“ما در حال از دست دادن بچه های ما’: سیاه و سفید جوانان نرخ خودکشی افزایش بسیار سریع تر نسبت به سفید پوستان; coronavirus خشونت پلیس تعمیق تروما

واشنگتن – یک دهه پس از او تلاش کردند تا زندگی خود را به عنوان یک دانشجوی سال اول دانشگاه ویکتوریا والس یک کودک با استعداد که بازی چنگ است فقط شروع به درک که چگونه همه چیز رو خیلی بد.

“این یک سفر و یک روند از آن پس به شرکت” گفت: والس در حال حاضر 28. “آن را آهسته ساخت تا در طول زمان شروع در مدرسه. من تا به حال بسیاری از چالش ها تلاش به جا و نمی دانستند به بحث در مورد چگونه من واقعا احساس.”

دختران شروع به قلدر بیش از حد قد بلند بیش از حد هوشمند با آکنه و عینکی که رشد طبقه متوسط در پرنس جورج ایالت مریلند یکی از ثروتمندترین سیاه شهرستان در ایالات متحده آمریکا

Aabrielle نیزه به یاد اولین بار او احساس واقعا نا امید کننده است. او در مهد کودک و همچنین اذیت همکلاسی.

نیزه به حال افکار خودکشی توسط کلاس سوم مرکب توسط پدر و مادر خود را’ جدایی سخت معلمان و مادرش شغلی و تحصیلات تکمیلی که گاهی اوقات نگه داشته و او را از خانه تا اواخر شب.

در حال حاضر 14 و بیش از یک سال از او گذشته اقدام به خودکشی نیزه می پیوندد والس در میان, نوجوان سیاه, خودکشی بازماندگان. هر دو در حال صحبت کردن برای برطرف کردن تصورات غلط در مورد درمان و به منظور بالا بردن آگاهی است.

آفریقایی آمریکایی نوجوان نرخ خودکشی در حال حاضر افزایش بسیار سریع تر از سفید ، در حال حاضر این “quaranteens” از رنگ باید برای مقابله با نامتناسب COVID-19 مرگ و میر در جوامع انزوای اجتماعی و چه در واشنگتن روانشناس Charlayne Hill-ویلیامز خواستار “نیابتی تروما” از خشونت های پلیس است که “در خصوص زیان در ما تضعیف شرایط” از این بیماری همه گیر.

اخیر 16 ساله سیاه مشتری در Hayling-Willliams هسته آژانس خدمات سلامتی جامعه سرمایه گذاری را تهدید به کشتن خود را در خانه با یک چاقو. او “نمی خواهم به اینجا به هر حال” و ترکیبات استرس از همه گیر ساخته شده از آن همه بیش از حد, او گفت:. کمتر از پنج مشتریان بستری شده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر به دلیل suicidality اما او گفت: “مردم underreporting و اجتناب از بیمارستان” با توجه به COVID-19.

“خودکشی نوع نوک یک کوه یخ” گفت: Hill-ویلیامز. “بسیاری از به چالش کشیدن شرایط منجر به آن. شدید, افسردگی, اضطراب و غم و اندوه و اضافه کردن افزایش گزارش از سوء استفاده از غفلت و خشونت کودک است که به احتمال زیاد شاهد زیرا آنها می شده اند در مدرسه.”

تماس میان خودکشی یک “بحران” کنگره سیاه و سفید انجمن با انتشار گزارشی در ماه دسامبر نشان خودکشی و سیاه و نوجوانان از هر دو جنس افزایش یافت 73% از سال 1991 تا سال 2017. صدمات ناشی از اقدام به خودکشی افزایش 122% برای پسران در طول همان دوره است. جوانان سفید هنوز هم مرگ با خودکشی در یک نرخ بالاتر است اما این میزان از خودکشی جوانان در حال افزایش سریع تر از هر نژادی یا قومی ، سیاه, جوانان زیر 13 سال بودند دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ با خودکشی از همتایان سفید.

“ما باید در پایین چرا” مایکل Lindsey, مدیر اجرایی دانشگاه نیویورک McSilver موسسه فقر سیاست و پژوهش که مشغول به کار در سیاه و سفید انجمن’ گزارش. “با COVID و حلقه پیوسته از اخبار چرخه دیده ایم در هفته های اخیر در اطراف اجرای قانون و سیاه پوستان ما نه تنها باید نگران نیابتی تروما اما ترس آن تحریک برای بچه ها.”

