ویتامین C IV و FBI حمله. چگونه امید به جای اثبات فرستاده آنتی اکسیدان فروش افزایش طول COVID-19.

با پوشیدن ماسک و محافظ Tyvek مناسب با رنگ زرد, چکمه, FBI محققان به تازگی مورد حمله یک ساختمان پزشکی در مترو دیترویت به جمع آوری شواهد در مورد اتهام درمان جعلی به فروش می رسد برای COVID-19.

آن نگاه مانند یک مجسمه نیم تنه مواد مخدر. مقامات مهر و موم کردن ساختمان ورودی انجام دور جعبه و داوطلب خدمت سربازی پلیس محلی به منطقه امن.

اما این نبود سرکش آزمایشگاه گرفتن توقیف غیرقانونی مواد.

در این مورد عوامل بودند بررسی یک مظنون به طرح شامل یک ماده مغذی ضروری موجود در آب پرتقال و کلم بروکلی و توت فرنگی:

ویتامین C.

در غیر این صورت شناخته شده به عنوان اسید اسکوربیک این آنتی اکسیدان قوی است تبدیل به موضوع ایمان و جنجال و حتی مکرر دولت سرکوب در طول بیماری همه گیر. آن را نیز تبدیل شدن به محبوب تر از همیشه با بهره گیری از مذهبی مانند ادعاها و اعتقادات در مورد اثر خود را در برابر COVID-19 حتی با وجود داشتن قدرت برای درمان سرماخوردگی.

2 COVID آمریکا: یک امید برای گسترش فدرال بیکاری و محرک. دیگر صرفه جویی در هزینه.

برای جلوگیری از این sanitizers: FDA بیشتر گسترش لیست از دست عفونی برای جلوگیری از با توجه به متانول خطر

“من آگاه هستم از هیچ مواد مغذی دیگر است که باعث می شود چنین احساسات,” دکتر گفت: Daniel مونتی صندلی پزشکی یکپارچه در دانشگاه توماس جفرسون در فیلادلفیا.

مصرف کنندگان نشان داده اند که با کیف پول خود را از جمله برخی که اصلی آن به رگ های خود و یا فقط بار بر روی تبلت. ویتامین C مکمل فروش افزایش یافت و به حدود 209 میلیون در طول نیمه اول سال 2020 تا 76 ٪ در مقایسه با همان دوره در سال گذشته با توجه به تحقیقات نیلسن.

در مورد فدرال در نزدیکی دیترویت دکتر چارلز Mok متهم شده است با مراقبت های بهداشتی تقلب و متهم است که با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک فرصت به لایحه بیمه از جمله مدیکر برای دوز بالای ویتامین C داخل وریدی تزریق است که مقامات می گویند شدند “متقلبانه به عنوان نماینده COVID-19 درمان و اقدامات پیشگیرانه است.”

در مورد او جلب محققان از وزارت بهداشت و خدمات انسانی و FBI که عینک محافظ دنده در جریان این عملیات در ماه آوریل به گارد در برابر قرار گرفتن در معرض COVID-19. Mok بعدی دادگاه تاریخ برنامه ریزی شده برای سپتامبر.

از ماه آوریل کمیسیون تجارت فدرال نیز صادر کرده است حداقل 37 نامه هشدار به کلینیک بهداشت و سلامتی مراکز در سراسر کشور را متهم کرده که آنها را از overhyping مشابه با دوز بالا تزریق IV از ویتامین C. FTC تنظیم در برابر فریبنده شیوه های کسب و کار و متهم به درمانگاه غیرقانونی بازاریابی از جمله روش های درمانی برای جلوگیری و یا درمان COVID-19 یک بیماری بدون اثبات شده درمان یا پیشگیری است.

برخی ادعا می کند بی پروایی نشان دادن. “تحقیقات نشان می دهد که دوز بالای ویتامین C موثر در برابر COVID-19” گفت: این سایت از LaCava مرکز پزشکی یکپارچه در سنت چارلز بیمار., با توجه به FTC هشدار در ماه آوریل است. “با ما تماس بگیرید امروز برای شما برنامه ویتامین C IV در 50 ٪ خاموش!”

