چه DeAndre بیکر-کمتر ثانویه ممکن است مانند نگاه به غول

DeAndre بیکر قرار بود غول’ top cornerback برای سال آمده است.

در حال حاضر پس از یک فصل معلوم نیست چه زمانی 2019 در دور اول پیش نویس انتخاب را در بازی NFL دوباره.

بیکر به اتهام چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و چهار فقره از تشدید حمله و فلوریدا پلیس به دنبال او در حکم بازداشت با توجه به استشهاد. در علاوه بر این به خود مشکل قانونی او می تواند رو به نظم و انضباط از تیم و لیگ تحت آن شخصی انجام مجازات در انتظار بررسی است.

پس از آن که ترک غول? خوب یک تاریخ اخیر تلف میدارد دور اول می تواند ادامه دهد هر چند اینها شرایط مختلف از یک حرفه ای-پایان دادن به آسیب و یا یک underachieving بازیکن.

بیکر به عنوان شماره 105 cornerback در NFL فصل گذشته – اجازه می دهد 100 متری و یا بیشتر دریافت در سه بازی با یک آسمان بالا کارفرمایی امتیاز از 130.5 در برابر او – با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز می کنند.

DeAndre Baker
DeAndre بیکرگتی ایماژ

غول در حال حاضر یکی از بدترین عبور دفاع در NFL و در حال حاضر ضعیف را ضعیف تر است. بقیه بازی تست شده, cornerbacks عبارتند از:

  • جیمز Bradberry که امضا سه سال $43.5 میلیون قرارداد به ترک Panthers در آژانس رایگان.
  • سام Beal یک سوم دور NFL مکمل پیش نویس انتخاب در سال 2018 که از دست رفته است 26 احتمالی 32 بازی در دوران حرفه ای خود را به دلیل مصدومیت.
  • اعطای هیلی که رفت undrafted در سال 2018 و نقش انحصاری در حافظه جایی که او بهتر است در برابر این اجرا از تصویب.
  • جولیان عشق یک چهارم-دور در انتخاب 2019 که یک خانه در ایمنی رایگان پس از سوال در مورد سرعت خود باعث یک موقعیت سوئیچ.
  • کوری Ballentine یک ششم دور انتخاب در سال 2019 که خیلی تلاش کرد به عنوان یک overexposed rookie پس از او rookie offseason به تعویق افتاد وقتی که او قربانی یک تیراندازی که منجر به کشته شدن بهترین دوستش.
  • Darnay هلمز, یک پیش نویس دور چهارم انتخاب ماه گذشته بود که انتظار می رود به رقابت برای شروع کار در اسلات اما بازی بیشتر در محیط در UCLA.

اگر غول می خواهید به نوبه خود به رایگان آژانس برای کمک به آنها فقط از دست رفته را در یک چهره آشنا. شاهزاده Amukamara به احترام Giants’ در دور اول پیش نویس انتخاب در سال 2011 امضا شده با اظهارات این هفته است.

اما لوگان Ryan – بالا یکی دیگر از شخصیت گزینه در دسترس است و مسلما با توجه به بازگشت به زادگاه خود در نیوجرسی که در آن او با بازی در شرقی دبیرستان و راتگرز. خواهد غول سرقت او را از جت?

Dre Kirpatrick یک جانباز هشت سال با Bengals همچنین unsigned.

Kirkpatick بازی های برگزار شده در دانشگاه آلاباما زمانی که غول مربی جو قاضی بود در کارکنان تحت نیک Saban. رایان با پرستان و بازی در تیم های ویژه تحت قاضی برای چهار سال اول زندگی حرفه ای خود را.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>