“ما می خواهیم روال COVID تست’: اعضای اتحادیه تقاضا دیزنی لند بازگشایی با خیال راحت

این ائتلاف از رفت و آمد مکرر اتحادیه های کارگری برگزار شد “دیزنی کاروان برای ایمنی” در آناهایم, کالیفرنیا, در روز شنبه که به تقاضای پارک بازگشایی در یک شیوه ای است که نگه داشتن بازدید کنندگان و اعضای بازیگران امن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما فکر می کنم در حال حاضر آن را یک فرصت برای آنها زمانی که آنها دوباره به آن را انجام دهد با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است گفت:” ماریا هرناندز, یک سازمان با متحد کردن اینجا محلی 11 یکی از اتحادیه های کارگری در درون ائتلاف است که نشان دهنده بیش از 32,000 مهمان نوازی کارگران در جنوب کالیفرنیا و آریزونا.

او گفت: این رویداد هنوز هم با وجود دیزنی عقب هل دادن آن در ژوئیه بازگشایی و که بیش از 100 اتومبیل سوار در اطراف دیزنی لند به عنوان کارکنان خواستار ایمنی در میان همه گیر در روز شنبه.

یک عضو اتحادیه جوی Hamamoto گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که او می خواهد COVID-19 تست برای دیزنی کارکنان به منظور حفاظت بهتر از خود و اعضای خانواده ، همکاران و مهمانان دیزنی.

“در مارس عمه جان از COVID-19” گفت: Hamamoto یک نوکر در دیزنی هتل کالیفرنیا هتل و آبگرم و عضو متحد اینجا محلی 11. “برادر من COVID-19 به عنوان ما صحبت می کنند و پدرم که دچار سکته مغزی ماه گذشته.”

بسیاری از کسانی که معترض روز شنبه بخشی از این ائتلاف از رفت و آمد مکرر اتحادیه های کارگری که نشان دهنده چندین اتحادیه و 17,000 دیزنی اعضای بازیگران. مذاکرات بین شرکت و ائتلاف ادامه دارد با توجه به آزادی مطبوعات ارائه شده توسط هرناندز. این ائتلاف همچنین درخواست کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به مرحله و اطمینان حاصل شود که بازگشایی دیزنی لند امن است.

“ما می خواهیم روال COVID تست برای اعضای بازیگران,” هرناندز گفت. دیزنی توافق نیست به تست نشده است.

علاوه بر این ائتلاف حمایت برای افزایش سطح نیروی انسانی مورد نیاز برای به انجام رساندن عمیق تمیز کردن یک تضمین می کنند که مدیران را رعایت دستورالعمل CDC و پاشش الکترواستاتیک ،

دیزنی گفت: اواخر روز چهارشنبه که آن را به تاخیر برنامه ریزی شده بازگشایی دیزنی لند و کالیفرنیا ماجراجویی و در سایت هتل ها به دلیل کالیفرنیا است نه صدور بازگشایی پروتکل تا بعد از 4 جولای. آن را قبلا برنامه ریزی شده برای بازگشایی ژوئیه 17.

“با توجه به زمان مورد نیاز برای ما به ارمغان بیاورد هزاران نفر از اعضای بازیگران بازگشت به کار و به راه اندازی مجدد کسب و کار ما ما هیچ چاره ای جز به تاخیر بازگشایی ما پارک و هتل رفت و آمد مکرر تا زمانی که ما دریافت تایید از مقامات دولتی” دیزنی پارک گفت: در بیانیه ای در توییتر.

آن را مجموعه ای جدید و بازگشایی تاریخ گفت: آن را به انجام این کار هنگامی که آن را به یک “فهم بهتر” از زمانی که دستورالعمل منتشر خواهد شد.

در اوایل این ماه, درخواست راه اندازی شد به تاخیر بازگشایی. هفته گذشته ائتلاف از رفت و آمد مکرر اتحادیه های کارگری در نامه ای به Newsom گفت که خیلی زود به بازگشایی دیزنی لند که بسته در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دیزنی بیانیه ای در مورد تاخیر در بازگشایی در روز شنبه اشاره مذاکرات با اتحادیه های کارگری.

“به منظور بازگشایی ما, پارک, ما نیاز به مذاکره و توافق با اتحادیه های خود برای بازگشت کارمندان به محل کار” این شرکت اعلام کرد. “ما تا به حال مثبت بحث و بسیار خوشحال هستند ما امضا موافقت نامه از 20 اتحادیه وابسته است.”

دیزنی گفت: مرکز شهر دیزنی منطقه هنوز بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 9. بازگشایی خرید ناهار خوری و سرگرمی پیچیده بود که قبلا تایید شده تحت دولت را رستوران و خرده فروشی بازگشایی دستورالعمل های این شرکت اعلام کرد.

والت دیزنی در فلوریدا است با توجه به بازگشایی جولای 11. دیزنی گفت: بازگشایی برنامه برای فلوریدا پارک و کسانی که در شانگهای و هنگ کنگ بودند preapproved.

گروه به نمایندگی از کارگران و بازیگران در والت دیزنی جهانی را به نام پارک برای به تاخیر انداختن آن برنامه ریزی شده در جولای 11 بازگشایی هم به عنوان coronavirus موارد افزایش در فلوریدا.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به دیزنی برای نظر.

کمک: سحر Gilbertson

دیزنی چلپ چلوپ کوه: برای دریافت تم جدید میان تماس به خندق نژادپرستانه تاریخچه