FTC گفت: شرکت و دیگران را متوقف چنین ادعا می کند چرا که آنها فاقد شواهد علمی کافی.

کسب و کار پس گرفته اند را COVID ادعا می کند اما به طور کلی هنوز هم ارائه چنین IV درمان برای افزایش ایمنی و سلامت کلی با وجود اینکه مشکوک در نظر گرفته شده توسط بسیاری از کارشناسان است.

چنین درمان اغلب به فروش حدود 200 دلار و به طور کلی در نظر گرفته امن برای بیماران برای دریافت زیر مناسب پزشکی نظارت. اما خطر وجود دارد. آنها از نظر علمی ثابت شده است به این معنی مشتریان ممکن است صرف پول خود را در یک سرویس است که ممکن است یا ممکن است کار نمی کند.

فروش امید: سلول های بنیادی شرکت های ارائه اثبات نشده دارو برای COVID-19

خداحافظ $600: فکر می کنم که اضافی $600 در مزایای بیکاری تا پایان جولای ؟ فکر می کنم دوباره.

سابقه سوء تفاهم

پس چرا همه سر و صدا بیش از یک خانواده ویتامین که فشرده می توانید از یک گریپ فروت?

زیرا این شکل از امید در برابر ترس مرگبار coronavirus کارشناسان پزشکی می گویند. و که امید است رسید حتی اگر ادعا می کند در مورد قدرت خود را به طور کلی غیر قابل اعتماد و نادرست یا زودرس در بهترین حالت بدون شواهد بیشتری از تجربی بالینی با توجه به کارشناسان تغذیه و پزشکی.

ویتامین C هنوز هم قهرمانان خود را. را مورد فیلم و تلویزیون بدلکاری گرگ فیتزپاتریک قدیمی از دو بازیگر بن استیلر. فیتزپاتریک ویژگی های بهبود خود را از تشخیص سرطان پروستات در سال 2016 به یک تغییر در رژیم غذایی و مصرف به طور منظم از دوز بالای ویتامین C. او همچنین در ادامه به 75 گرم IV درمان هفتگی چرا که او گفت که او معتقد است این افزایش سیستم ایمنی بدن خود را و “نگه می دارد من سالم در طول COVID.”

“شما می توانید آن را اثبات کند ؟ من حدس می زنم نه” فیتزپاتریک گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. او گفت که او معتقد است که در آن “از صمیم قلب.”

ویتامین C “مطالعه نشده است با دقت گفت:” الکساندر Michels پژوهش هماهنگ کننده لینوس پائولینگ موسسه در دانشگاه ایالتی اورگان که مطالعات نقش ویتامین ها در سلامت انسان است. “مولکول – اسید اسکوربیک – آسان برای کار با و دارای خواص است که آن را دشوار است به درک. آن را دارای سابقه ای طولانی از سوء تفاهم در جامعه علمی و پزشکی عمل است.”

آزمایشات بالینی مربوط به COVID-19 ویتامین C درمان در حال بررسی است و می تواند سال ها طول بکشد قبل از رسیدن به نتیجه گیری. مونتی تیم در توماس جفرسون هدف برای دیدن اینکه آیا IV ویتامین C می تواند کمک به جلوگیری از پیشرفت بیماری و جلوگیری از نیاز به قرار دادن بیماران در ونتیلاتور.

“اگر من تا به حال به درمان برای COVID من قطعا فشار قرار داده می شود در دادگاه برای دریافت ویتامین C IV – نه به این دلیل که وجود دارد زمان اثبات آن خواهد هر چیزی را انجام دهید اما از آنجا که من معتقدم که یک مکانیزم قابل قبول است که آن را ممکن است” مونتی گفت.

مونتی و دیگر مراقبت های بهداشتی کارشناسان می گویند بسیاری از افراد به طور کلی تمام ویتامین C آنها نیاز به خوردن مقدار مناسب از میوه ها و سبزیجات کمک می کند که خود را افزایش سیستم ایمنی بدن و سلامت کلی.

