ما در یک پارادایم جدید برای سهام این تحلیلگر استدلال می کند. آماده برای به طور دائم بالاتر ارزیابی.

یک مدل جدید برای ارزیابی سهام ممکن است شامل بالاتر ارزیابی به عنوان پارادایم های قدیمی دیگر اعتبار ندارد, با توجه به پژوهش توجه داشته باشید از DataTrek پژوهش در روز سه شنبه.

از حدود سال 1950 تا سال 2000 با توجه به نیکلاس کولا از بنیانگذاران DataTrek تحقیقات وجود دارد نسبتا پایدار و پارادایم در محل برای سهام بدون توجه به آنچه رسانه تحلیلگران مالی و دیگران که خود را از پول نقد و هر تیک بازار کرده اند.

چه پس از جنگ بازار سهام SPX -0.92% مانند نگاه در حقیقت? ایالات متحده ارزیابی سهام به طور متوسط حدود 15 بار سود هر سهم, سهام, بازار nadirs اتفاق افتاد حدود 5 تا 8 بار درآمد و در صدر بودند و در حدود 25 بار.

همه چیز شروع به تغییر در سال 2000 کولا استدلال می کند. پس از بحران مالی 2008, سهام, کف در 10 x درآمد بالاتر از گذشته رکود با وجود شرایط بودن به مراتب شدید تر است. ما نمی دانیم که آنچه در پایین است که برای بحران کنونی البته چه که بود, مارس 23 پایین در شاخص S&P 500 و یا اگر وجود دارد بدتر هنوز در پیش است.

اما ما می دانیم وجود دارد که برخی تغییرات ساختاری در اقتصاد و بازار از سال 2000.

اولین و احتمالا مهم ترین کولا یادداشت است که نرخ بهره و عدم تورم است. “متوسط عملکرد 10 ساله خزانه داری TMUBMUSD10Y, 0.689% از سال 1960 – 2007 بود 7.0% اما از سال 2008 ميانگين بوده است 2.6%” او گفت:. “امروز آن را در 0.75%.”

همچنین قابل توجه: سیاستهای مالی و پولی سیاستگذاران بسیار سریعتر برای پاسخ به بحران در حال حاضر از قرن 20th. در بخشی که به سادگی پایین نوار است که آسان به ضرب و شتم: وجود ندارد فدرال رزرو زیرساخت و یا هر تاریخ در پاسخ به ملی بحران یا تغذیه و یا مقامات مالی در واشنگتن از طریق نیمه اول قرن.

مرتبط با: بانک فدرال در حال رفتن به خرید ETFs. به چه معنی است ؟

اما آن را نیز برای بهتر یا بدتر چون بازار آمده اند به انتظار فعال سیاست های پولی برای حفظ بازار و اقتصاد پایدار است. پس از coronavirus پاسخ است که در حال حاضر به گسترش سیاست های مالی کولا استدلال می کند. “بدنام تغذیه قرار داده است بدل به DC قرار داده است.”

در نهایت این آرایش از شاخص های بازار سهام و اقتصاد است و در حال حاضر اریب بیشتر به شدت به تکنولوژی که باید ارائه loftier ارزیابی و بازده مسن تر به طور کلی بیشتر صنعتی و صنایع بود.

به عنوان کولا آن را قرار می دهد: “ما فکر می کنم ترکیبی از تلفن همراه و اینترنت پر سرعت و قانون مور تغییرات حساب هر دو از نظر سازمانی بازگشت سرمایه و پایداری از جریان های نقدی.”

ببینید: فناوری جهان در حال تغییر است و این مدیر صندوق بزرگ شرط در چگونه آن را به کار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>