“ما می خواهم برای دریافت در آن وجود دارد’: مقامات بهداشتی نا امید بیش از 30 آمازون کارگران قرارداد COVID-19

میلواکی – حداقل 32 کارگران در آمازون پردیس در نزدیکی شهرستان کنشا قرارداد coronavirus در دو ماه گذشته با توجه به پیام های ارسال شده به کارکنان و مشترک با Milwaukee Journal Sentinel.

آمازون مقامات باید به طور کامل همکاری با بهداشت عمومی کارگران در تلاش برای پیگیری موارد اطلاع کارگران که ممکن است در معرض خطر و یا ارائه تست و دیگر اقدامات ایمنی, گفت, تنها, Freiheit, بهداشت افسر شهرستان کنوشا.

“ما در این نقطه در حال حاضر از آنجا که ما در حال گرفتن نیست که ما در حال رفتن به نگاه به آنچه دیگر اقدامات ما می تواند برای آمازون, از آنجا که ما در حال گرفتن به مراتب با رعایت به عنوان ما می خواهم” Freiheit گفت.

اگر آمازون مقامات نمی همکاری با مقامات بهداشت Freiheit گفت: او را در نظر اقدام به تعطیل کنشا امکانات واقع در ویسکانسین در جنوب میلواکی و شمال شیکاگو است.

T-Mobile سرویس رایگان مقابله: ارائه دهنده می خواهد برای اتصال اولین پاسخ دهندگان با رایگان تلفن همراه و داده های مقابله

Costco ماسک برخورد: مشتری خواسته به ترک پس از امتناع از پوشیدن چهره و پوشش

آمازون ارائه نشده رسمی تعداد کل موارد در کنشا امکانات به شهرستان مقامات بهداشت و کاهش یافته است به ارائه شماره به مجله نگهبان.

“ما در حال حمایت از افرادی که دوره نقاهت” آمازون سخنگوی جن crowcroft, سرمایه در بیانیه ای گفت. “نگرانی ما بالا است و حصول اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان ما است.”

مجله نگهبان تایید حداقل 32 نفر در آمازون امکانات بر اساس تصاویری از پیام های متنی و پیام های صوتی ارسال شده توسط آمازون مدیران به کارکنان به عنوان موارد جدید تایید شد. کسانی که پیام های ارائه شده به مجله نگهبان توسط کارگران است.

کارگران گفت: Journal Sentinel آنها بر این باورند که تعداد موارد مثبت بالاتر است.

آمازون مدیریت خودداری کرده است به می گویند که چگونه بسیاری از کارگران آزمایش مثبت در سراسر کشور در محل های کار است. اما جانا Jumpp که در مرخصی از کار خود را در آمازون تسهیلات در ایندیانا شده است پیگیری موارد در سراسر کشور با کمک کارگران است.

همانطور که از چهارشنبه Jumpp گفت که او تا به حال تایید 941 موارد با استفاده از تصاویری از پیام های متنی و دیگر روش تایید. او مشغول به کار بود در تایید دیگری 94, او گفت:.

هفت آمازون کارکنان از جمله یک زن 50 ساله که مشغول به کار در یک پورشه انبار کرده اند از ویروس او گفت: همان شماره هفته گذشته گزارش توسط Indianapolis Star.

رشد موارد و نه به اندازه کافی حفاظت

آمازون عمل دو امکانات را در زمینه شرق بزرگراه میان ایالتی 94 در کنشا: MKE1 یک 1 میلیون فوت مربع مرکز پاسخگویی که در آن کارگران دریافت محصولات و ارسال کردن بسته; و MKE5 یک مرتب سازی مرکز که نیمی از آن اندازه.

کارگران نگران برای ایمنی خود را و یا نیاز به مراقبت از اعضای خانواده شد و به طور موقت قادر به گرفتن زمان نامحدود با توجه به همه گیر اما این سیاست متوقف شد آوریل 1. کارگران هنوز هم می توانید درخواست مرخصی اما برخی گزارش کرده اند که قادر به دریافت از طریق خطوط تلفن به درخواست و یا گفته بودن آنها واجد شرایط نیست با توجه به Jumpp و رسانه های اجتماعی پست.

اولین مورد از coronavirus تایید شد در هر دو امکانات در اواخر ماه مارس با توجه به کارگران که خواسته بود به نام به خاطر ترس از عذاب.

یک سخنگوی آمازون گفت که این شرکت شروع به معرفی کارگران پوشیدن ماسک آوریل 4 آغاز شده و نیاز آنها را مارس 16.

