وایکینگ استار Dalvin طبخ تهدید holdout بیش از تمدید قرارداد

یکی دیگر از ستاره های در حال اجرا به عقب تهدید یک قرارداد holdout پیش از سال 2020 NFL season.

با فقط یک سال باقی مانده بر Dalvin کوک rookie مقابله با وایکینگ ها سابق در دور دوم انتخاب کنید حال برنامه ریزی برای نشستن از تمام تیم های مربوط به فعالیت ها تا زمانی که او دریافت یک “معقول” قرارداد با توجه به ESPN.

“او از” یک منبع ESPN گفت: در روز دوشنبه. “بدون یک فرمت مناسب او خواهد بود تا به صورت کمپ و یا فراتر از آن.”

مذاکرات بین وایکینگ ها و کوک نمایندگی مشخص شد به عنوان “مولد” توسط ESPN اما هنوز “نزدیک” در آن زمان است.

Bengals در حال اجرا بازگشت جو Mixon همچنین پیش نویس در سال 2017 است که همین شایعه را تهدید holdout اگر او دریافت نمی کنید فرمت قبل از فصل شروع می شود.

هر دو Mixon و طبخ هستند به احتمال زیاد به دنبال فیلمهای قرارداد در محله $15-16 میلیون در سال است که آنها را در تاریخ همتراز با Panthers’ مسیحی McCaffrey بود که برای اولین بار در حال اجرا از سال 2017 پیش نویس کلاس برای دریافت تمدید قرارداد در ماه آوریل است. McCaffrey چهار سال $64 میلیون معامله شده او را به بالاترین پرداخت در حال اجرا پشت در NFL.

Minnesota Vikings running back Dalvin Cook
وایکینگها مینه سوتا در حال اجرا پشت Dalvin طبخگتی ایماژ

طبخ, 24 می پیوندد یک گروه از پشت در حال اجرا در حافظه اخیر است که تهدید به نشستن به عنوان یک قرارداد مذاکره تاکتیک. جت های لو’Veon زنگ از دست رفته کل 2018 فصل زیر کثیف خرید اینترنتی با استیلرز و Broncos’ Melvin Gordon از دست رفته برای اولین بار چهار بازی در سال گذشته در میان خود بست با شارژر اما در نهایت بازگشت بدون فرمت.

حزقیال الیوت تهدید به نگه دارید تا پیش از سال 2019 فصل اما در نهایت به توافق نظر در شش سال 90 میلیون دلار معامله در 11 ساعت ساخت و او را بالاترین پرداخت در حال اجرا به عقب در زمان.

طبخ انتخاب شد توسط وایکینگ ها 41-به طور کلی در سال 2017 پیش نویس NFL از ایالت فلوریدا. او دو فصل در NFL خدشه دار شد پس از آسیب رنج می برند پاره لیگ قهرمانان آسیا چهار بازی به rookie سال و طولانی مصدومیت همسترینگ در سال 2018 است.

طبخ تا به حال یک فصل برک آوت در سال 2019 به دست آورده و برای اولین بار نرم افزار کاسه افتخارات. وایکینگ ها تکیه به شدت در این دو تهدید است که شمارش 1,135 عجله متری و 13 touchdowns (چهارم-بیشتر در NFL) به عنوان 53 جلب برای 519 دریافت متری بیش از 14 بازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de