این COVID-19 شیوع بیماری کمک کرده است سرعت بخشیدن به رشد درآمد برای IAC/InterActiveCorp.’s ویمیو ویدئو-واحد تولید اما برخی از رسانه ها شرکت دیگر کسب و کار شده اند برخورد سخت تر با این بیماری همه گیر.

IAC IAC, +7.31% روز چهارشنبه نوشت: دلار 233.4 میلیون در حسن نیت و نامحسوس اختلال اتهامات عنوان شده برای برنامه های کاربردی آن بخش “رانده تاثیر COVID-19.” که منجر به از دست دادن خالص $211 میلیون دلار یا $2.49 یک سهم برای سه ماهه اول پس از شرکت در گزارش سود خالص $88.7 میلیون یا 91 سنت در سال-دوره قبل از آن. IAC درآمد برای سه ماهه رشد به $1.23 میلیارد دلار از $1.11 میلیارد دلار در حالی که تحلیلگران انتظار $1.2 میلیارد دلار است.

رئیس امور مالی گلن Schiffman شد خوش بین در مورد روندهای کسب و کار در یک مصاحبه تلفنی با MarketWatch و گفت که “آفلاین به آنلاین مکالمه تسریع خواهد کرد” در طول و بیرون آمدن از بحران با IAC قرار به استفاده از این است که تغییر. Schiffman به نام Vimeo “ستاره نشان می دهد” را به عنوان درآمد به رشد $57 میلیون تا 31 درصد از $43.6 میلیون دلار تولید شده یک سال پیش از آن.

“استفاده از ویدئو برای برقراری ارتباط با کارکنان با مشتریان و با هر کسی است که بیش از همیشه مورد نیاز” در طول COVID-19 بحران Schiffman گفت.

IAC است که شامل مجموعهای گسترده از وب سایت ها و دیگر خدمات آنلاین و اکثریت منافع اقتصادی در مسابقه Group Inc. MTCH, +9.05% و لب Homeservices Inc. ساحل, +3.15% مطابقت گزارش درآمد سه شنبه بعد از ظهر و گفت: در سه ماهه اول درآمد افزایش 17 ٪ به $544.6 میلیون از $464.6 میلیون هر چند سال بیش از درآمد سال رشد به 9 درصد در ماه آوریل است. IAC و مطابقت هنوز هم انتظار مطابقت کامل جدایی از IAC رخ می دهد بعد از این سه ماهه.

مشاهده بیشتر در: مسابقه سود سهام پس از شرکت می گوید Tinder مشترک روند تثبیت شده در مارس

از بالا دیدم فعالیت های مصرف کننده در پلت فرم های خود را رها 50% روز بعد از انجمن ملی بسکتبال اعلام کرد تعلیق آن فصل با توجه به COVID-19, نوجوانی, مدیر عامل شرکت Brandon Ridenour گفت MarketWatch. روند بدتر پس از آن اما از بالا شروع به دیدن تقاضا بهبود می یابند و حتی به عنوان مستندات گسترده تر شد به عنوان صفحه اصلی-خدمات کارگران به عنوان طبقه بندی شده ضروری کارگران است.

درآمد برای بالا صعود 13 درصد به $343.6 میلیون در سه ماهه اول و در حالی که آن را پایین 2% در ماه آوریل Ridenour در مصاحبه ای گفت که کسب و کار به نظر می رسد شاهد V شکل دوباره بجای اول برگشتن. در طول این دوره از آوریل, نوجوانی را دیدم “بهبود قابل توجه در تقاضای مصرف کننده به ویژه در ایالات متحده,” او گفت:.

Ridenour گفت که حدود دو سوم از صفحه اصلی خدمات است که از بالا را فراهم می کند برای غیر اختیاری خدمات. این شرکت دیده می شود غیر اختیاری بخش “بازیابی و اقامت نسبتا قوی است.” مردم نیز انجام می دهند و کار در فضای باز است که اختیاری است, اما هنوز هم وجود دارد فشار در داخل سالن اختیاری دسته مانند تمیز کردن خانه.

“کسب و کار به حدی از مزایای افسرده تقاضای مصرف کننده به دلیل ارائه دهندگان خدمات ما نیاز به کمک پیدا کردن مشتریان بیشتر از آنها در غیر این صورت,” او گفت:.

بخوانید: بازار سهام رفتن نگه دارید تا ؟ در اینجا یک راهنمای به S&P 500 بر اساس آنچه در نامه coronavirus بازیابی به نظر می رسد مانند

درآمد برای Dotdash که شامل رسانه های مارک های مانند Investopedia و عروس رز 30 ٪ به $44.1 میلیون دلار در سه ماهه اول اما افت رشد به 22 درصد در ماه آوریل به علت فشار از نمایش تبلیغات. عملکرد بازاریابی درآمد شتاب به 115% در ماه آوریل از 96 درصد در ماه مارس است.

Schiffman گفت که Dotdash بود: “یکی از معدود ناشران است که رشد در سه ماهه اول و مه” حتی به عنوان “بقیه سال را به وضوح خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن برای کسب و کار.”

برنامه درآمد کاهش 27 ٪ به $104.1 میلیون رانده چالش ها در دسکتاپ کسب و کار که شامل یک تنوع از برنامه های کاربردی دسکتاپ است که IAC monetizes توسط تأمین کاربران جستجو نمایش داده شد و در یک همکاری با حروف الفبا, Inc.’s GOOGL, -0.26% GOOG -0.28% گوگل.

“تفاوت بين درآمد به ازای هر کاربر و هزینه برای به دست آوردن است بسیار نازک از این رو عملکرد ناامید کننده وجود دارد” Schiffman گفت: از دسکتاپ, نرم افزار کسب و کار.

درآمد حاصل از موزاییک گروه که در خانه های موبایل برنامه های کاربردی شد تا 2% در ماه آوریل و تا 5 ٪ در ماه آوریل است.

Schiffman گفت که IAC است که “امید به رفتن در این حمله به عنوان آن مربوط به M&A” که اهداف دارایی های هستند که یا مربوط به همکاری با کسب و کارهای موجود و یا که به طور بالقوه می تواند در خدمت به عنوان مطالب به دسته جدید.

Vimeo دیدم رزرو صعود 59 درصد و سرعت بخشیدن در ماه آوریل با توجه به Schiffman.

شرکت ثبت شده تعدیل شده سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک از $163.3 میلیون دلار به زیر $190.6 میلیون آن نوشته شده یک سال قبل. تحلیلگران بررسی FactSet تا به حال پیش بینی شده است $159 میلیون.

IAC سهام به پایین 0.4% در premarket معاملات پنج شنبه. آنها تا 2 درصد در طول سه ماه گذشته به عنوان S&P 500 SPX -0.69% کاهش یافته است و 14 درصد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de