ما به تنهایی نمی, مطالعه می گوید: می تواند وجود داشته باشد ‘ده’ هوشمند تمدن ها در کهکشان ما

آیا ما به تنهایی در جهان ؟ وجود دارد هر چیز دیگری در خارج وجود دارد ؟

یک مطالعه جدید منتشر شده دوشنبه با هدف پاسخ به این سن سوال. تحقیق محاسبه وجود دارد می تواند بیش از 30 هوشمند تمدن در سراسر کهکشان راه شیری.

“باید وجود داشته باشد حداقل چند ده فعال تمدن ها در کهکشان ما با این فرض که آن طول می کشد تا 5 میلیارد سال برای زندگی هوشمند به فرم در سیارات دیگر به زمین” دانشگاه ناتینگهام اخترفیزیکدان کریستوفر Conselice که همکاری این تحقیقات در بیانیه ای گفت.

این برآورد فرض که اشکال زندگی هوشمند در سیارات دیگر در روشی مشابه به عنوان آن را بر روی زمین.

به عنوان یک نقطه مرجع وجود حدود 250 میلیارد ستاره در کهکشان ما تقریبا یک سیاره در هر ستاره در کهکشان ما, فوربس گزارش شده است.

مطالعه منجر نویسنده تام Westby همچنین از دانشگاه ناتینگهام می گوید: “روش کلاسیک برای برآورد تعداد تمدن هوشمند متکی بر ساخت حدس از ارزش های مربوط به زندگی موجب آن نظرات در مورد این مسائل کاملا قابل ملاحظه ای متفاوت است.”

سریع radio bursts: سریع رادیو انفجار’ شناسایی شده اند از یک کهکشان دور را. این یک الگوی تکرار.

“ما مطالعه جدید ساده این فرضیات با استفاده از داده های جدید,” Westby گفت: “ما یک جامد برآورد از تعداد تمدن ها در کهکشان ما است.”

این تمدن با این حال می توان برخی از 17,000 سال نوری دور متوسط ساخت پیدا کردن و صحبت کردن با آنها را عملا غیر ممکن است با سطح فعلی ما از فن آوری است. یک سال نوری است که حدود 6 تریلیون مایل است.

تحقیقات جدید همچنین نشان می دهد که جستجو برای هوشمند فرا زمینی تمدن ها نه تنها نشان می دهد که چگونه اشکال زندگی, اما همچنین به ما می دهد سرنخ برای چه مدت خود ما تمدن گذشته خواهد شد.

این مطالعه گفت: تعداد تمدن ها بستگی دارد به شدت در چه مدت آنها به طور جدی به ارسال سیگنال از وجود خود را به فضا مانند انتقال رادیویی از ماهواره و تلویزیون است. اگر فن آوری دیگر تمدن های گذشته زمانی که خودمان است که در حال حاضر 100 سال پس از آن وجود خواهد داشت در حدود 36 مداوم هوشمند ویژگی های تمدن در سراسر کهکشان ما.

“اگر ما پیدا کردن که هوشمند زندگی مشترک است پس این امر نشان می دهد که تمدن ما می تواند وجود داشته باشد برای بسیار طولانی تر از چند صد سال اگر پیدا کنیم که هیچ فعال تمدن ها در کهکشان ما آن است که یک علامت بد برای خود ما را در دراز مدت وجود” Conselice گفت.

“توسط در جستجوی حیات هوشمند فرازمینی – حتی اگر ما پیدا کردن چیزی – ما در حال کشف خود ما در آینده و سرنوشت است.”

مطالعه منتشر شده در کارشناسی, مجله اختر فیزیک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de