در کوچکتر تسهیلات MKE5 آمازون را ارائه نمی دهد به اندازه کافی ماسک برای همه تا زمانی که ماسک مورد نیاز بود با توجه به یک کارگر وجود دارد که خدمت در یک حباب تیپ یک تیم که قرار است به اجرا اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات ایمنی.

آمازون گفته مقامات این شرکت انتظار دارد به صرف 800 میلیون دلار در نیمه اول سال جاری در COVID-19 اقدامات ایمنی از جمله حفاظت فردی, تجهیزات ضد عفونی کننده اسپری های اجتماعی فاصله اقدامات است که آهسته بهره وری و در خانه تست.

اما MKE5 کارگر در حباب تیپ گفت: اقدامات ایمنی کار نکرده و نیز در عمل به او امیدوار بود.

برای مثال او یکی از چندین کارکنان در حال حاضر وظیفه نظارت بر دوربین های حرارتی است که اندازه گیری کارکنان درجه حرارت به عنوان آنها را وارد کنید. اما او گفت که او نمی تواند همیشه گرفتن همه.

“اگر وجود دارد چند نفر را از طریق آمدن گاهی اوقات آنها را از طریق قبل از اینکه شما می توانید آنها را ببینید,” او گفت:.

کارگر که می افتد به خطر دسته برای coronavirus گفت که او به طور داوطلبانه به بخشی از حباب تیپ چرا که او امیدوار است این امر می تواند امن تر از دیگر مشاغل که در آن کارگران در مجاورت نزدیک به یکدیگر است. اما او گفت: آن را سخت برای به اجرا درآوردن اقدامات ایمنی بدون حمایت بیشتر از مدیران که او گفت: اغلب نمی پوشیدن ماسک.

“مردم به طور مداوم خراب کردن چهره خود را با ماسک و صحبت کردن با آنها پوشیدن آنها را بر گردن خود را,” او گفت:. “هنگامی که مردم در اتاق استراحت آنها را خاموش و چهره خود را با ماسک و ما باید کل اتاق استراحت کامل از مردم بدون ماسک صورت است.”

Coronavirus: آمازون کارگر انبار در نیویورک درگذشت COVID-19

محل فعالیت: آمازون VP واریز در اعتراض به انبار کارمند اخراج

یک کارگر در بزرگتر تسهیلات MKE1 گفت: ماسک های ارائه شده توسط مدیران بیش از حد بزرگ برای بسیاری از کارگران و اغلب پایین اسلاید. او همچنین گفت: این غیر ممکن است برای نگه داشتن یک فاصله امن از حداقل 6 فوت دور از سایر کارگران است.

“با تمام حجم ما شده ایم گرفتن همه خطوط بسته بیا پایین دریافت overpacked,” او گفت:. بوده است وجود دارد نقطه که در آن آنها می خواهم که 17 نفر در یک خط شانه به شانه.”

Freiheit گفت: او نمی دانم که آیا کارگران به مناسب ماسک و یا به درستی فاصله گرفته.

“همین دلیل است که ما می خواهم برای دریافت در آن وجود دارد,” او گفت:.

مقامات بهداشت قادر به ردیابی موارد

در Kenosha County, بخش سلامت, Freiheit گفت که او آگاه است از 14 تا 16 درصد است اما او تنها می یابد در مورد افرادی که زندگی می کنند در شهرستان کنوشا و بسیاری از کارکنان در جاهای دیگر زندگی می کنند. کارکنان عضو شده اند قادر به دریافت مداوم اعداد از آمازون.

آمازون مقامات گفته اند که این میزان عفونت در امکانات خود هستند یا در زیر نرخ در جوامع اطراف است.

در شهرستان کنوشا در حدود 0.5 درصد از جمعیت دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

آمازون مقامات می گویند که چگونه بسیاری از مردم کار در کنشا امکانات, اما گفت که این شرکت با بیش از 3500 نفر از کارگران ویسکانسین است که همچنین شامل سه تمام فروشگاه های مواد غذایی و شش امکانات دیگر.

یک تخمین محافظه کارانه از 32 مورد از 3,500 کارگران قرار می دهد این نرخ در 0.9% بالاتر از شهرستان هستند.

Freiheit که قادر به پیدا کردن تعداد کل کارکنان گفت که او نمی تواند بگوید که چگونه شدید شیوع است و بدون داشتن این شماره است.

