آخر هفته Sip: متوقف کرد برای روز پدر هدیه ؟ چگونه در مورد یک جعبه بزرگ از مینی بطری مشروب الکلی

بطری: عکس, جعبه, جعبه, با شروع در $39.99 داستان: پس شما می خواهید برای خرید یک پدر بطری های ویژه برای روز پدر.

توسط NEWSAMINS در 1 تیر 1399

بطری: عکس, جعبه, جعبه, با شروع در $39.99

داستان: پس شما می خواهید برای خرید یک پدر بطری های ویژه برای روز پدر. اما شما مطمئن هستید که روح های مورد علاقه خود را. اسکاچ? بوربن? شاید حتی یک خیار با طعم ودکا ؟

وارد کردن عکس جعبه یک شرکت است که باعث ایجاد بسته نمونه از هنر و صنعت ارواح با این فکر که شما می توانید آن را تمام.

کالیفرنیا بر اساس ساز و برگ راه اندازی دو سال پیش توسط کارآفرین JC سهام و وکیل و صنایع دستی distiller کاسپر رنکین ارائه می دهد جعبه assortments از 10 مینی بطری (50 میلی لیتر). شما می توانید از چوب در یک روح دسته از جمله جین ودکا, ویسکی یا لیکور. و یا شما می توانید ایجاد خود را سفارشی جعبه با تنوع زیادی در سراسر دسته های به عنوان مورد نظر شما و انتخاب از ده ها تن از گزینه های. اشتراک ماهانه نیز ارائه شده.

عکس جعبه می گوید هدف آن به ویژه برندها هستند که به طور کلی در قفسه های فروشگاه در سراسر کشور. "بسیاری از این mom-and-pop شرکت می گوید:" Kendra ماک, معاون رئیس جمهور از توسعه محصول است.

اما هدف این است که نه فقط برای فروش عکس. این شرکت ارائه می دهد بطری در اندازه فرمت (750 میلی لیتر) را به عنوان به خوبی. ایده این است که اگر شما مانند یک مینی خاص در طبقه بندی شما می توانید پس از آن متعهد به چیزی بزرگتر.

مقامات شرکت نمی خواهد به اشتراک گذاری آمار فروش اما می گویند که کسب و کار دیده می شود رشد نمایی در سال گذشته-و-نیم است.

آنچه ما در مورد آن فکر می کنم: یک عکس جعبه است که بسیاری از سرگرم کننده در یک بسته بندی. ما تلاش قابل تنظیم عکس جعبه ($49.99) و تا به حال هم خوب نمونه همه چیز از یک شکل شدید به عسل با طعم مهتاب به فوق خیار ودکا. (دومی از تگزاس نام تجاری غربی و پسر بود و شاید مورد علاقه ما در این گروه است.) برخی از برجسته صنایع دستی نام مانند Balcones یک تگزاس نام تجاری اختصاص داده شده به ویسکی نیز در دسترس هستند.

چگونه برای لذت بردن از آن: لذت واقعی است که در چیدن — است که بدانند چه چیزی برای شما قابل تنظیم جعبه. فراتر از آن, فقط کرک باز مینی کامپیوترها و لذت بردن از آنها را مستقیما و یا در هر کوکتل مورد نظر شما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن