک Lauer به اطلاع سازمان آن را مورد نیاز “می دانم که همه سایت ها در چین شده اند که به هیچ وجه مربوط به این جایزه است.”

EcoHealth داد تحصیل شده است coronaviruses در خفاش در چین برای بیش از یک دهه است. در آن زمان آن را ایجاد کرده است لینک های عمیق و از نزدیک با ووهان موسسه ویروس شناسی. چینی آزمایشگاه تحقیقاتی کاهش یافته است در زیر ابر از سوء ظن به خاطر اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ارشد مقامات آمریکایی از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo باید مداوم ارتباط آن با تئوری های اثبات نشده در مورد COVID-19 ریشه.

هیچ شواهد پدید آمده برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات و نه آنها حمایت توسط کارشناسان بیماری های عفونی. آمریکا و سازمان های اطلاعاتی باید به این نتیجه رسیدند coronavirus بود نه انسان ساخته شده است. آنها نمی رسید هر گونه نتیجه گیری در مورد اینکه آیا این بیماری پدید آمده از یک آزمایشگاه در چین بود و یا انتقال به انسان از طریق حیوانات.

مغلوب ساختن پیشی جستن: ما بررسی اگر coronavirus پس از آزمایشگاه بدبختی; به نقل هیچ مدرکی

Daszak شده است و قادر به امن روشن شدن بیش به همین دلیل این جایزه قطع شد. EcoHealth داد دریافت کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت حداقل از سال 2002.

EcoHealth داد اولیه بود awardee از $3.4 میلیون دالر. زیر awardees بودند ووهان موسسه ویروس شناسی شرق چین طبیعی دانشگاه در شانگهای موسسه پاتوژن زیست شناسی در پکن و دوک-NUS دانشکده پزشکی در سنگاپور است. یک “sub-awardee” به معنی EcoHealth داد عمل به عنوان واسطه بین این موسسات و دولت آمریکا برای اهداف بودجه تحقیقاتی مشترک به بت عهده coronaviruses. آن را پرداخت نمی کند آنها را به طور مستقیم.

EcoHealth داد شده است متهم از هر گونه تخلف و آن است و نه انجام هر گونه تحقیقات در چین از شیوع این بیماری آغاز شد و در ووهان در اواخر سال گذشته.

تاسیس در سال 1971 توسط یک انگلیسی, حفاظت از منابع طبیعی بیش از 90 درصد از EcoHealth داد را در بودجه سالانه 16 میلیون دلار در سال 2018 آمد از کمک های مالی دولت بر اساس جدید ترین در دسترس در حساب های مالی منتشر شده در وب سایت خود را. باقی مانده از بودجه آن از یک مخلوط از کمک های مالی از علمی پایه شرکت ها و افراد خصوصی. این گروه مشغول به کار در ایالات متحده و نزدیک به 30 کشور در سراسر جهان در پروژه اعم از جنگل های بهداشتی در لیبریا به زیستی-نظارت در غرب آسیا است. موسسه خیریه هدایتگر که ارزیابی شفافیت و پاسخگویی و حکومت از سازمان های غیر انتفاعی می دهد آن 4-رتبه – بالاترین خوانده شده را علامت.

واقعیت بررسی: دولت اوباما ارسال نمی $3.7 میلیون به ووهان آزمایشگاه

وزارت امور خارجه است که موظف به انجام چک پس زمینه در هر خارجی سازمان است که یک گیرنده از دولت آمریکا بودجه برای پژوهش نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر پرداختن به دلایل اعطای این ختم.

عنوان EcoHealth داد این طرح پژوهشی برای اولین بار اعطا شده در دولت اوباما و سپس دوباره تایید شده و تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه جولای سال گذشته که به نام “درک خطر بت coronavirus ظهور.”

“این دقیقا کاری است که ما همه درد و رنج را از هم اکنون” Daszak گفت.

“یکی از اهداف ما (برای مطالعه) بود برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد توالی ژنتیکی از coronaviruses در خفاش ها و برای دریافت این به دست افرادی که طراحی واکسن و مواد مخدر. ما فقط شروع به کار در این زمانی که همه گیر اتفاق افتاده است,” او گفت:.

این ووهان موسسه ویروس شناسی تبدیل شده است تمرکز برای مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی در حلقه درونی خود را تا حدودی به دلیل این خانه ها یک آزمایشگاه مجهز به مطالعه coronaviruses و خطرناک دیگر عوامل بیماری زا و تا حدی به دلیل نزدیکی نسبت به غذاهای دریایی بازار در ووهان که در آن برخی از, اما نه همه از چین coronaviruses شد برای اولین بار شناسایی شده در سال گذشته است.