اما زمانی که این بیماری همه گیر آمار, مردم, می خواستم به این باور است که مصرف دوز بزرگتر می تواند در دفاع از بدن در برابر رمان coronavirus انعکاس یک نظریه مشابه که در فرهنگ عامه در سراسر شروع سال 1970.

زمانی که ویتامین C مبلغ لینوس پائولینگ کتاب منتشر شده خود را “ویتامین C و سرماخوردگی” ساخته شده است که در صورتی که یک دوز بزرگتر می تواند ساخت تا بهتر دفاع یک مفهوم در حال حاضر در نظر گرفته می شود قابل بحث در بهترین و بی اعتبار در بدترین حالت.

پنجاه سال بعد این باور بود دوباره پراکنده به سرعت و در سطح جهانی.

ویروسی اطلاعات غلط

►در ژانویه اطلاعات غلط در حال حاضر انتقال در رسانه های اجتماعی قبل از همه گیر تعطیل اقتصاد ایالات متحده. در یک مثال Facebook کاربر به مردم توصیه می شود در فیلیپین به “بار” در ویتامین C برای جلوگیری از COVID-19 در میان سایر مشاوره. این پست به اشتراک گذاشته شده حداقل 15000 بار اما در نهایت پرچم برای اطلاعات نادرست است.

►در اوایل مارس 21 درصد در ایالات متحده فکر می کردم که مصرف ویتامین C “احتمالا” یا “قطعا” جلوگیری از عفونت و 26 درصد مطمئن بودند با توجه به ملی, احتمال بررسی ذکر شده در یک مطالعه از اطلاعات غلط در مورد این بیماری توسط Harvard Kennedy School.

در Instagram بازیگر مارلا افرای همسر سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در میان کسانی که vouching برای آن است.

“در حال حاضر من گرفتن ویتامین C قطره ای (IV),” او گفت: در مارس 13 پست که نشان داد او با یک تزریق. “من انجام داده ام این و در چند سال اما در حال حاضر من احساس مانند آن را واقعا مهم تر به دلیل گسترش coronavirus و flus و ویروس های دیگر ممکن است ما حتی نمی دانند که در جهان ما. انجام همه شما می توانید به ساخت سیستم ایمنی بدن شما در حال حاضر. خود را ليپوزومی ویتامین C. اگر شما این شانس را می توانید پیدا کردن کسی که ویتامین C میگذرد و من می خواهم آن را.”

افرای نیست پاسخ دادن به یک پیام به دنبال نظر از طریق وب سایت خود را.

►اواخر ماه مارس دولت استرالیا تصمیم به ایجاد یک بیانیه عمومی در مورد نامشخص گزارش که گفت: داخل وریدی با دوز بالای ویتامین C ممکن است مفید در مدیریت یک COVID-19 عفونت است.

“ما در بررسی این گزارش در بر داشت و هیچ شواهد علمی قوی برای حمایت از استفاده از این ویتامین در مدیریت COVID-19” گفت: استرالیا Therapeutic Goods Administration.

►در آمریکا مرتبط با سلامت کسب و کار آغاز شده و تلاش برای پول با IV درمان با استناد به گزارش از نتایج مثبت از چین در درمان COVID-19. پس از FTC در پایین ترک خورده آن بسیاری از برش ادعا می کند.

در دیترویت منطقه مورد دکتر Mok را تطمیع آبگرم پزشکی مستقر در شلبی شهرستان “ارسال شده حداقل 98 ادعا می کند شرکت های بیمه از جمله مدیکر مرتبط با ویتامین C تزریق خدمات درمانی ارائه شده به بیماران به عنوان ادعا COVID-19 درمان و مراقبت های پیشگیرانه” با توجه به فدرال شکایت کیفری علیه او. وکیل او کاهش یافته بود.

چنین شرکت هایی به طور کلی برای سود و نه در نظر گرفتن بخشی در تجربی آزمایش های بالینی که به دنبال ایجاد و شواهد علمی در ویتامین C.

در آن آزمایش های بالینی وریدی ویتامین C نشان داده وعده در درمان سپسیس و برخی از تومور انواع مونتی گفت.

