آن است که مکه خرید برای ثروتمند و مشهور اما Harrods, همراه با بسیاری از جهان مجلل و فروشگاه بسته شده برای هفته ها.

حق التالیف, پاپ ستاره ها و بازیگران هالیوود نتوانسته اند خود را به طور منظم ثابت از مارک های طراح و با دقت به سرپرستی مجموعه با توجه به جهانی coronavirus مربوط به مستندات.

جزئیات:ماموران امنیتی در جهان معروف Harrods فروشگاه می تواند در اعتصاب

اما این همه در مورد تغییر عنوان پیشرفت در تکنولوژی چیست خریداران در لندن فروشگاه به زودی قادر خواهد بود برای لذت بردن از برخی از درمان های خرده فروشی.

واقع در Knightsbridge منطقه مرکزی لندن, Harrods است نورد از بیش از تلفن شخصی خریداران.

از مه 18, را انتخاب کنید Harrods مشتریان قادر خواهد بود تا از راه دور به فهرست قفسه که برگزاری برخی از لندن گران ترین اقلام از جمله £19,565 ($24,300) رالف لورن RL -1.66% کیسه های برای مردان و £18,000 chinchilla کت برای زنان است.

به عنوان بزرگ لندن خروجی به نظر می رسد به آرامی بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول گام بعدی آن اجازه خواهد داد که مشتریان به فروشگاه در کسانی که از آن 330 بخش های که در آن آنها می توانند تمرین های اجتماعی فاصله.

تا آن زمان مشتریان گیر در خانه را به فروشگاه از طریق یک تیم کوچک از Harrods کارکنان از طریق گوشی های هوشمند در چه فروشگاه تماس “از راه دور به کمک فروش است.”

قطر متعلق به فروشگاه پس از فروش کریستال وان حمام برای تقریبا £800,000 و خدمت بیانسه, براد پیت, آنجلینا جولی و بیشتر.

جزئیات:باربری سوئیچ از شیک, سنگر کتهای برای نجات لباسهای کلید در کارخانه

دادگاه می تواند یاد سبز کیسه های Harrods انجام شده از Knightsbridge نمای برای اولین بار در هفته.

Harrods گفت: “ما در حال بدست گرفتن این فرصت برای کشف, برای تست و به یاد بگیرند که چگونه ما به عنوان یک کسب و کار و انطباق با تغییر شرایط اما هر تصمیم ما را خواهد هدایت شود تعهد ما به امنیت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de