“ما را گمراه در کنار آزادی’: آریزونا شهردار می گوید او نمی خواهد انصراف از حوادث و نه نیاز به ماسک

ققنوس – شهردار شرقی شهر آریزونا می گوید که او هیچ برنامه ای برای لغو کشت و آینده حوادث تابستان و یا نیاز به ماسک حتی به عنوان COVID-19 مورد افزایش می یابد در سراسر کشور.

Eagar شهردار برایس Hamblin در بیانیه ای گفت شنبه که شهر آینده چهارم جولای رژه ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده و ساکنان را نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک.

“در طول چند هفته گذشته از من خواسته شده که بارها و بارها چه در شهر Eagar قصد دارد به انجام در مورد COVID-19 ماسک, بازدید کنندگان, شورش, و غیره. آن است که تا حدودی نگران کننده چگونه بسیاری از انتظار می رود و تقریبا دعوت شدید تخلف خود به آزادی” Hamblin در بیانیه ای گفت:. “پاسخ من از شروع COVID-19 همه گیر شده است که ما را گمراه در کنار آزادی است.”

پس COVID-19 موارد همچنان به افزایش در آریزونا, Maricopa شهرستان و شهرستانها در سراسر کشور را موظف ماسک در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز دولت همه باید یک ماسک هنگامی که در عمومی.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

اما Hamblin گفت: در بیانیه خود که او باور ندارد که دولت اقتدار به سفارش مردم به پوشیدن ماسک. او مردم را تشویق می کند که احساس بیمار به حضور در این شهر حوادث و یا اقدامات احتیاطی را با پوشیدن ماسک و دستکش اگر آنها می ترسند از قرارداد COVID-19.

“کسانی که احتیاط نمی آزارم و من نمی خواهد شما قضاوت منفی برای انجام آنچه شما احساس می کنید برای شما بهتر است. اما نمی پرسند که دولت به آن نیاز دارند از سالم مطیع قانون شهروندان” Hamblin در بیانیه ای گفت:.

این شهر حدود 5000 واقع شده است در شرق آریزونا Apache County, مرز, New Mexico. شهرستان گزارش شده حدود 2,300 تایید COVID-19 موارد و 85 مرگ و میر با توجه به Arizona Department of Health Services. تا 10 مورد گزارش شده در Eagar اما همسایه شهر نشان می دهد پایین گزارش شده نزدیک به 150 مورد تأیید.

Coronavirus بازگشایی: نقشه COVID-19 مورد روند بازگشایی وضعیت و تحرک

Hamblin گفت که او فکر نمی کند این ویروس جعلی است که آن را “شدید اثرات منفی بر سلامت برخی از افراد که قرارداد آن” اما همچنان می گویند که ایالات متحده آمریکا است که داشتن آن برای اولین بار “سیاسی همه گیر.”

“… هرگز قبل از دولت ما شده است بیشتر مشتاق و مایل به دور از آزادی از شهروندان. هرگز قبل از این شهروندان شده است تمایل بیشتری به آنها گفت: Hamblin در بیانیه ای.

“تاریخ را نمی خواهد قضاوت ما لطفا برای اقدامات ما بیش از گذشته چند ماه” Hamblin اضافه شده است.

“نگاهی به اتهام به زندگی خود را. هیچ کس مدیون شما هر چیزی. دولت هرگز بیشتر بیمار مجهز به مشکلات شما را حل کند و نه آن است که عملکرد آن به انجام این کار. این امریکا است. ایستادن و کسی. شجاع و زنده رایگان” Hamblin در بیانیه ای گفت:.

نه Hamblin شهر مدیر و یا هر شهر دیگر رسمی در پاسخ به یک درخواست برای نظر از آریزونا جمهوری ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

پیگیری خبرنگار آدری جنسن در توییتر @Audreyj101.

سقط جنین: دیوان عالی کشور اعتصاب پایین درمانگاه محدودیت در لوئیزیانا یک شکست برای اصولگرایان

کنسرت تحت بررسی: Kelsea Ballerini تماس را تعقیب برنج برای انجام بسته بندی شده در کنسرت به عنوان coronavirus موارد افزایش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>