در مقابل بسیاری از مراکز سلامتی و درمان طبیعی شرکت هنوز با ارائه اثبات نشده وریدی ویتامین C درمان گفت: آنها به تقویت ایمنی و بهداشت و درمان با آنتی اکسیدان ها است.

“خون بالاتر سطح ویتامین C را می توان با IV تزریق از مصرف خوراکی و خواهد بود که این استدلال برای IV administration: سریع سنبله در خون است که اعمال برخی حاد ضد میکروبی اثر گفت:” دکتر دیوید کاتز پیشگیرانه پزشکی متخصص و مدیر موسس دانشگاه ییل دانشگاه ییل-گریفین پیشگیری مرکز تحقیقات. “من آگاه هستم از هیچ شواهد واقعی از سود پس از این امید واهی در بخشی از گیرنده و فرصت طلبی و بهره برداری در بخشی از ارائه دهنده.”

تنها یک تزریق محصول پاک

شیوه ای که در این تزریقی ویتامین C محصولات فروخته شده و توزیع شده نیز تیره است تحت قانون.

تنها یک ویتامین C تزریق محصول تایید شده برای استفاده در ایالات متحده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا که تنظیم مواد مخدر ایمنی و اثربخشی. که محصول Ascor توسط McGuff دارو و تایید شده است تنها برای کوتاه مدت درمان اسکوربوت یک بیماری ناشی از ویتامین C کمبود.

در عین حال سلامتی شرکت هایی که فروش IV درمان نیست و درمان اسکوربوت و لزوما نیاز به نسخه پزشک بسته به دوز. چند گفت که آنها به دست آوردن ویتامین C از ترکیبات داروخانه ها که به نظر نمی رسد به فروش Ascor و ممکن است دریافت ویتامین C از جاهای دیگر گاهی مشتق شده از ذرت است.

در ماه اکتبر گذشته FDA حتی در زمان مرحله از صدور یک هشدار است که گفت: “دیگر اسکوربیک اسید تزریق محصولات تایید نشده جدید از مواد مخدر است که باید توزیع در تجارت بین ایالتی بدون یک داروی جدید نرم افزار تایید شده توسط FDA.”

پس چگونه این دیگر ویتامین C تزریق محصولات سازگار با قانون ؟

“این یک سوال پیچیده شده است و در قلب های مختلف تغییرات و تکامل از ترکیب داروخانه قوانین و مقررات برای سال های بسیاری گفت:” نیکلاس Hoang از McGuff دارو ساز Ascor.

FDA نمی پاسخ به یک درخواست برای وضوح. داروخانه ها که مشخص شد که ارائه این محصولات به سلامتی شرکت نمی بلافاصله پس از بازگشت پیام و نه درمان طبیعی پزشکان با تخصص در IV درمان.

ترکیب داروخانه انجام برخی از راه گریز قانونی که خیاطی مواد مخدر برای افراد به عنوان پزشکان که می تواند مورد تایید داروهای در دسترس برای خارج از برچسب استفاده می کند. اما چگونه ویتامین C IV کسب و کار jibes با FDA روشن نیست و نه بسیار از اطراف علم ویتامین C برای مصرف کنندگان است. در کل مونتی گفت: ویتامین C باعث قوی ادعا می کند از معروف دانشمندان برای چندین دهه به عنوان به خوبی به عنوان قوی ضد استدلال از دیگران است.

“اگر (مصرف کنندگان) آن و دیدن اثر مثبت که واقعا می تواند در تخفیف تجربه خود را؟” Michels از پائولینگ موسسه گفت: در یک e-mail. “از سوی دیگر علم عقب مانده است به مراتب پشت سر. مصرف کنندگان و پزشکان و دانشمندان به طور یکسان اغلب فکر می کنند همه چیز را می دانیم وجود دارد که در مورد ویتامین C, اما بسیاری از آنها ناقص تصویر. حتی کسانی که اختصاصی زندگی خود را به مطالعه این ویتامین اعتراف است که آنها می دانند که بسیار کم است.”

پیگیری خبرنگار برنت Schrotenboer @Schrotenboer. E-mail: bschrotenb@usatoday.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kameralı su kaçağı bulma