خارج جهش به بازار لباس دست دوم از طریق همکاری با ThredUp

Walmart, Inc. گفت: اوایل روز شنبه که آن را با همکاری پوشاک و لوازم جانبی نمایندگی ThredUp را دست دوم لباس و انواع مارک های جدید به خارج سایت.

غول خرده فروشی در حال حاضر با ثبات خصوصی-برچسب مارک های مد از جمله زمان و Tru و زمین و آسمان و همچنین به عنوان منحصر به فرد مشهور مارک های مانند صوفیه شلوار جین توسط Sofia Vergara و EV1 توسط Ellen DeGeneres.

پس از خرید Jet.com در سال 2016 خارج شده WMT, -0.37% رفت و در یک مد-خرید ولگردی و قانونی شکنی در سال 2017 و 2018, خوراکی آنلاین برندها از جمله Eloquii, Modcloth و بونوبوها. آن را پس از نقل مکان به دور از برخی از کسانی که سرمایه گذاری و هفته گذشته اعلام کرد که آن را باد پایین Jet.com در حمایت از تمرکز خارج شده است پلت فرم تجارت الکترونیک.

جزئیات:لاو را شناسایی کرده 3 مناطق تمرکز اجتماعی فاصله در فروشگاه های آن از جمله منطقه باغ

“با توجه به ThredUp آینده 2020 سالانه رساله, گزارش, 70 درصد از مصرف کنندگان را خریداری و یا در حال حاضر مایل به خرید دست دوم” دنیس Incandela سر مد در خارج ایالات متحده e-Commerce نوشت: در یک پست وبلاگ. “این همکاری ما آخرین حرکت برای ایجاد Walmart.com به عنوان یک مقصد برای مد و مشتریان ارائه متعلق به قبل از موارد آنها ممکن است به دنبال.”

ThredUp را به خارج مارک های چنین به عنوان کاپری Holdings Ltd. s CPRI, +13.10% Michael Kors و Nike, Inc. NKE, +3.06% .

به عنوان تغییر آب و هوا نگرانی های رشد به ویژه در میان جوان خریداران بازار دست دوم لباس گسترش یافته است. دوم موارد انتظار می رود به اشغال یک سوم از مردم پستو توسط 2033 با توجه به 2019 ThredUp رساله گزارش.

Macy’s, Inc. M +18.42% و J. C. Penney Co. Inc. JCP, -5.97% نیز اضافه شده دست دوم لباس برای کالا های خود ترکیب اولیه و عمده فروشان شروع به تمرکز بر روی برنامه های بازیافت و دیگر اقدامات پایداری برای ساخت لباس و دیدن آنها را از طریق به پایان چرخه زندگی.

نگاه کنید به: J. C. Penney را به اجاره 25 درصد از آن فروشگاه Cowen تحلیلگران می گویند

فروش لباس و لوازم جانبی کاهش یافته و همراه با قیمت را در سراسر کشور به عنوان پناهگاه در محل سفارشات در زمان اثر و خریداران صرف زمان بیشتری را در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

از دست ندهید:Foot Locker بر کفش اما خریداران می خواهید تناسب اندام پوشاک در طول coronavirus مستندات

به عنوان شربت خانه-بارگذاری و رفتار فروکش کرد و دولت شروع به باز کردن کسب و کار برای یک بار دیگر خرده فروشان گزارش افزایش در هزینه های اختیاری از جمله لباس های جدید هر چند آن را هنوز هم ممکن است برخی از زمان قبل از اقلام برای کار احزاب و سایر رویدادها انتخاب کنید تا در فروش.

خارج شده گزارش درآمد و فروش است که ضرب و شتم انتظارات در تازه ترین گزارش درآمد سه ماهه. سهام تا 4.2 درصد در سال به, تاریخ, در حالی که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +2.16% سقوط کرده است 12.4% برای دوره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de