چه Aaron Boone را ‘خلاق’ یانکی ها تبادل طرح به نظر می رسد مانند

دو بار در روز سه شنبه زمانی که بحث خود را شروع تبادل عرضه Aaron Boone استفاده از کلمه “خلاق است.”

شما می دانید آنچه در آن به معنی: مطمئن شوید که شما را “استقرار یک بازکن” خود را در سال 2020 Yankees کارت یکنوع بازی شبیه لوتو.

در واقع, شما همچنین ممکن است پرتاب Deivi گارسیا, Michael King, Jonathan Loaisiga و کلارک اشمیت وجود دارد بیش از حد. اگر ما یاد گرفته ایم هر چیزی را با بهار آموزش 2.0 حتی یک هفته آن را به آماده شدن برای تمام حالات این فصل. یانکی ها می دانم این را بهتر از هر کسی بعد از دیدن Masahiro Tanaka پایین کمتر از یک ساعت به این اردوگاه.

خوشبختانه برای بون و شرکت خود را کارت یکنوع بازی شبیه لوتو در حالی که در نظر گرفتن چند بازدید در حال حاضر هنوز هم ویژگی های بیشتر فتنه از نگرانی.

“بدیهی است که برای شروع فصل, شما در حال رفتن به باید 30, بازیکنان, بنابراین شما در حال رفتن به باید بیشتر تبادل به از را انتخاب کنید” یانکی ها’ مدیر گفت: در زوم تماس بگیرید. “بنابراین ممکن است در روز وجود دارد که در آن شما را کمی خلاق که در آن یک اغل گاو یا حشم روز یا شما سعی می کنید و به حداکثر رساندن فهرست خود را به بهترین شکل ممکن و قرار دادن بچه ها در موقعیت های که در آن آنها واقعا می تواند تاثیر بازی در یک روز داده می شود.”

رهایی از غیر اغل گاو یا حشم نوع همچنان به تسلط یانکی ها’ احساسات در مورد Tanaka خیلی ترسناک بود Giancarlo استانتون خط رانندگی او را به سر خود را در روز شنبه. در عین حال کهنه right-hander باقی مانده در تصادم و با شروع فصل در جولای 23, آن احساس خوش بینانه به پروژه او برای شروع در اولین به نوبه خود.

“واقعیت این است که او را به خوبی انجام می دهند. او در پاسخ به خوبی” بون گفت. “اما ما همچنین می خواهم به فوق العاده مراقب باشید با این و مطمئن شوید که او چک کردن تمام جعبه در حالی که او در تصادم پروتکل.”

از این رو J. A. Happ که یانکی ها فکر تجارت آخرین offseason با توجه به مازاد آغوش می توانید شروع به بازی سوم از فصل جدید زیر مرد Gerrit کول و James Paxton و قبل اردن Montgomery. پنجمین نقطه می ایستد به عنوان باز تا Tanaka بازگشت به تپه.

“ما نیست کبوتر که مقدار [در مورد یک پنجم استارتر],” بون گفت. “ما احساس می کنیم مثل ما عمق کوزه از 12 و 13 پارچ در یک تیم به … ما 15 و 16 [به] ما 20, 21, 22, کوزه ما احساس به طور بالقوه قادر به گرفتن مهم ناشران برای ما است.”

یانکی ها استفاده از یک درب بازکن 18 بار در سال گذشته با چاد سبز ساخت 15 از آن شروع می شود. برای 60 بازی فصل معادل خواهد بود شش یا هفت بار. بیایید شرط می بندم بیش با تشکر از غیر قابل پیش بینی در این فصل است. سهشنبه دیدم دو مطلب قابل توجه کوزه (اوکلند را عیسی Luzardo و Red Sox را Eduardo Rodriguez) تست مثبت برای COVID-19 پیوستن به یانکی ها لوئیس Cessa و DJ LeMahieu در میان بسیاری دیگر. افتضاح. اگر آنها در واقع آن را به دیوانه.

Aaron Boone
Aaron Boone, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

حداقل یانکی ها ارائه برخی از جالب نامزدهای پیروز در میان دیوانگی است. اشمیت 16-به طور کلی انتخاب 2017 پیش نویس تحت تاثیر قرار در intrasquad تلاش های دوشنبه است.

“کلارک به من نگاه احمقانه” لوقا Voit روز سه شنبه گفت.

پادشاه که لذت می برد یک برک آوت 2018 قبل از آرنج راست گلایه کنار او برای بسیاری از سال گذشته مخالف یک فصل-آماده-به دنبال کول در سه شنبه شب intrasquad بازی در استادیوم یانکی و پرتاب یک جفت shutout نوبت اجازه می دهد ضربه زدن و راه رفتن و قابل توجه هارون هیکس, Voit و جیو Urshela. این هیکس K, او گفت:, در آمد چهار seamer او شده است در حال توسعه به پرتاب دور به چپ ممکن است.

“من احساس بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد” پادشاه گفت:. “آن را به خوبی در خارج وجود دارد رقابت و مواجهه با چنین ترکیب خوب. آن را سرگرم کننده برای تست خودم کمی.” بون گفت که او می تواند تصور با استفاده از شاه در نقش های مختلف.

گارسیا تن به تن راه خود را به آخرین سال های آتی بازی. و ما دیده ایم نکات از آنچه Loaisiga (که دیر رسیدم و نمی پیوست و تمرینات به تاریخ) ارائه می دهند که سالم است.

درب بازکن? در حالی که سال گذشته در لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری از دست دادن به Astros ارائه یک عهد به مزایای گل میخ استارت بیش از bullpenning مدرن استراتژی خواهد بود خوش طعم تر در میان 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن در 67 روز به خصوص با 30 مرد فهرستی دو هفته اول. به عنوان بون اشاره شده) و 28 پس از آن دو هفته است.

در این شرایط همه تیم ها باید خلاق تبادل عاقلانه به نفع خود عنوان. بنابراین ترس نیست بازکن. فقط امیدوارم که یانکی ها’ مواد خام پاداش بون خلاقیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de