Walmart, Aldi به یاد برخی از تازه اکسپرس باغ سالاد مخلوط به طور بالقوه مربوط به رشد Cyclospora شیوع

روز بعد مقامات بهداشت هشدار داد رو به رشد شیوع Cyclospora عفونت “به طور بالقوه مرتبط” به برخی از فروشگاه های مارک باغ سالاد مخلوط بیشتر سالاد اند به یاد می آورد و بیماری تایید شده است.

غذا و دارو و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در روز جمعه هشدار که تعداد موارد گزارش شده به رشد 206 با 23 بستری شدن در بیمارستان. این سازمان در حال ارائه مشاوره به مصرف کنندگان برای جلوگیری از انتخاب سالاد فروخته شده در خارج, Hy-Vee, Aldi و Jewel-Osco, فروشگاه ها.

با توجه به FDA همه به یاد می آورد سالاد فروخته شد در اواسط کشورهای غربی و تولید شده توسط یک تازه اکسپرس امکانات تولید در ستریموود, Illinois. دیگر مارک های خرده فروشی سالاد ممکن است نهفته FDA گفت.

“مصرف کنندگان باید از غذا خوردن و رستوران ها و خرده فروشان باید به فروش نیست و یا به هر Fresh Express محصولات در حال حاضر در بازار است که ساخته شد در ستریموود, ایلینوی, مرکز تولید و یا حاوی کاهو, کلم قرمز یا هویج” FDA متوجه گفت.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

Goodbye, Costco ورق کیک: Costco می کشد نیم ورق کیک اما به ارمغان می آورد رایگان نمونه در برخی از باشگاه ها پس از تعلیق نمونه با توجه به COVID-19

ماسک بحث: استارباکس barista می شود $48,000-به علاوه نکته پس از مشتری شکایت در مورد در حال حاضر خدمات برای پوشیدن ماسک

در انتشار اخبار اعلام Marketside کلاسیک یخ سالاد به یاد بیاورید در فروشگاه های وال مارت تازه اکسپرس گفت: “کار در هماهنگی نزدیک با FDA در ادامه تحقیقات برای شناسایی یک منبع Cyclospora شیوع است که رخ داده است در درجه اول در ایالات غرب میانه.”

Cyclosporiasis است یک روده ای و بیماری های ناشی از میکروسکوپی انگل Cyclospora cayetanensis است که می تواند باعث علائم از جمله اسهال و از دست دادن اشتها و کاهش وزن, گرفتگی معده, نفخ و افزایش گاز تهوع و خستگی CDC می گوید.

هفته گذشته FDA و CDC توصیه می شود مصرف کنندگان در شش ایالات غرب میانه به خوردن برخی از سالاد خریداری شده در سوپر مارکت ها. روز دوشنبه هیت هشدار گسترش یافته بودند به 12 متحده است. آیووا زن و شوهر به طرح دعوی علیه Fresh Express.

خارج Marketside کلاسیک یخ سالاد به یاد بیاورید

تازه اکسپرس به یاد می آورد 12 – و 24-در هر اونس صعود خارج شده و با نام تجاری Marketside کلاسیک یخ سالاد بود که فروخته شده در فروشگاه های وال مارت در آیووا, مینه سوتا, میشیگان, نبراسکا, داکوتای شمالی, داکوتای جنوبی و ویسکانسین.

این محصولات را به یاد می آورد “بهترین-صورتی-استفاده-توسط-تاریخ مارس 19 ژوئیه 04” و توزیع شد به انتخاب فروشگاه بین ماه های ژوئن 1 و 21 ژوئن در هفت متحده است.

فروشگاه های وال مارت در حال از بین بردن این محصول به یاد می آورد از قفسه های فروشگاه و موجودی و مشتریان باید “دور انداختن آن را بلافاصله و مصرف آن” با توجه به انتشار اخبار. برای سوال و یا برای به دست آوردن بازپرداخت تماس Fresh Express مصرف کننده پاسخ مرکز تلفن رایگان در 800-242-5472 روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

Aldi کمی نوار سالاد سالاد باغ به یاد بیاورید

Aldi همراه با Fresh Express به یاد می آورد 12-کیسه انس از Aldi کمی سالاد بار با نام تجاری سالاد باغ از فروشگاه ها در, آرکانزاس, ایلینوی, ایندیانا, آیووا, میشیگان, مینه سوتا, Missouri, داکوتای شمالی, داکوتای جنوبی و ویسکانسین.

بیاورد و کیسه های یک UPC کد 4099100082975 و “اگر استفاده از تاریخ 1 مه تا ژوئن 29.”

Aldi در انتشار اخبار گفت: اگر “مشتریان را تحت تاثیر کمی نوار سالاد سالاد باغ آنها باید دور آن را بلافاصله.”

Jewel-Osco امضا مزارع باغ سالاد به یاد بیاورید

Jewel-Osco, بخشی از Albertsons است یادآوری 12-کیسه انس از امضای مزارع سالاد باغ فروش در ایلینوی و ایندیانا, آیووا و توصیه می شود مصرف کنندگان به دور بیندازید و یا بازگشت به کیسه.

بیاورد و کیسه ها “بهترین صورت استفاده از” تاریخ مارس 16 جولای 4. این محصول دارای یک کد UPC از 21130 98135 و شامل کارخانه شماره S5417.

برای سوال کنندگان می توانید تماس بگیرید 1-877-723-3929.

Hy-Vee نام تجاری باغ سالاد به یاد بیاورید

دوازده اونس کیسه های Hy-Vee نام تجاری سالاد باغ شده اند به یاد می آورد از بقال هشت-دولت منطقه است که در ایلینوی, آیووا, کانزاس, مینه سوتا, Missouri, نبراسکا, داکوتای جنوبی و ویسکانسین.

همه UPCs و تاریخ انقضا را شامل می شوند Hy-Vee گفت: در انتشار اخبار اشاره کرد دیگر هیچ Hy-Vee مواد غذایی نهفته این به یاد بیاورید.

برای سوال تماس, Hy-Vee نمایندگان خدمات مشتری در 1-800-772-4098.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko