ویرجینیا قاضی بلوک های رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم را به پایین Robert E. Lee مجسمه در ریچموند برای 10 روز

ویرجینیا قاضی صادر کرده است که 10 روز حکم است که مانع از رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم دولت از بین بردن یاد اما بحث مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee در ریچموند.

فرماندار با این حال نمی توان منصرف سخنگوی گفت: پیشرفت-شاخص یک عضو از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

“فرماندار نرتهم باقی می ماند متعهد به از بین بردن این نماد تفرقه از ویرجینیا, شهرستان پایتخت و ما با اعتماد به نفس در قدرت خود را برای انجام این کار” دبیر مطبوعاتی آلنا Yarmosky گفت: در یک ایمیل اواخر دوشنبه شب.

در دوشنبه, Richmond, مدار قاضی دادگاه برادلی B. Cavedo اعطا درخواست وکلای مدافع برای William C. گرگوری که توقف هر یک از کار آماده سازی درگیر در از بین بردن مجسمه از آن 130 سال اقامت در بنای تاریخی خیابان.

این پایان برای دیگر مؤتلفه یادبود? ریچموند است که مصرف پایین مؤتلفه مجسمه

در سفارش Cavedo گفت: Northam را بخشنامه تخطی از یک سال 1890 سند در زمینه Henrico County بیان مشترک المنافع “تضمین شده” به جای 12 تن مجسمه و آن 40 پا پایه در آن محل موجود و به “صادقانه آن محافظت و محبت آن محافظت می کند.”

اموال بخشی از Henrico County تا ریچموند ضمیمه آن در سال 1892.

بنای تاریخی خیابان حفظ گروه گفت: در آن Facebook page دوشنبه که شاکی گرگوری دارای روابط خانوادگی به یکی از حامیان اصلی این صندوق است که برای آن پرداخت می شود. که می تواند بلافاصله تایید پیشرفت-Index.

این گروه گفت: در آن Facebook صفحه است که آن را به حمایت از تصمیم قاضی “از صمیم قلب.”

Cavedo نوشت که تاخیر انجام خواهد شد “کمی آسیب” به دولت که در آن از فشار برای حذف مجسمه.

سفارش نام, Northam و Joseph F. Damico, مدیر وزارت امور خارجه از خدمات عمومی به عنوان متهم. DGS است که این سازمان با سرپرستي حذف.

Yarmosky گفت: دفتر والی بود “هنوز هم بررسی شود.”

هفته گذشته نرتهم با صدور دستوری خواستار لی بنای تاریخی برداشته شود و در انبار قرار داده در حالی که تصمیم گیری ساخته شده بود چه چیزی برای انجام با آن. روز قبل از ریچموند شهردار Levar Stoney گفت که فشار برای فرمان به حذف باقی مانده چهار مؤتلفه مجسمه های نمادین در خیابان.

نام بازی ؟ ارتش برای در نظر گرفتن تغییر نام قلعه به نام بعد از مؤتلفه ژنرال

ویرجینیا صاحب زمین که در آن لی مجسمه است در حالی که باقی مانده مجسمه ها متعلق به ریچموند.

قاضی را نمی شود به شهر متعلق به مجسمه.

مجسمه بودند مکرر اهداف خرابکاری و معترض که پیاده از طریق ریچموند برای برابری نژادی موجب با روز یادبود کشتار جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

بیل اتکینسون را می توان در رسید [email protected] در توییتر: @BAtkinson_PI.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de