در یک مکالمه است که مخلوط تاریخچه با شوخی میلیاردر گورو مالی وارن بافت گفت: سرمایه گذاران است که در حالی که آمریکا در برخورد با اقتصادی تعطیل است که در برخی از راه های بی سابقه ای در این کشور پیروز خواهد شد.

سالانه برکشایر هاتاوی جلسه سهامداران شناخته شده به عنوان Woodstock برای سرمایهداران است که به طور معمول در مکه برای سرمایه گذاران با هزاران نفر از مردم سفر به اوماها نبراسکا برای جشن تعطیلات آخر هفته در اطراف محور بافت ruminations در اقتصاد میدارد سهام و موضوعات دیگر.

اما مانند بسیاری از رویدادهای سالانه حج مختل شد توسط coronavirus بیماری همه گیر. بافت برکشایر هاتاوی را رئیس و مدیر عامل شرکت, توزیع, توصیه های خود را صرفا از طریق جریان زنده شنبه در یاهو امور مالی در کنار شرکت معاون رئیس گرگ هابیل.

هر چند بافت قادر به معاشرت با شرکت کنندگان این “شگفتی” خود را ادامه داد سنت از ریاست بیش از یک ساعت-ارائه طولانی و پاسخ به سوالات فرستاده شده توسط سرمایه گذاران.

برکشایر شده است صدمه ندیده با بحران اقتصادی کنونی. کنگلومرا گزارش از دست دادن $49.7 میلیارد دلار در سه ماهه اول. آن عامل درآمد این علامت به دلار 5.8 میلیارد دلار نسبت به 5.5 میلیارد دلار در مدت مشابه سال گذشته است.

“ما عامل درآمد کمتر خواهد بود بطور قابل توجهی کمتر از اگر این ویروس تا به حال همراه,” او گفت:. “آن لطمه می زند و برخی از کسب و کار ما یک مقدار زیادی. برخی از کسب و کار ما به طور موثر تعطیل شده اند.”

برکشایر در کسب و کار span اقتصاد ایالات متحده از بستنی فروشنده ملکه های لبنی به صورت خودکار بیمه Geico به باتری ساز Duracell. و در زمانی که صنایع اعم از حمل و نقل به خرده فروشی در حال تلاش برای شناور ماندن بافت چشم انداز در بازار بوده است به خصوص علاقه زیادی.

بوئینگ را بیرون می کشد وام: بوئینگ قرض از 25 میلیارد دلار به جای دنبال فدرال کمک مالی میان coronavirus 737 Max بحران

بیماری در گیاهان گوشت: تقریبا 900 تایسون مواد غذایی کارگران در ایندیانا آزمایش مثبت برای coronavirus هر گزارش

در اینجا برخی از takeaways کلیدی از جلسه روز شنبه.

کروناویروس و اقتصاد

آن ممکن است سال ها طول بکشد تا به طور کامل درک تمام انشعابات نزدیک به سازندگان: از اقتصاد ایالات متحده اقداماتی که منجر 30 میلیون آمریکایی به فایل مدعیان بیش از شش هفته دوره و ملت تولید ناخالص داخلی به قرارداد 4.8% بین ماه های ژانویه و مارس.

“ما نمی دانیم که دقیقا چه اتفاقی می افتد زمانی که شما به طور داوطلبانه تعطیل است بخش قابل توجهی از جامعه خود را گفت:” بافت اضافه است که در سال 2008 “اقتصادی ما قطار رفت آهنگ … این بار ما فقط کشیده قطار کردن آهنگ ها و قرار دادن آن در آن جانبداری است.”

اما او به طور کلی خوش بینانه است.

“ممکن است ما می دانیم که پاسخ به برخی از سوالات مهم برای سال های بسیاری,” او می گوید اما “هرگز شرط در برابر امریکا و که در نظر من است که درست است امروز در آن بود در سال 1789 و حتی درست بود در طول جنگ داخلی و اعماق افسردگی است.”

سرمایه گذاری اما آیا قرض گرفتن برای انجام آن

بازار سهام است gyrated در هفته های اخیر که قیمت نفت را فرو برد و صنعت هواپیمایی و دیگر نیروهای عمده در اقتصاد دیده می شود کسب و کار خرد کردن را متوقف کند.

اما بافت می گوید اگر شما دارید و خود طیف وسیعی از سهام ترجیحا در S&P 500 شما را خوب انجام دهد.

“اگر شما مالک کسب و کار است که شما را دوست داشت قبل از ورود ویروس… هیچ کس شما را مجبور به فروش” او گفت:. “سهام های دارای مزیت و … اگر شما شرط می بندم در امریکا و حفظ این موقعیت برای چند دهه, شما در حال رفتن به انجام بهتر از نظر من به مراتب بهتر از داشتن اوراق بهادار.”

اما استقراض برای سرمایه گذاری است نه یک شرط بندی خوبی است.

“شما هرگز می خواهید به استفاده از پول قرض گرفته شده … برای خرید به سرمایه گذاری و ما اجرا برکشایر که در راه” او گفت:. “وجود دارد هیچ دلیلی برای استفاده از پول قرض گرفته شده برای شرکت در آمریکا tailwind. اما انگار هر دلیل دیگر شرکت کنند.”

برکشایر به فروش می رسد سهام شرکت هواپیمایی

پس قبلا خرید حدود 10 درصد از این چهار تا از بزرگترین شرکت های هواپیمایی, کسانی که سهام بخشی از 6 میلیارد دلار در اوراق بهادار برکشایر فروخته شده در ماه آوریل است.

“شرکت ما خریداری شد و به خوبی مدیریت شده,” او گفت:. اما با توجه به چشمگیر کاهش سرعت در سفر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس کسانی که شرکت های هواپیمایی در حال حاضر برنامه ریزی برای وام 10 میلیارد دلار به 12 میلیارد دلار در هر.

“طول می کشد که به دور از صعودی,” او گفت: “و من نمی دانم که آیا دو یا سه سال از هم اکنون که به عنوان بسیاری از مردم را به پرواز به عنوان بسیاری از مسافر مایل به عنوان آنها در سال گذشته …آینده بسیار کمتر برای من روشن در مورد چگونگی کسب و کار به نوبه خود از طریق هیچ گسل از خطوط هوایی خود را.”

شگفتی بزرگ: پس از سال ها از داشتن یک تلنگر تلفن وارن بافت در نهایت به آی فون

که در خط بعدی در برکشایر?

شده است وجود دارد گمانه زنی های زیادی در مورد زمانی که بافت 89 و 96 سال شریک زندگی چارلی مونگر گام خواهد شد.

در حالی که قرار ملاقات از وزیر دفاع و معاون رئیس Ajit جین گفته می شود بخشی از این شرکت برنامه ریزی برای نهایی انتقال در رهبری تغییرات در بالا به نظر نمی رسد به در هر زمان به زودی.

“من می خواهم به شما اطمینان دهم, چارلی در 96 واقعا خوب شکل” بافت گفت: در توضیح اینکه چرا مونگر نبود در او نوعی نقطه توسط سمت خود را. “آن را فقط به نظر نمی رسد مانند یک ایده خوب به او را سفر.”

اما مونگر است که با استفاده از زوم برای برگزاری جلسات روزانه. “او خواهید بود در سال آینده” بافت گفت.

دنبال Charisse جونز در توییتر @charissejones

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de