“ما نمی خواهد سکوت’: بازیکنان NFL ارسال پیام قوی به لیگ, در ویدئو

بازیکنان صحبت کرده و پیام آنها این است که به آرامی گرفته شده است.

بی معنی و غم انگیز قتل جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery در خط مقدم از تمام مکالمات در مورد نابرابری نژادی پلیس خشونت و بی عدالتی در آمریکای امروز است. سازمان های تجاری و شرکت ها به طور یکسان شده اند با انتشار بیانیه به مصرف کنندگان خود را در حمایت از جامعه آمریکا و دیگران برای محکومیت نژاد پرستی. برخی از علامت از دست رفته و به سرعت با استقبال خشم در رسانه های اجتماعی.

زمانی که لیگ ملی فوتبال کمیسر راجر Goodell ساخته لیگ رسمی بیانیه هفته گذشته, آن فقط یک ماده از زمان قبل از بازیکنان در لیگ به یک پاسخ.

برخی از NFL برجسته ترین نامها صحبت کرد پنج شنبه شب گفتن در لیگ چگونه باید آدرس نژادپرستی و نابرابری با تصویری قدرتمند.

“آن بوده است 10 روز پس از جورج فلوید بود خشونت کشته شده است ؟ چگونه بسیاری از بار ما نیاز به درخواست شما برای گوش دادن به بازیکنان ؟ چه خواهد شد آن را ؟ برای یکی از ما را به قتل توسط پلیس آمریکا ؟ ” تصویری آغاز شد.

بازیکنان سپس فصاحت پرسید: “چه می شود اگر من جورج فلوید?”

پس “من جورج فلوید. من Breonna تیلور. من Ahmaud Arbery. من اریک گارنر. من Laquan مک دونالد. من Tamir برنج. من Trayvon Martin. من والتر اسکات. من مایکل براون جونیور من ساموئل Dubose. من فرانک هوشمند است. من فیلیپ سفید. من جردن بیکر” نام زندگی به پایان رسید ناحق بسیاری در دست پلیس است.

“ما نمی خواهد سکوت می شود. ما ادعا ما حق اعتراض مسالمت آمیز. نباید این را به اعتراف.”

به عنوان ویدیو تن سياه و موسیقی رشد می کند, بازیکنان تماس در NFL به آدرس نابرابری در:

“ما به نمایندگی از لیگ ملی فوتبال این چیزی است که ما بازیکنان می خواهم به گوش شما دولت:” ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید. ما در لیگ ملی فوتبال اعتراف به اشتباه در خاموش کردن بازیکنان ما از اعتراض مسالمت آمیز. ما در لیگ ملی فوتبال بر این باورند سیاه زندگی مهم است.’ ”

بازیکنان از جمله Odell بکهام جونیور Tyrann متیو پاتریک Mahomes, Deshaun واتسون حزقیال الیوت جارویس Landry Saquon Barkley, DeAndre هاپکینز مایکل توماس و دیگران برجسته شروع به اشتراک گذاری ویدئو های شخصی خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.

ویدیو های نامزدی به سرعت رشد به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در سراسر بسیاری از سیستم عامل است.

این هفته به تنهایی و بدون شک ایجاد تنش فضایی که در آن ورزشکاران احساس می کنند که هیچ چاره ای جز به دیده شنیده و درک شده است.

NFL خود را حرکت بعدی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de