چین به عدم شفافیت بیش از چگونه این ویروس برای اولین بار پخش کرده است که تقویت تمرکز. پکن نیز منتشر شده در رسانه های اجتماعی و در بیانیه های رسمی شایعات دروغ و اطلاعات غلط است که ارتش ایالات متحده ممکن است به ارمغان آورده اند coronavirus به چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 17 او آگاه بود EcoHealth داد را عطا کند و او در نظر گرفته شده برای پایان دادن به آن “بسیار به سرعت.” خواسته در 30 آوریل که آیا او تا به حال دیده شواهد توجیه نظریه ویروس ممکن است سرچشمه گرفته و در آزمایشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ مثبت – “” بله.” روز بعد طی یک فاکس نیوز تاون هال در مارس 4, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او بود در انتظار یک “بسیار قوی گزارش” در مورد اینکه آیا آزمایشگاه درگیر در این بیماری همه گیر. “نظر من این است که آنها ساخته شده است یک اشتباه است. آنها سعی در پوشش آن” گفت: با اشاره به اتهام تلاش چین مقامات برای مخفی کردن اطلاعات در مورد ماهیت و ریشه های این ویروس است. چین آن را انکار می کند نکردن و یا سرکوب این جزئیات.

منتقدان از چین را متهم میکنند آن را پنهان و میزان آن شیوع کروناویروس با گزارش دهی هر دو تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از آن رنج می برد از بیماری است.

‘خطرناک پویا’: Coronavirus را تهدید جدید جنگ سرد بین آمریکا و چین

اضافه کردن به گرداب, Pompeo اصرار شنبه هیچ تناقض آشکار در رقابت اظهارات که “ما لازم نیست یقین” در مورد که در آن ویروس سرچشمه گرفته و در عین حال “وجود دارد شواهد قابل توجهی وجود دارد که این آمد از آزمایشگاه.”

برای بیش از یک ماه سناتور ایالت و سناتور ” باب منندز نماینده دموکرات کمیته روابط خارجی مجلس سنا در تماس بوده است – “بی فایده” او گفت: – برای Pompeo برای به اشتراک گذاشتن جزئیات اطلاعاتی ایالات متحده در ریشه های کروناویروس. منندز نوشت: در نامه ای دیگر به Pompeo در روز پنج شنبه بیان کرد که “پاسخ به این پرسش مهم به عنوان آنها ممکن است اطلاع تلاش های مداوم برای جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر محدود کردن هر یک پس از آن امواج از عفونت و کمک به ما برای آماده شدن در برابر آینده بیماری های همه گیر.”

Linfa وانگ مدیر ظهور بیماری های عفونی در دانشگاه دوک-NUS دانشکده پزشکی در سنگاپور یکی از EcoHealth اتحاد “sub-awardees گفت:” درک علمی در مورد چرا و چگونه ویروس پرش از حیوانات به انسان است نسبتا ضعیف اما بهبود در همه زمان ها. او گفت: اجماع در میان جریان اصلی محققان این است که کمتر از 1% از ویروس ها که بر پستانداران کشف شده است.

“پنجاه سال پیش هیچ کس حتی نگاه کردن به خفاش. آن همه چیز در مورد پشه ها و جوندگان,” او گفت:, و اشاره کرد که خفاش ها در طول زمان تکامل یافته اند به خصوص موثر “مخازن” ویروس مرگبار به انسان اما نه لزوما خود را به دلیل منحصر به فرد خود را physiologies که تحت استرس شدید به منظور قادر به پرواز است.

“آیا ما می توانیم پیش بینی کنیم که در آن پرش بعدی (از حیوانات به انسان) خواهد آمد ؟ هیچ.”

هنوز Daszak گفت: بودجه بر روی زمین خارج از کشور coronavirus پژوهش های مورد نیاز در حال حاضر بیش از همیشه به این دلیل که ویروس ها است که مطرح بالاترین خطر برای بهداشت عمومی نمی سرچشمه در آمریکا بلکه در جهان پرجمعیت ترین کشور است.

“اگر ما می خواهیم به دانستن هر چیزی در مورد آینده همه گیر ما نیاز به کار در چین,” او گفت:. Daszak توصیف جنوب شرقی آسیا و منطقه به عنوان یک “داغ-تخت” برای ویروس های جدید.

“در مردم تصورات وجود دارد ممکن است این تصویر از یک فرد در یک آزمایشگاه در چین که قطره یک ظرف پتری و به نحوی است که منجر به شیوع گسترده. آن را فقط نمی خواهم که. هر سال وجود دارد میلیون ها نفر از مردم رفتن در غار خفاش و شکار و حیات وحش است. آن اتفاق می افتد هر روز. آنها در معرض بت ویروس ها در هر روز است. آن را فقط طول می کشد یک از این افراد برای رفتن به شهر و سرفه و گسترش ویروس” او گفت:.

“هدف از کار ما این است که به طور مستقیم به نفع ایالات متحده آمریکا امنیت ملی و بهداشت عمومی. اگر ما این کار را انجام نمی ما می رویم به در خط مقدم دوباره زمانی که بعد از ویروس بازدید.”

کمک: جان Fritze, Deirdre Shesgreen

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>