Alistair Overeem برگزار تاسف تبه کار در والت هریس’ عاطفی گشت داستان شنبه هنگامی که او ظهور پیروز UFC on ESPN 8 رویداد اصلی.

Overeem (46-18 MMA, 11-7 UFC) بود و مهربان به هریس’ (13-8 MMA 6-7 UFC) سفر بازگشت به قفس پس از قتل تکان دهنده دختر خوانده اش این پاییز گذشته اما وعده داده شده آن خواهد بود “همه کسب و کار” در هنگام مبارزه با شب وارد شده است. تحویل او به ثمر رساند TKO دور دوم پیروزی در چه بود Overeem را 65 حرفه ای مبارزه کنند.

آن را وحشی و عقب مبارزه با ضربه زدن هر یک از دیگر پایین است. Overeem آن را بهتر انجام داد, اگر چه, و برداشت توقف پیروزی در 3:00 علامت از دور 2.

این جلسه سنگین وزن شد, UFC on ESPN 8 رویداد اصلی در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا. آن را در پخش ESPN و جریان بر روی ESPN+.

هریس آمد نوسانی دست سخت در Overeem که نگاه به استفاده از رفت و آمد و گریزان بود. او نمی تواند آن را انجام دهید برای مدت طولانی هر چند به دلیل هریس در ارتباط با یک شات است که کاهش یافته است Overeem به بوم. هریس swarmed اما Overeem به نحوی جان سالم به در برد حمله اولیه و پس از آن در پایان تلاش است. Overeem پشت کردم و با یک برش در اطراف خود ابرو سمت راست موفق به امن حذف در هریس. Overeem حمله از بالا chipping دور در یک خسته هریس با زمین-و-پوند باقی مانده از دور.

عمل برداشت که در آن آن را به سمت چپ خاموش در دوم. جفت بیرون آمد پرتاب سنگین حملات و Overeem رفت بالای هریس’ گارد با اب زیر کاه ضربه سر به نمره مجزا. Overeem کتک هریس از وجود دارد. داور دن Miragliotta داد هریس تا کنون فرصتی برای حرکت به موقعیت و دریافت خود را از خطر اما Overeem به دام افتاده او را در پشت کوه و دور زد تا مبارزه شد و دست تکان داد ،

Overeem اعتبار عزم خود را برای پیروزی و با سه برد در گذشته خود چهار دعوا است به دنبال یکی دیگر از فشار به عنوان.

“من پیدا کردن نگه دارید ، من آن را دوست دارم” Overeem گفت: در پست خود مبارزه-مصاحبه با پل Felder. “اجازه دهید نگاهی به رتبه بندی مبارزه دوباره بعد از این سال و شاید دیدن اگر وجود دارد یک شات بیشتر در این عنوان است.”

هریس بخشی از احساسی بود پس از دست دادن. اما او قول داد تا دوباره قوی تر است.

“من می خواهم به می گویند با تشکر از شما برای اولین بار و قبل از هر چیز به او UFC” هریس گفت. “آنها بوده است شگفت انگیز را از طریق کل فرایند. همسر من و خانواده من بسیار سپاسگزار است. ما مدیون شما بچه ها همه چیز … من بسیار سپاسگزار به شما.”

Up-to-the-minute UFC on ESPN نتایج 8 ها عبارتند از:

Alistair Overeem def. والت هریس از طریق TKO (مشت) – Round 2 3:00
کلودیا Gadelha def. آنجلا تپه از طریق تصمیم گیری تقسیم (29-28, 28-29, 29-28)
دن Ige def. ادسون Barboza از طریق تصمیم گیری تقسیم (29-28, 28-29, 29-28)
کریستوف Jotko def. Eryk Anders از طریق تصمیم به اتفاق آرا (30-27, 29-28, 29-28)
آهنگ Yadong def. Marlon ورا از طریق تصمیم به اتفاق آرا (29-28, 29-28, 29-28)
میگوئل بائسا def. مت براون از طریق حذفی (مشت) – دور 2, 0:18
کوین هلند def. آنتونی هرناندز از طریق TKO (مشت) – دور 1, 0:39
گیگا Chikadze def. اروین ریورا از طریق تصمیم به اتفاق آرا (30-26, 30-27, 30-27)
Nate Landwehr def. دارن الکینز (آرکانزاس) از طریق تصمیم به اتفاق آرا (29-28, 30-27, 30-27)
Cortney کیسی def. مارا رومرو Borella از طریق ارسال (armbar) – دور 1, 3:36
رودریگو Nascimento def. همین’Tale Mayes از طریق ارسال (عقب-naked choke) – دور 2, 2:05