وزارت بهداشت کارکنان نیز با موانعی مواجه شده با تماس با ردیابی او گفت: روند سلامت عمومی استفاده از کارگران برای پیگیری کردن افرادی که ممکن است در تماس با کروناویروس بیماران.

برای هر مثبت آمازون کارمند از Kenosha County, کارکنان خواسته آمازون مدیران برای یک لیست از کارکنان که تا به حال در تماس با فرد است. در برخی موارد آنها را دریافت نکرده اند یک لیست Freiheit گفت.

در باز Facebook گروه برای امکانات و کارمندان مورد بحث هرگز تماس با وجود همکاری نزدیک با دیگر کارگران که تست مثبت است.

یک شهرستان در بخش بهداشت و درمان ارائه برای کمک در محل اقدامات ایمنی بود, رد, Freiheit گفت. گروه کمک کرده است تا با حفاظت از کارگر در بیش از 260 کسب و کار در شهرستان, او گفت:.

Freiheit می خواهم که قادر به تست هر کارگر در آمازون. او گفت: کارکنان افزایش یافته است که ارائه بیش از این گوشی اما او هرگز مطمئن شوید که اگر آنها در حال رسیدن به حق مدیر در امکانات. او می تواند با کمک گرفتن از گارد ملی ویسکانسین برای انجام تست های, او گفت:.

“اگر آنها باز به آن می تواند بلافاصله گارد ملی را به آمده است.”

Freiheit گفت: سفارش تسهیلات به نزدیک خواهد بود آخرین چاره اگر آمازون مقامات همکاری نمی کنند.

“من نمی خواهم به قوی بازو کسی,” او گفت:. “ما می خواهیم آمازون به کار با ما. ما فقط با داشتن یک زمان دشوار و حتی رسیدن به آن گفتگو است.”

آمازون کارگران جاهای دیگر در حال سازماندهی

کارگران در حال نا امید پاسخ این شرکت به این بیماری همه گیر.

در ابتدا مدیران در کنشا امکانات گفتن کارگران دقیقا چگونه بسیاری از مردم تا به حال قرارداد این ویروس.

اما بعد از مارس 10, متون به کارگران در MKE1 متوقف تعیین تعداد و باعث کارگران به نگرانی در مورد چه مقدار ویروس پخش شد.

“ما اضافی تایید موارد COVID-19 در MKE1” خواندن یک متن تحویل جمعه.

Jumpp گفت: مدیران در مراکز دیگر نیز تغییر راه آنها گزارش موارد پس از مارس 10, زمانی که CBS پخش یک “60 دقیقه” برنامه در مورد آمازون درمان کارکنان.

هر چند بسیاری از کارگران در کنشا امکانات ناراضی هستند و با ارتباط و شرایط کاری آنها را به عنوان فعال در تظاهرات کارگران در دیگر آمازون امکانات که راه می رفت ،

“همه ترس” گفت: یک کارگر در MKE5. “آنها می توانند زندگی واقعی پر از بدبختی برای مردم انجام هر نوع فعالیت.”

در نیویورک, شهردار, بیل د Blasio به نام برای رسیدگی به آمازون اخراج کریس Smalls یک کارگر است که به سازماندهی یک کارگر اعتصاب.

Smalls بود که نه یک سازمان قبل از همه گیر گفت: او در حال حاضر مشغول به کار به شکل یک سازمان: کنگره ضروری کارگران است. او قصد دارد به درخواست آمازون کارگران برای اهدای $1 در هر چک به گروه برای یک اعتصاب صندوق امداد و شربت خانه مواد غذایی برای کارگران با هدف نهایی از مذاکره با آمازون مدیران بیش از کارمند پرداخت مزایا و درمان است.

Smalls است در حال حاضر گردش دادخواست به گسترش خطر پرداخت و پرداخت نشده زمان خاموش گزینه برای آمازون کارگران است. پرداخت ضربت 2 دلار در هر ساعت تنظیم شده است به پایان می رسد در پایان این ماه است.

کارگر در MKE5 گفت: این سخت است برای سازماندهی کارگران در آمازون.

“تاپیک بحث از آن در همه زمان ها,” او گفت:. “مشکل این است که ما همه صحافی را تحت فشار قرار دادند به حد وجود دارد فقط هیچ انرژی باقی مانده است. آنها می پوشند مردم را خراب زانو و شانه و پشت و جایگزین آنها شود.”

اما او گفت: “در ذهن من اگر شما بودند برای رفتن به سازماندهی این احتمالا بهترین زمان برای انجام آن است.”

دنبال روری Linnane در توییتر @RoryLinnane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de