وایکینگ ها بازیکنان اسلم NFL جورج فلوید بیانیه

NFL با صدور بیانیه ای در واکنش به مرگ جورج فلوید و سیاه زندگی مهم جنبش است. اما با توجه به دو بازیکن است که زندگی خود را در شهرستان که در آن فلوید کشته شد — Vikings linebackers آنتونی Barr و اریک Kendricks — آن را به اندازه کافی خوب نیست. بازیکنان شد انتقاد از بیانیه ای که اصرار بیشتری باید انجام شود. دو نفر از اعضای تیم عدالت اجتماعی کمیته ابراز سرخوردگی خود را با یک سری از یکسان توییتهایی.

“در بیانیه خود گفت: هیچ چیز” یکی از توییت بخوانید. “لیگ شما ساخته شده است در ورزشکاران است. پاسخ مبهم انجام هیچ چیز نیست. اجازه دهید این بازیکنان می دانید آنچه شما در واقع انجام می دهند. و ما می دانیم چه سکوت معنی است.”

توییت شامل یک عکس از NFL لوگو با کلمات: “ما می خواهیم پاسخ.”

به عنوان اعتراض و شورش شکسته در سراسر کشور زیر فلوید مرگ و به خصوص گرم در مینیاپولیس, NFL با صدور بیانیه ای که در آن ارائه تسلیت به Floyd, خانواده, دو, دیگر آفریقایی-آمریکایی به تازگی کشته: Breonna تیلور, که به ضرب گلوله کشته شد توسط لویی افسر پلیس در ماه مارس و Ahmaud Arbery که مه مرگ در گرجستان در حال بررسي است به عنوان یک فدرال نفرت و جنایت.

 Eric Kendricks (l) and Anthony Barr
اریک Kendricks (l) و آنتونی برگتی ایماژ

در این بیانیه لیگ گفت که “ما در آغوش که مسئولیت و متعهد به ادامه کار مهم برای رسیدگی به این مسائل سیستمیک همراه با بازیکنان ما باشگاه و همکاران.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de