وینس مک ماهون سه دلیل برای شلیک XFL را Oliver شانس

از XFL را در زمینه محصول به پایان رسید اما دو بار شکست خورده فوتبال لیگ است که هنوز ساخت عناوین. آنها می آیند در دادگاه که در آن XFL صاحب وینس مک ماهون و کمیسر الیور شانس مبارزه, با توجه به ورزشی مجله کسب و کار.

شانس است که تحت پیگرد مک ماهون ادعا نقض قرارداد و قانونی فسخ پس از او از کار اخراج شد در آوریل. 9. چهار روز بعد از XFL برای ورشکستگی زمینه. مک ماهون معتقد اخراج او شانس با علت است و ذکر سه دلیل: ناخالص غفلت از کار خود را در اوایل روز از COVID-19 pandemic; استفاده شخصی از لیگ صادر شده و تلفن همراه و امضای گیرنده گسترده آنتونیو Callaway پس از مک ماهون گفت: دستورات او را به اجتناب از بازیکن با مشکلات قانونی در گذشته خود را.

در پرونده مک ماهون ادعا که شانس چپ لیگ ستاد است که در کنتیکت برای خانه خود را در ایندیانا در مارس 13 و نمی او اطلاع جلوتر از زمان.

“به عبارت ساده در همان لحظه که رهبری خود را به عنوان مدیر عامل مورد نیاز بود بیشتر شانس نیست وقف قابل ملاحظه ای از کسب و کار خود را به XFL به عنوان مورد نیاز خود را از قرارداد” تشکیل پرونده می خواند.

پس از آن وجود دارد مورد Callaway سابق NFL wideout برای قهوه ای که بارها و بارها نقض لیگ سوء سیاست. مک ماهون گفت: او امضا شد و به $125,000 امضای جایزه بدون او دانستن و به او اجازه نمی دهد در XFL صاحب میل. Callaway به پایان رسید تا مجروح شدن زانو خود را در عمل با Tampa Bay Vipers و هرگز پایین.

شانس محروم مک ماهون نسخه از همه چیز, پاسخ که او “کاملا اختلافات و رد اتهامات مندرج در پايان نامه و معتقد هستند pretextual و عاری از شایستگی.” او در حال پرداخت 5 میلیون دلار در سال با 2 میلیون دلار سالانه امضای جایزه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>