Rep. بانی واتسون کلمن, D-N. J., معرفی دنبال عدالت در سلامت روانی عمل 2020 زمانی که کنگره سیاه حزبی’ گزارش در ماه دسامبر. کمی وجود دارد جنبش پس از coronavirus رسید. در حال حاضر خانه تخصیص بودجه کمیته عضو است که با استناد به دو صدمات از coronavirus شهری و خشونت به استدلال مشابه افزایش در تحقیقات و دسترسی به بهداشت روان درمان برای اقلیت ها در COVID-19 بودجه اقدامات است.

اعداد و داستان چالش درک عمومی, سیاه, جوانان نمی میرند با خودکشی یک تصور غلط است که به کمک فوری بازیگر Taraji P. Henson برای شروع بوریس لارنس Henson بنیاد در . آن را پس از نام پدر او که تا به حال سلامت روان مبارزات پس از ویتنام خدمات.

“ما باید برای انجام کاری; ما در حال از دست دادن بچه های ما” گفت: هنسون. “باور یک دوست زمانی که آنها می گویند آنها در یک فضای سر باور دوستان خود را زمانی که آنها پست در مورد خودکشی. آن است که بسیار واقعی است.”

‘شگفت انگیز آنها زنده ماندن’

نیزه شروع chronicling او سلامت روانی سفر در پاییز سال 2018 برای یک کلاس انتساب. او زخم تا با 7000 کلمه مقاله که شد عهد به قدرت از درمان است. در آن او هم مادرش او را در بر داشت خود وارد کاهش و او را به اتاق اورژانس.

“نه مامان! لطفا! من به شما التماس! من خوب مامان!’ شروع کردم به فریاد زدن به او را برداشت بازوی من و به من کشیده پایین,” او نوشت. “من مبارزه با همه من تا به حال درون من اما او نگه داشته کشیدن من به عنوان اگر من یک عروسک پوش. “من بهتر I promise! آیا من!'”

دکتر Joycelyn بزرگان, یک متخصص اطفال بود که جراح عمومی تحت ریاست جمهوری بیل کلینتون گفت: عوامل استرس زا زندگی برای جوانان آمریکایی به خصوص کسانی که در پایین درآمد خانواده باعث می شود آن را حتی بیشتر “شگفت انگیز است که آنها برای زنده ماندن.”

در سال 2018 جو ماسا 24 ساله تصمیم به تولید یک وب “docuseries,” من, خودکشی, داستان پس از او آموخته دوست دوران کودکی کنی Serrano اقدام به خودکشی یک دهه قبل است. ماسا تا به حال هیچ ایده و می دانستم که کمی در مورد افسردگی و یا خودکشی.

او می خواست به دیگران بگویید’ داستان خیلی جستجو Instagram برای هشتگ #suicideattemptsurvivor.

“من با توجه به نژاد به عنوان یک عامل در رابطه با خودکشی” گفت: ماسا که زندگی در غرب Haven کانکتیکات است. “من آن را باز کرد تا هر کسی که مایل به اشتراک گذاشتن داستان خود را.”

اما دیگر از Serrano که اسپانیایی هر کس سفید بود و مستقیم. او تصمیم گرفت که او نیاز به تنوع و فیلیپ Galbert که همجنسگرا است. آن را در زمان بیش از یک سال برای پیدا کردن والس خواهد شد که برجسته در قسمت های آینده.

“بسیاری از معدود آفریقایی بازماندگان که من می توانم پیدا شد یا علاقه ای ندارند و یا جواب نداد” او گفت:.

ملانی وارنر است که آمریکایی های آفریقایی تبار نیز به صحبت کردن است. اوایل سال گذشته او پیوست Facebook گروه غیر انتفاعی پیشگیری از خودکشی سنگ آغاز شده توسط دوستان بیل و سحر نیویورک پس از, پسر جاش درگذشت خودکشی. او می خواست برای حمایت از دیگران و ترویج آگاهی در سراسر پیشگیری از خودکشی. اعضای گروه رنگ سنگ های رنگارنگ با پیام های الهام بخش برای بزرگداشت عزیزان که درگذشت خودکشی.

آن نیست تا زمانی که او نوجوان بود و در مواجهه با افسردگی و افکار خودکشی است که وارنر تبدیل به گروه. اعضای به او توصیه و تشویق در مورد نحوه ارتباط با کودک خود. “با شنیدن کلمات تاکید” و دانستن منابع در دسترس بود به او کمک کرد و دختر او را به پیدا کردن درمان که کار می کرد. به انزوای اجتماعی در واقع کمک کرده و با دارو و درمان او دختر پر رونق است.

