‘ما می دانیم که مردم عصبانی هستند و صدمه زدن به’: 2 نیویورک افسران زده وسیله نقلیه در طول جورج فلوید تظاهرات در بوفالو

دو نیویورک مأموران اجرای قانون در شرایط با ثبات پس از اصابت یک خودرو در طول یک شنبه شب در اعتراض به, مقامات گفت.

افسران — یکی از بوفالو اداره پلیس دیگر از ایالت نیویورک پلیس گرفته شد به Erie County مرکز پزشکی. تصویری از این حادثه نشان می دهد که یک خودرو barreling از طریق افسران شتاب از طریق تقاطع پس از چندین افسران ظاهرا درگیر یک فرد در خیابان و دستبند او را.

کسانی که افسران — و بیشتر در رسیدگی به مجروح اجرای قانون اعضای پراکنده به عنوان یک SUV درایوهای گذشته یک وسیله نقلیه نظامی در بوفالو سمت شرق. SUV به نظر می رسد به کشیدن حداقل یکی از ماموران همراه به طور خلاصه در زیر خودرو قبل از سرعت دور. یک آمبولانس به صحنه نامیده می شد.

مرگ جورج Floyd: کارشناسان می گویند زانو به گردن داری خطرناک است اما مینیاپولیس اجازه می دهد تا آن را

“این است که در حال بررسی” بوفالو شهردار بایرون براون گفت: گفته بوفالو 4 اخبار. “ما می دانیم که مردم عصبانی هستند و صدمه زدن … اما ما باید مردم را به بود بسیار متفکر در حال حاضر در مورد آنچه انجام می دهند.”

SUV حمل دو نفر که به ضرب گلوله کشته شده است قبل از رانندگی از طریق خط افسران, مقامات گفت. یک شخص سوم در SUV بود در بازداشت است.

ایالت نیویورک پلیس تایید کرد در یک صدای جیر جیر که آن افسر در بیمارستان بستری شد با “جدی ولی غیر تهدید کننده زندگی کنن.”

این حادثه در محل به تظاهرات در بوفالو ادامه داد: یک هفته پس از سابق مینیاپولیس افسر پلیس کشته جورج فلوید, سنجاق او را به روی زمین با زانو به گردن او برای نزدیک به نه ساعت. اوایل روز دوشنبه شهرستان معاینات پزشکی و کالبد شکافی مستقل راه اندازی شده توسط Floyd خانواده حکومت 46 ساله از مرگ به عنوان یک قتل.

اختلال گشوده و پس از اعتراض برنامه ریزی شده برای روز های ریخته شده به ساعت شب. معترضان شروع به پرتاب سنگ حدود 8 p. m. در گزارش های متعدد شکستن وسیله نقلیه پلیس ویندوز قبل از افسران شاغل گاز اشک آور و لاستیک و فلفل گلوله.

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

شهردار گفت که او نمی خواهید او تحمیل حکومت نظامی روز شنبه اما این بوفالو را اجرا اعتراض پایان بار به شدت بیشتر در روزهای آینده.

“ما قصد داریم به درخواست مردم به شرکت در هر گونه اعتراض به فعالیت در این شهرستان پس از تاریک” براون گفت.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de