وندی Co. می گوید: اختلال در گوشت گاو عرضه ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس را به حال تاثیر بر روی منو های آن با برخی از آیتم های موجود تنها به صورت محدود.

“این است که به طور گسترده ای شناخته شده است که گوشت گاو تامین کنندگان در سراسر شمال امریکا در حال حاضر پیش تولید چالش های” سریع-سرویس رستوران در بیانیه ای گفت: ارسال به MarketWatch.

“ما همچنان به عرضه همبرگر به همه ما رستوران ها با تحویل دو یا سه بار در هفته است که سازگار با عادی برنامه تحویل. اما برخی از آیتم های منو ممکن است به طور موقت محدود در برخی از رستوران ها در این زمان محیط زیست است. ما مجدانه برای به حداقل رساندن تاثیر به مشتریان و رستوران ها و به ادامه کار با ما تامین کننده شرکای برای نظارت بر این نزدیک است.”

ببینید:کمبود گوشت بافندگی به عنوان coronavirus خاموش بسته بندی گیاهان, ترک کشاورزان با انتخاب های دشوار

شده اند وجود دارد نگرانی در مورد کمبود گوشت در سراسر کشور با Costco Wholesale Corp. هزینه +1.67% اعلام در وب سایت خود را که خریداران خواهد بود به طور موقت محدود به سه گوشت تازه مورد خرید در میان گوشت گاو و مرغ و محصولات.

و Kroger Co. کرون +1.19% است اعمال محدودیت در میزان گوشت خوک و گوشت گاو خریداران می توانید در انتخاب فروشگاه.

“در Kroger ما احساس خوبی در مورد توانایی ما برای حفظ یک طبقه بندی گسترده ای از گوشت و غذاهای دریایی برای مشتریان ما چون ما خرید پروتئین از متنوع شبکه ای از تامین کنندگان” یک سخنگوی شرکت گفت: در بیانیه ای ارسال به MarketWatch. “وجود دارد مقدار زیادی از پروتئین در زنجیره تامین; با این حال برخی از پردازنده های در حال تجربه چالش است.”

گیاهان گوشت از جمله برخی از اجرا توسط Tyson Foods, Inc., مجبور به تعطیل موقت با توجه به COVID-19. رئیس جمهور تهمت صدور یک فرمان اجرایی برای گیاهان به باز باقی می ماند.

Stifel تحلیلگران به بررسی یک نمونه گیری تصادفی از وندی ون -1.37% منوها و متوجه شد که 5% به 10% ارائه شده مرغ-تنها منو.

“در حالی که ما معتقدیم این یک گذرا مسئله ما انتظار اثرات به سیستم گوشت گاو عرضه خواهد شد از یک فلش نقطه در طول درآمد تماس و بیشتر وقفه می تواند منجر به به اشتراک گذاری نوسانات قیمت در کوتاه مدت” تحلیل گران به رهبری کریس O’Cull نوشت: در گزارش.

همچنین: نگه داشتن کشتارگاه باز برای محافظت از گوشت ایالات متحده آمریکا ممکن است به افزایش عرضه این مواد غذایی-شرکت های بسته بندی

Stifel می گوید که این می تواند یک مشکل زمانی که وندی گزارش های درآمدی است که برنامه ریزی برای فردا قبل از باز کردن زنگ.

“بر خلاف دیگر عمده برگر, زنجیره ای, وندی با استفاده از ‘fresh هرگز منجمد’ گوشت گاو که به اعتقاد ما می دهد و آن را outsized قرار گرفتن در معرض اختلالات اخیر,” Stifel گفت.

هنوز تحلیلگران صعودی امتیاز وندی سهام خرید با 22 دلار قیمت هدف.

“ما همچنان معتقدیم این شرکت است که به خوبی موقعیت رشد قرار صبحانه روز-بخشی به عنوان متحده شروع به سهولت محدودیت ارائه ساختاری همان رستوران فروش tailwind و انتظار می رود محیط زیست در حال حاضر تنها شتاب رشد آن پلت فرم های دیجیتال” در این گزارش است.

MKM شرکای نشانه گرفتن از مواد غذایی سریع رقبای گزارش شده است که از جمله مک دونالد Corp. MCD, -0.22% و برگر کینگ رستوران پدر و مادر مارک های بین المللی وارز. QSR, +0.81% به عنوان نشانه ای از آنچه وندی ممکن است اعلام کند.

از دست ندهید:ما باید مقدار زیادی از مواد غذایی پس چرا قفسه فروشگاه مواد غذایی خیلی خالی ؟

“سرمایه گذاران را برای مدیریت به روز رسانی زیر رنگ/به روز رسانی را از دیگر خدمات محدود برگر بازیکنان داخلی که در آن روند کف در نیمه دوم ماه مارس قبل از نشان دادن نشانه هایی از بهبود روند” تحلیلگران گفت.

MKM نرخ وندی سهام خنثی با ارزش منصفانه برآورد $19.

وندی سهام کاهش یافت 1.2% روز سه شنبه اما صعود به 3.3 درصد بیش از سال گذشته است. S&P 500 شاخص SPX +1.89% پایین است 1.8% برای 12 ماه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de