عجیب و غریب coronavirus بیس بال خواهد بود بهتر از هیچ بیس بال

تصویر آن: Fenway پارک Oct. 2, 1978. یانکی ها دنباله Red Sox 2-0 در بالای هفتم با مردان در روز اول و دوم و دو outs. Bucky دندانه رو به سابق هم تیمی مایک Torrez ، fouls یک توپ پا و hobbles سوی جهت بازدید از ستاره شرق.

میکی رودخانه: “Bucky خود بت ترک خورده است! در اینجا استفاده از مال من!”

دندانه: “ببخشید میک. که نمی تواند ارج نهادن به بهترین شیوه است.”

(دندانه اعتصاب و یانکی ها از دست دادن.)

ما به دنبال در یکی از عجیب و غریب 2020 فصل بیس بال اگر ما به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک فصل در همه. این می تواند فوق العاده عجیب و غریب. تا حد زیادی قدردانی عجیب و غریب. عجیب و غریب با این وجود.

در شب جمعه, لیگ اصلی بیس بال و ارسال آن 67-صفحه “2020 عملیات دستی” به بازیکنان ارتباط و بیایید سرب با مشاهده است که این بار خوانده شده مانند یک جدی و متفکر پیشنهاد برای چگونگی انجام یک تیم ورزشی در طول یک بیماری همه گیر. اگر ضرورت مادر اختراع است و سپس نومیدی می تواند پدر. ما می دانیم که چگونه از جان گذشته لیگ صاحبان به سنگ فرش با هم یک فصل و مباشر راب مانفرد مفتخر است که با فوریت این پیشنهاد اولیه.

در علاوه بر این به توده ایمنی/بهداشت پروتکل هایی است که پوشش هر دو تست و سفر, سند, ویژگی های یک مجموعه ای گیج کننده از تنظیم به زندگی در ballpark و در این زمینه از اجتماعی فاصله در ستاره شرق (و با استفاده از آن خالی از جمعیت کرسی به خانه برخی از لباس شخصی پرسنل که در بازی) برای ممنوعیت تف به infielders بودن دستور به این doozy: “هنگامی که توپ خارج از بازی و یا در بین رزین های دونده ها در تشویق به عقب نشینی چند قدم دور از baserunner.” فکر می کنم چگونه عقل است که خواهد شد برای infielders که صرف یک دهه یا دو بازی یک راه خاص است.

البته همه ما صرف این گذشته از چند ماه رفتن در مقابل آنقدر که ما یاد گرفته ایم و بدون coronavirus واکسن در دسترس است یا این مقادیر نسخه تفریح و سرگرمی ملی و یا بدون نسخه در همه. اگر بازیکنان و صاحبان پیدا کردن زمینه های مشترک در, اقتصاد و بازیکنان پیدا کردن صلح با قرار دادن خود در راه آسیب است نه یک تضمین می کنند — و نه مقامات دولتی برکت این تلاش — ما به آنچه که ما می توانید دریافت کنید.

بسیار شبیه به ما را درمان 82-بازی فصل به عنوان مشروع به دلیل شرایطی که مجبور است آن را این امر می تواند احمقانه به مسخره در بیس بال به خطر بیافتد توسط مقررات برای حفظ هر کسی از بیمار شدن و یا مرگ. واقعا تنها خندیدن به انجام خواهد بود به سوال که آیا بیس بال باید با قرار دادن خود را در همه وجود دارد و با توجه به قانونی بالقوه از چیزی که به طرز وحشیانه ای به چپ چپ.

ما می توانید نگه دارید که بحث یک روز دیگر ، اگر آنها در حال رفتن به این شات آنها نمی تواند انجام دهد پس cavalierly و عجیب و غریب بودن — و نه حتی خارج از شهر نمرات در رتبه بندی برای محدود کردن مردم در ورزشگاه! — برابر است با سعی و کوشش.

این ترفند ممکن است تغییر تاریخ بیس بال از آنجا که این بازی است که ما می دانیم این است که یک بازی اینچ. بهتر است به برخی از تاریخچه بیس بال, هر چند, اما عجیب و غریب از هیچ در تمام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>