چه طولانی و عجیب و غریب سفر در تعطیلات تابستانی خواهد بود در این سال

آمریکا انجمن خودرو انتظار ما را 700 میلیون سفر در تابستان امسال است. که حدود 120 میلیون یا 15 درصد کمتر گردش از ما سوار بر یک سال پیش از آن.

که برای تلفن های موبایل مانند یک خبر خوب برای اقتصاد تا زمانی که شما متوجه است که 683 میلیون از این سفر خواهد بود در یک ماشین. شرکت های هواپیمایی, کروز, کشتی, آهن و دیگر اشکال حمل و نقل انبوه هستند و از دست رفته با کسب و کار انتظار می رود به در آمده و 86 درصد کمتر از سطح سال گذشته.

برای 36 میلیون نفر سفر در امریکا برای چهارم جولای آخر هفته با پوشیدن یک ماسک ممکن است حداقل عجیب و غریب قسمت در مورد سفر خود را.

شهرستانها تا حد زیادی پرش خود را در تعطیلات سنتی رژه و جشنواره ها و کنسرت ها. خانواده cookouts ممکن است ویژگی های مردم کمتر و بیشتر فراتر از گوشت BYND, +5.71%. و بسیاری از eateries — از منحصر به فرد محلی متعلق به نقاط محبوب ملی franchises — فقط وجود ندارد دیگر.

داده ها از کسب و کار-نقد و بررسی برنامه Yelp YELP -3.71% نشان می دهد که از اواسط ماه ژوئن برخی از 140,000 ایالات متحده کسب و کار است که بسته شده در مارس هنوز هم بسته است. و در حدود 41% بسته اند ، برای رستوران ها است که به طور دائم بسته به رقم 53 درصد. شما می توانید تصور کنید آنچه در آن به معنی برای یک تکه بزرگ از 2.2 میلیون رستوران ها که در سراسر جهان وجود دارد.

بررسی واقعیت

ترین-جستجو برای مقصد در AAA را TripTik سایت این بهار بود دنور, لاس وگاس و لس آنجلس. در واقع, بسیاری از مردمی که تصمیم به سفر را “staycation هستید” — سفر عمدتا به صورت محلی و یا حداقل اجتناب از کشورهای که نیاز به 14 روز در قرنطینه (مانند نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات).

اگر شما در حال هدف قرار دادن جاده, مطمئن شوید که برای انجام یک واقعیت را بررسی کنید بنابراین شما نمی هر گونه ضربه تعجب موانع در راه به مقصد خود را.

هنگامی که شما وارد شما نیاز به یک مکان امن باقی بماند. ممکن است RV فروش شد تا آنجا که 170 درصد در طول دو سال گذشته برای این منظور بسیار. اگر شما هدف قرار دادن یک هتل هیلتون HLT, +1.34%, به عنوان مثال ارائه می دهد تماس با ما چک کنید و دیجیتال کلید اتاق فن آوری است.

اگر شما به دنبال به بازدید از سواحل موزه ها و…. تماس های آینده برای دیدن آنچه که احکام محلی هستند. و بدون توجه به جایی که شما هستند شما می توانید لذت بردن از, اجتماعی دور, تعطیلات, سرگرمی. این خدمات عبارتند از:

• این هفته میسی M -4.36% میزبانی چند کوچک شده نمایش آتش بازی در سراسر نیویورک نیویورک. این اجتماعی فاصله spectaculars ثبت خواهد شد و پخش در یک سخنرانی تلویزیونی آخر.

• PBS 40th annual “یک کنگره چهارم” خواهد بود ضبط خواهد شد اما با پایان زنده آتش بازی بیش از واشنگتن دی سی است که شما می توانید بر روی تلویزیون های رسانه های اجتماعی و یا در PBS وب سایت.

• پدران بنیانگذار طرفداران می توانید گرفتن “همیلتون” در دیزنی+ این آخر هفته. $75 میلیون که دیزنی قطع +1.34% صرف حقوق در سراسر جهان به برادوی سر و صدا بزرگترین برچسب قیمت تا کنون برای یک فیلم است. و فقط در زمان دیزنی+ به پایان رسید خود را رایگان عضویت دادگاه ارائه شده است.

در این سال نگاه نمی کند راه هر یک از ما فکر آن خواهد بود. در سراسر جهان ما در حال شنیدن یک مورد جدید کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان. و ما در حال تماشای تظاهرات اتفاق می افتد در شهرهای بزرگ و کوچک در سراسر امریکا است.

برای بسیاری از افراد این است که بار عاطفی. و جدی یکی. پس از آن آسان است به احساس تحت فشار به ما تعطیلات و تعطیلات آخر هفته احساس به عنوان سنتی که ممکن است.

هر آنچه که شما انجام, ایمن ماندن به خوبی و انجام آنچه شما می توانید به لذت بردن از این زمان از,جشن, حتی اگر این بدان معناست که انجام می دهند به عنوان کوچک که ممکن است.

سحر پنینگتون مدیر تحریریه در ملدن اقتصاد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de