“هرگز احساس شما به تنهایی دلیل است که همیشه وجود دارد کسی که مایل به گوش دادن” گفت: Warner. “این چیزی است که من از این گروه است.”

گیر از دست داد و ترس

والس که همیشه بود “بچه های هوشمند” رو تقریبا کامل بورس تحصیلی در 17 برای حضور در دانشگاه هاوارد که در آن او به مطالعه مهندسی مکانیک. همه همیشه انتظار می رود او را به رفتن به کالج و “عمده در چیزی بزرگ” بنابراین مهندسی منطقی به نظر می رسید. به جز او وحشتناکی اول ترم بود و قرار داده شده در علمی تعلیق.

خانه در طول تعطیلات پایان سال او شنید پدر و مادرش بحث در مورد چگونه آنها نمی تواند استطاعت Howard بدون بورس. او می دانست که او در معرض خطر از دست دادن آن است.

“من احساس گیر واقعا واقعا از دست داد و واقعا می ترسم” گفت: والس. “من فکر نمی کنم من می خواستم به خودم صدمه. من می خواستم برای به خواب رفتن و از خواب بیدار نیست.”

مادر او در بر داشت او بعد از اقدام به خودکشی با قرص تجویزی در حمام. او را به بیمارستان بردند. والس به یاد داشته باشید اگر او رسما تشخیص داده وجود دارد با افسردگی, اما, او با اشاره به یک مشاور در Howard – خدمات او تا به حال هیچ ایده وجود داشته است. او رفت و برای حدود دو ماه و پس از آن متوقف شده است. او را تشویق به رفتن به عقب.

با توجه به لغزش در پوشش بیمه در سال های پس از والس گفت: او نبوده است قادر به ماندن در درمان برای بیش از چهار ماه کشش. در حال حاضر با یک کار جدید و نو, بیمه, او شده است در درمان برای یک ماه.

“همه ما نیاز به درمان,” او گفت:. “چرا ما صحبت کردن در مورد آن؟”

بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار به خصوص مردان ممکن است مردد به درمان و یا تجویز داروهای ضد افسردگی, دکتر گفت: Sidney Hankerson یک شهر نیویورک روانپزشک و محقق. نه تنها مردان مقاوم به صحبت کردن در مورد احساسات خود وجود دارد “نژادی هنجارهای گره خورده به بی اعتمادی قطعه است.”

مردان سیاه و سفید در طول تاریخ شده است به مراتب بیشتر احتمال دارد به طور غیر ارادی بستری برای بیماری های روانی گفت: Hankerson. فکر می شود “چرا شرکت در سلامت روان درمان اگر من قصد دارم را به پلیس. آن را بسیار stigmatizing,” او اضافه شده است.

Hankerson یک استادیار روانپزشکی در دانشگاه کلمبیا کالج پزشکان و جراحان آثار با کلیساها در سلامت روان کمک رسانی. بسیاری از کلیساها خود را ارائه روحانیت گزینه برای تبدیل شدن به خبره در سلامت روان کمک های اولیه یک برنامه گواهی است که مردم به “اولین پاسخ” زمانی که آنها تشخیص بیماری های روانی علائم در دیگران است.

هنگامی که پدر و مادر قادر به صحبت کردن علنی در مورد احساسات به عنوان مورد در والس خانه, نوجوانان بیشتر احتمال دارد کمك احساسات خود را. که شایع به خصوص در خانواده ها است.

“این مایه تاسف است فرهنگی صفت” گفت: والس. “همین دلیل است که من می خواستم به صحبت کردن.”

حتی آفریقایی درمانگران می تواند ضربه دیوار بی اعتمادی زمانی که درمان سیاه بیماران.

دارو نیست و تنها راه برای رسیدگی به مسائل مربوط به سلامت روان اما واشنگتن روانپزشک دکتر تری جارت گفت: او را به کار سخت برای متقاعد کردن هر دو پدر و مادر و نوجوانان است که اغلب مورد نیاز در ترکیب با درمان. او را نگه می دارد یک مدل از یک مغز دستی به نشان می دهد چگونه آن را بخشی از بدن است که مانند هر دیگر ممکن است نیاز به درمان.

واشنگتن روانشناس بروس Purnell, اجرا می شود که این عشق بیشتر جنبش با استفاده از “تحول مربیان زندگی” برای کمک به افراد جوان مثبت فکر می کنم. با کمک به افراد جوان احساس خوبی در مورد خود و آینده خود را آن “ایجاد انعطاف پذیری است که می تواند یک فیلتر در برابر تمام مشکلات خود را,” او گفت:.

