راه رفتن به سالن ورزشی, سالن و یا یک کمپین تجمع ؟ دفعات بازدید: این قبل از ورود هر گونه coronavirus مسئولیت پوشی

من کجا ماسک و ضد عفونی کننده دست? می توانم منظقه کمک ؟

اینها برخی از سوالات مردم قبل از انجام حتی اساسی وظایف و فعالیت های در نسخه جدید از حالت عادی در طول یک جهانی همه گیر.

آنها همچنین باید از خود بپرسید, ‘من باید با ثبت نام در این مسئولیت چشم پوشی?’

عنوان مطلب متحده سهولت اجتماعی فاصله قوانین در بازگشایی این مسئولیت انتشار popping تا در برخی از سالن ها و ورزشگاه ها و دیگر موسسات در تلاش برای محافظت از خود در برابر یک طرح دعوی در دادگاه مقصر دانستن آنها برای یک عفونت کروناویروس.

این نسخه نیز استفاده می شود در تظاهرات سیاسی. بالای لینک ثبت نام برای بلیط به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Tulsa, Okla. کمپین رویداد در روز شنبه شرکت کنندگان بالقوه پیدا کردن زبان گفت: آنها در حال بدست گرفتن “تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19” و نگه نمی کمپین از نظر قانونی مسئول برای هر گونه بیماری و یا آسیب.

آن را همیشه یک گام جدی به طور بالقوه نشانه دور یک راست به شکایت. چشم پوشی شده اند در اطراف برای سال پوشش همه چیز را از عضویت در بدنسازی به یک کودک ترامپلاین ، اما تصمیم به وزن بیشتر از همیشه به عنوان مردم تصمیم بگیرید که چه مقدار ریسک می خواهید آنها را در طول شیوع بیماری است.

به طور کلی مسئولیت پوشی “بخشی از زندگی ما و بخشی از جریان اصلی” گفت: Chas Rampenthal, وکیل, کمک به بخش رهبر در LegalZoom. اما این COVID-19 مسئولیت چشم پوشی “منحصر به فرد است که ما واقعا مطمئن نیست می توان آن را اجرا.”

جمهوری فدرال قانونگذاران تحت فشار بوده اند به کسب و کار مسئولیت حفاظت از دعاوی بیش از coronavirus قرار گرفتن در معرض و این موضوع می تواند تبدیل به بخشی از یکی دیگر از امداد لایحه.

اما به جای منتظر تصمیم دادگاه یا قانون در coronavirus چشم پوشی در اینجا چیزی است که به در نظر گرفتن بعد زمان یکی است که به شما تحویل داده.

چه باید من نگاه کردن به این چشم پوشی?

هیچ مجموعه فرمول در جمله بندی برای یک COVID-19 مسئولیت چشم پوشی کارشناسان می گویند — اما باید آن را خاص و در زبان روشن آنها اضافه کنید.

چشم پوشی ممکن است در لمس سه نقطه گفت: Rampenthal که امضا یکی که به تازگی حضور در خانه باز.

یک نقطه ممکن است مشخص کنید که مشتری صرف نظر کردن از یک فرصت برای سو کسب و کار برای یک آینده coronavirus عفونت است. نکته دیگر آن را روشن آنها فرض خطر و نقطه سوم ممکن است بپرسید مشتری به تأیید آنها در سلامت خوب است.

از دست ندهید:بدون علامت coronavirus انتقال به نظر می رسد بدتر از سارس یا آنفلوانزا — یک دونده می توانید ترک یک “فشار هوا” از 30 فوت

“نشانه های بزرگ [چشم پوشی] آیا شما در واقع درک کلمات” گفت: Rampenthal. LegalZoom ارائه می دهد قالب در برخی از اسناد و مدارک اما نه برای یک COVID-19 چشم پوشی او اشاره کرد.

چشم پوشی نیز باید خاص در مورد دولت استانداردهای بهداشتی این شرکت در تلاش است به دنبال گفت: Gary مارتین هیز یک آتلانتا مبتنی بر وکیل به نمایندگی از شاکیان در موارد صدمه شخصی. که یک مصرف کننده می تواند استانداردهای یک کسب و کار برگزار می شود به او گفت.

چشم پوشی نیز نباید متوقف کردن یک شرکت بیمه از پرداخت برای پوشش درمانی اگر کسی قرارداد COVID-19 هیز اضافه شده است.

چشم پوشی نیست یک پاس رایگان برای کسب و کار

امضا چشم پوشی نمی سپر کسب و کار از عمد اشتباه و یا بی پروا رفتار و یا سهل انگاری فاحش گفت: هیز.

در واقع یک کسب و کار هنوز هم مسئولیت را به “گام های منطقی” برای حفاظت از مشتریان و کارکنان گفت: الیزابت میلیتو ارشد اجرایی مشاور در فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

انجمن تجاری برای کسب و کارهای کوچک نیست و نشان می دهد همه کسب و کار با استفاده از چشم پوشی و آن را ارائه دیگ بخار-ورق زبان, او گفت:. این یک مورد به مورد تصمیم گیری برای هر کسب و کار گفت: میلیتو اشاره کرد که سالن صاحبان و مارینا صاحب به تازگی از او خواست در مورد چشم پوشی.

آن را نیز یک دولت توسط دولت موضوع به دلیل برخی از دادگاه های ایالتی می گویند مسئولیت چشم پوشی امضا قبل از یک آسیب است تهی و خالی از شروع. لوئیزیانا ویرجینیا و مونتانا سه جمله متحده با توجه به Rampenthal.

مهم ترین قاضی است که مشتری ساخت روده چک, او گفت:.

جدا از هر گونه حقوقی عواقب Rampenthal گفت: مردم هنوز از خود بپرسید “آیا من می خواهم این سرویس به اندازه کافی در حال حاضر که من درک خطر است ؟ آن را هنوز هم ارزش آن را به من به ثبت نام در این چشم پوشی?”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de