‘ما باید این پول را’: نمایندگان مجلس به دنبال ایجاد شرکت های هواپیمایی ارائه بازپرداخت برای همه میان همه گیر

شرکت های هواپیمایی باید مدت طولانی است که مورد نیاز برای ارائه به مسافران بازپرداخت وجه نقد و زمانی که پرواز آنها لغو شده است.

مسافران که لغو سفرهای خود را نمی پوشانده است و باید تغییر کند که در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس به زمین سفر به توقف یک گروه دموکراتیک سناتور ایالات متحده آمریکا می گویند.

روز چهارشنبه آنها پیشنهاد قانون که نیاز به شرکت های هواپیمایی به ارائه بازپرداخت به همه مسافران است. اکثر شرکت های هواپیمایی تنها به ارائه کوپن و سفر اعتبارات به مسافران برگزاری nonrefundable بلیط که فعالانه لغو پروازهای خود را.

“در زمانی که خانواده ها در حال تلاش برای پرداخت هزینه غذا و مسکن برای نسخه آن را کاملا نامعقول است که شرکت های هواپیمایی نمی بازگشت این پول به مصرف کنندگان به خصوص پس از دریافت چند میلیارد دلار کمک مالی از کنگره با استفاده از مالیات دهندگان آمریکایی دلار” سناتور. Ed Markey (D-جرم.), گفت: در یک کنفرانس خبری.

Markey معرفی “نقدی بازپرداخت برای Coronavirus لغو قانون 2020′ همراه با همکار دموکرات ماساچوست ایالت Elizabeth Warren, ریچارد بلومنتال (D-Conn.), کریس مورفی (D-Conn.), و کامالا هریس (D-کالیفرنیا.)

Markey, Blumenthal و دیگران بارها و بارها نام در شرکت های هواپیمایی به ارائه بازپرداخت برای تمام مسافران که درخواست آنها در طول همه گیر اما عمده شرکت های هواپیمایی نمی budged. Markey گفت: ارزان فروشان روح و Allegiant شده اند بیشتر پذیرای.

“متاسفانه, آن را بسیار روشن است که بسیاری از خطوط هوایی نمی خواهد کار درست را انجام دهد خود به خود,” او گفت:.

سناتور برآورد شرکت های هواپیمایی در حال نشستن در حدود 10 میلیارد دلار از مسافران پول در قالب سفر آینده اعتبار صادر شده در طول بیماری همه گیر. Markey که به نام “بهره در آمریکا مصرف کنندگان است.”

“بازگشت این پول را به مصرف کنندگان می تواند یک محرک قابل توجهی به,” او گفت:.

به این منظور Markey گفت: او را با فشار به دولت بعدی بسته محرک شامل یک ارائه تضمین شرکت هواپیمایی بازپرداخت برای همه کسانی که درخواست آنها.

“ما نمی توانیم همچنان به قید وثیقه از کسب و کار در حالی که تنها دادن یادداشت به افراد و خانواده های نیازمند” او گفت:.

Markey و طرفداران مصرف کننده از مصرف کننده گزارش و آمریکا PIRG (فدراسیون از دولت منافع عمومی گروه های پژوهشی) با اشاره به سیل شکایت از مسافران نا امید در مورد گرفتن یک سفر اعتباری به جای بازپرداخت را انجام دهید. گفت: بسیاری از آنها نمی دانند زمانی که آنها سفر خواهد کرد و دوباره ادامه داد: با توجه نگرانی های بهداشت عمومی ارائه یک کوپن بی فایده است.

وزارت ترابری آمریکا روز سه شنبه گفت: آن را دریافت کرده 25,000 شکایت از مسافران در مورد بازپرداخت در دو ماه گذشته. اگر چه بسیاری از آنها واجد شرایط برای بازپرداخت آنها با داشتن یک زمان سخت شدن یک.

نقطه هشدار شرکت های هواپیمایی – دوباره: آژانس می گوید حامل به موضوع بازپرداخت برای لغو پرواز پس از دریافت شکایت 25,000

Markey گفت: وجود یک “موج جزر و مدی از خشم است که در حال حاضر به سمت صنعت هواپیمایی.

“از آن زمان برای ما به بازی بیس بال با صنعت به این دلیل که صنعت بازی بیس بال با مصرف کنندگان با مسافران با خانواده هایی که نیاز به پول به شدت که آنها با توجه به شرکت های هواپیمایی برای پرواز است که بسیاری از این خانواده ها را هرگز” او گفت:.

آنا Laitin, مدیر مالی, سیاست برای گزارش های مصرف کنندگان گفت: معمول بازپرداخت قوانین نباید اعمال می شود در طول یک اورژانس بهداشت جهانی.

“وجود دارد یک تفاوت لغو پرواز توسط شرکت هواپیمایی و یک سفر است که یک مصرف کننده تصمیم می گیرد به دلیل coronavirus,” او گفت:.

این قانون خواهد:

  • نیاز به خطوط هوایی و شخص ثالث فروشندگان بلیط به ارائه پول نقد کامل بازپرداخت برای همه لغو بلیط در طول بیماری همه گیر کوروناویروس صرف نظر از اینکه شرکت هواپیمایی لغو پرواز یا مسافر خود را لغو فردی بلیط
  • مجوز شرکت های هواپیمایی و شخص ثالث فروشندگان بلیط به ارائه مسافرتی کوپن به عنوان جایگزین پول نقد و بازپرداخت تا زمانی که کوپن معتبر است به طور نامحدود و ارائه شامل روشن و آشکار اطلاع از حال پرواز را به بازپرداخت وجه نقد
  • اجازه می دهد شرکت های هواپیمایی برای پرداخت نقدی بازپرداخت با هر شرایط اضطراری پول در دسترس ساخته شده توسط کنگره به جز مراقبت عمل می کنند کمک های مالی تعیین شده برای حمایت از کارگر هزینه های حقوق و دستمزد و مزایای کارکنان
  • ایجاد که حق عطف به ماسبق برای هر پرواز و یا پس از 1 مارس سال 2020 به طوری که مسافران که قبلا دریافت یک سفر کوپن, اما نه استفاده از آن می توانید برای درخواست بازپرداخت وجه نقد در حال حاضر
  • دستور که پول بازپرداخت در دسترس باشد تا 180 روز پس از پایان در سراسر کشور COVID-19 اضطراری اعلامیه که به مصرف کنندگان شش ماه از انعطاف پذیری و صلح از ذهن به طوری که آنها لازم نیست که به سفر تا زمانی که آنها واقعا احساس امنیت پرواز دوباره

در سنا در جلسه هفته گذشته رئیس صنعت هواپیمایی تجاری گروه شرکت های هواپیمایی برای امریکا گفت: در حال حاضر تلاش شرکت های هواپیمایی خواهد ورشکسته اگر آنها نیاز به موضوع بازپرداخت به همه.

خطوط هوایی ایالات متحده باید مبتنی بیش از نیمی از هواپیماهای خود را پس از coronavirus بحران آغاز شد و به سرعت نابود سفر. همه باید گزارش تلفات سنگین و می گویند سفر تقاضا باقی مانده است کم خونی, تنها با 23 مسافر در میانگین پرواز در مقابل 85 به 100 قبل از همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>