جارت گفت: او را بپرسید: “آیا شانس برای شما برای ایجاد یک سناریو که در آن شما شکستن چرخه بنابراین شما و نسل های آینده ندارد و این به عنوان یک هنجار های فرهنگی?”

جدید قلدر هر سال

هنگامی که آن را به قلدر نیزه او گفت: “می خواهم که یکی از جدید هر سال” تا کلاس پنجم. به سمت انتهای کلاس ششم نیزه او گفت: “شروع به قطع و سوزاندن خودم.”

در اکتبر 2018 زمانی که Myrna نیزه برای اولین بار متوجه برش او در زمان دختر خود را به اتاق اورژانس. Aabrielle قرار داده شد در 72 ساعت نگه دارید و سپس توسط آمبولانس به درمان بستری در لوما لیندا رفتاری مرکز پزشکی. بود که پس از ماه از درمان سرپایی از طریق رفتاری پزشکی موسسه “سپر برنامه است.” آن را فراهم می کند با مکانیسم های مقابله ای برای جلوگیری از آسیب به خود و ترویج ارتباط با پدر و مادر است که بخشی از درمان با دیگر پدر و مادر و فرزندان خود را.

“سپر توسعه داده شد توسط بیمارستان ما در پاسخ به تعدادی از افرادی که برای مراقبت از بیمار گفت:” اسکات گلن جونیور مدیر لوما لیندا جوانان بخشی بیمارستان برنامه.

15-year-old برنامه آغاز شده و پس از یک “بیماری همه گیر از افراد جوان درگیر شدن در خودآزاری گفت:” اسکات. آن را با استفاده از “دیالکتیک رفتاری” رویکرد استفاده می کند که تمرکز حواس هيجان و دیگر ابزار.

“هشتاد درصد از بیماران ما هستند انجام می شود و با وجود درصد بسیار کمی که نیاز به آمده به عقب” اسکات گفت. “خانواده دخالت یک موفقیت بزرگ است.”

کمک به یکدیگر: ‘مردم واقعا رنج’: سیاه و لاتین در جوامع کمک کند خود را در میان coronavirus بحران

مقابله میان COVID: پیشگیری از خودکشی: Self-مراقبت tips, داستان های واقعی در مورد نحوه مقابله بازماندگان

جفت نگرانی: به عنوان متحده بازگشایی کارشناسان پزشکی توصیه می کنند زنان باردار ماندن هوشیار در برابر COVID-19

در حالی که در درمان, برای, برش, Myrna نیزه و پزشکان آموخته Aabrielle سعی کرده بود به زندگی خود را. سپس در ژانویه 2019, Aabrielle سعی کردم بار دوم به خودکشی میزنند با وجود او و مادرش تلاش برای پنهان کردن همه چیز را تیز. پس در – و-درمان بیمار از طریق لوما لیندا سلامت رفتاری برنامه های نیزه شده است با تکیه بر مجازی درمان و Prozac.

در ابتدا پس از dreading شروع دبیرستان پاییز گذشته نیزه به او ضربه گشاد گشاد راه رفتن. او همچنان در رول افتخار است سازگار دوستان گروه شد در این اتحادیه دانشجویی و همچنین تاریخ اول بسکتبال را از دست داد او آهنگ فصل به کوروناویروس.

“من تا به حال اضطراب اجتماعی قبل از من به دبیرستان واقعا بد” گفت: نیزه. “من با خودم بود اما در حال حاضر من می خواهم به بیرون رفتن بیش از فقط در خانه بمانند. من می خواهم به اطراف افراد سن و سال من.”

برای Myrna نیزه تغییر در دختر او قابل توجه است.

“واقعا وجود دارد ارتباط خوب بین او و من در حال حاضر بحث ما بسیار آشکارا” او گفت:. “او واقعا شادمان و خوشحال است. او در واقع اغلب کمک می کند تا دوستان خود را در مقابله با موقعیت های استرس زا بر اساس استراتژی او آموخته است.”

Aabrielle نیزه مشاوره برای کسانی که مقاوم برای کمک به: “پذیرش درمان و اجازه دهید خود را شادتر خواهد بود.”

کمک: Sierra Lewter رئا وارن و Davon هریس از سلامت شهری پروژه های رسانه ای

ملی پیشگیری از خودکشی نجات در دسترس است برای شما هر زمان که شما به آن نیاز دارید: 1-800-273-8255

پیوستن به ایالات متحده آمریکا امروز من جان سالم به در برد Facebook گروه اگر شما در حال تجربه هر یک از رسیدن به o’donnell در رسانه های اجتماعی به عنوان @JayneODonnell یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de