والت دیزنی جهان را لغو رزرو ناهار خوری و توقف مصرف جدید رزرو هتل جلوتر از برنامه ریزی جولای بازگشایی

زمانی که دیزنی قطع +0.47% اعلام برنامه های خود برای بازگشایی پارک آن در والت دیزنی در فلوریدا بعد از این تابستان مقامات هشدار داد مسافران از تغییرات به پارک ،

اما در حال حاضر این شرکت رفته بیشتر لغو رزرو ناهار خوری و دیگر قدرت پردازش. و طرفداران دیزنی می گویند آنها دوباره خود را پارک تعطیلات به عنوان یک نتیجه.

در اوایل این هفته دیزنی اعلام کرد که قصد دارد برای شروع بازگشایی آن چهار پارک در فاز شروع جولای 11. زمانی که والت دیزنی جهانی رزومه عملیات مهمان می تواند انتظار می رود بسیاری از تغییرات به تجربه خود را — از بودن نیاز به پوشیدن ماسک صورت و تحت دما و نمایش فیلم به هیچ ملاقات و خوش آمد می گوید و یا رژه می روند.

از دست ندهید: Walt Disney World پیشنهاد جولای 11 به صورت مرحله به مرحله بازگشایی بعد از دیگر فلوریدا پارک

اما در حال حاضر دیزنی اعلام کرد تغییرات بیشتر به موضوع آن-پارک عملیات به عنوان آن را با این نسخهها کار به وصله پینه کردن پارک ها به موقف اجتماعی-فاصله پروتکل در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

دیزنی گفت: در یک پست وبلاگ در روز شنبه که آن را به طور موقت خواهد بود توقف هر تم جدید پارک فروش بلیط یا رزرو هتل به منظور “تمرکز بر مهمانان با موجود بلیط و رزرو.” دیزنی قبلا اعلام کرده بود که مهمانان شما نیاز به ذخیره یک روز به بازدید از پارک صورتی که مایل به دست آوردن پذیرش در علاوه بر این به خرید یک بلیط. این شرکت محدود کردن ظرفیت در خود پارک به منظور کاهش ازدحام.

“موجود دارندگان بلیط و سالانه دارندگان پاس خواهد بود قادر به ایجاد یک پارک رزرو قبل از بلیط های جدید به فروش می رسد; ما خواهد بود و رسیدن به این مهمانان به زودی به ارائه جزئیات بیشتر” دیزنی گفت. “ما رزومه جدید فروش بلیط و دیزنی توچال هتل رزرو پس از آن دوره از زمان است.”

علاوه بر این, دیزنی لغو همه موجود رزرو در رستوران. به طور معمول بازدید کنندگان می توانند کتاب وعده های غذایی در هتل و پارک و رستوران ها تا 180 روز در پیش است. دیزنی تصمیم به انصراف از موجود رزرو از ظرفیت داخل رستوران ها خواهد شد کاهش می یابد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

از دست ندهید:نیمی از همه آمریکایی ها لغو تعطیلات تابستان خود را — چه به انتظار در بازپرداخت از خطوط کروز, هتل ها و خطوط هوایی

این شرکت گفت: از آن خواهد شد در نهایت بازگشایی رزرو, اما تنها اجازه خواهد داد که آنها را به ظرف 60 روز رزرو پنجره. مهمانان که تا به حال رزرو اولویت داده خواهد شد.

به دلیل محدودیت ظرفیت در آن رستوران ها, Walt Disney World لغو همه ناهارخوری, برنامه ریزی برای آینده قابل پیش بینی این شرکت اضافه شده است. با ناهار خوری طرح مهمانان می توانید قبل از پرداخت به قفل در برخی از تخصیص اعتبارات آنها می توانید به پرداخت هزینه برای وعده های غذایی در طول اقامت خود را.

دیزنی نیز اجرا می شود محبوب “رایگان ناهار خوری” ارتقاء که در آن مهمانان ناهار خوری طرح به صورت رایگان اگر آنها کتاب بسته های از جمله باقی می ماند در دیزنی متعلق به هتل. این برنامه نیز لغو شد به عنوان یک نتیجه از این تغییر.

دیزنی بازگشت نیست یک درخواست برای اظهار نظر در مورد آنچه مهمانان تحت تاثیر این تغییرات انتظار می رود در شرایط بازپرداخت و یا جبران خسارت. در این پست وبلاگ این شرکت گفت که رسیدن به آسیب دیده بازدید کنندگان با اطلاعات بیشتر.

دیگر قدرت پردازش دیزنی گفت: متوقف خواهد شد به طور موقت شامل رزرو پشت صحنه تور. علاوه بر این, دیزنی را لغو کرده است FastPass+ رزرو, که اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به برنامه زمان سوار شدن به جاذبه های محبوب بدون انتظار در خط.

همچنین ببینید:این مادر در زمان او خانواده در 2200 $تعطیلات به دیزنی جهان به صورت رایگان

“این FastPass+ سرویس معلق خواهد شد همانطور که در حال حاضر ما برنامه ای برای استفاده از اضافی صف فضا برای مدیریت ظرفیت در به جاذبه های ما و حفظ فاصله فیزیکی” این شرکت اعلام کرد.

پارک’ ساعت های عامل نیز کاهش می یابد برای دوره پس از بازگشایی و این شرکت نمی خواهد در حال اجرا خود را محبوب “سحر و جادو فوق العاده ساعت” باد که در آن مهمانان اقامت در دیزنی متعلق و یا وابسته به استراحتگاه توانید زمان بیشتری را صرف در پارک.

“ما درک می کنیم چقدر هیجان فکر و زمان می رود به برنامه ریزی تعطیلات دیزنی و تحقق برخی از این تغییرات ممکن است ناامید کننده” این شرکت اعلام کرد.

در واقع بسیاری از مردم ارسال شده در دیزنی پارک های وبلاگ و توییتر TWTR, -1.99% ابراز نارضایتی خود را با این و دیگر تغییرات عملیاتی والت دیزنی جهان نهاد در نور از شیوع ویروسی.

“در حالی که من درک می کنم که این تغییرات احتمالا یک کار در حال پیشرفت از بین بردن ناهار خوری طرح است که احتمالا رفتن به یک معامله شکن برای ما” یک نفر اظهار نظر در دیزنی پست وبلاگ. “ما قرار بود وجود دارد برای یک بار در طول عمر’ multigenerational سفر خانواده برای عید پاک. که بدیهی است که لغو شد بنابراین ما دوباره برای ماه اوت, اما من فکر نمی کنم ما را حفظ خواهد کرد که رزرو به خصوص با همه در ملک ‘قدرت پردازش’ حذف شود.”

فرد دیگری گفت: حذف این قدرت پردازش “نفی تمام مزایای” به ماندن در دیزنی متعلق به هتل دیگر از رایگان حمل و نقل بین محل سکونت و پارک ها. “چرا بر روی زمین باید من رزرو هتل برای مرور مسافرخانه زمانی که من می توانید اقامت در جایی دیگر به عنوان خوب به مراتب کمتر پول ؟” فرد گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de