با تجارت بسته در دنیای واقعی پول جریان به دنیای مجازی به جای.

دو تا از بزرگ ترین ناشران بازی های ویدئویی در ایالات متحده گزارش روز سه شنبه نتایج جستجو میلیون ها نفر از آمریکایی ها عقب نشینی به خانه های خود را در یک پناهگاه در محل: پررونق سود حاصل از فعالیت های آنلاین. Electronic Arts Inc. EA +2.38% گزارش رکورد درآمد حاصل از خدمات و دو برابر سود خود را در حالی که اکتیویژن بلیزارد, Inc. ATVI, +2.74% گفت که آن را به “ارتفاعات جدید” در فروش است که ایجاد آن بهترین سود سه ماهه نخست سال در تاریخ است.

این شرکت انتظار نیست تغییر زیادی در مسیر: EA پیش بینی سود این سه ماهه خواهد سه گانه از سال قبل به بیش از یک چهارم میلیارد دلار در حالی که اکتیویژن پیش بینی تعدیل سود بیش از 500 میلیون دلار 67 درصد افزایش یافته است.

نتایج کاملا تعجب آور با توجه به این که این نتایج شامل داده ها از ماه مارس زمانی که COVID-19 سراسر جهان گسترش یافته و مردم مجبور در داخل خانه های خود. Excel esports ™ گزارش کرده مارس بود که برای اولین بار 10 میلیارد دلار در ماه به صورت ویدئویی فروش در تاریخ, و گروه NPD گفت: U. S فروش به بالاترین سطح خود از مارس 2008.

که در سال 2008 رقم ممکن است یک تصادف است. مدیران از هر دو شرکت ابراز اعتماد به نفس که هر گونه رکود اقتصادی خواهد شد و نه انبوه تغییر مسیر برای بازیهای رایانهای با استناد به دوره رشد که در طول رکود اقتصادی به عنوان به خوبی به عنوان یکی زودتر. اکتیویژن بلیزارد رئیس امور مالی Dennis Durkin اشاره کرد که در دات کام رکود و بحران مالی 2008 و بازی صرف به رشد خود ادامه داد و در کم به اواسط تک رقمی.

نتایج کامل:Electronic Arts در صدر فروش انتظارات اکتیویژن بلیزارد درآمد ضرب و شتم

“ما فکر می کنیم که رانده از دست داده و هزینه بازی ما است که باعث می شود آن را یک ارزش بزرگ در مقابل اشکال دیگر سرگرمی” Durkin گفت: در روز سه شنبه کنفرانس تماس بگیرید.

Durkin گفت: این شرکت ایستاده بود به بهره مندی از آن توزیع دیجیتال — پارسه بوده است انتخاب برای دانلود بازی های بیشتر از فروشگاه های آنلاین در مقابل خرید نسخه فیزیکی در یک کلیپ ثابت از سال 2009 و بازی است که بطور قابل توجهی بیشتر اجتماعی متصل و از آن یک بار بود. EA گفت که بسته شدن از آجر و ملات فروشگاه های خرده فروشی مانند GameStop Corp. GME, -1.64% نشده بود و در عین حال تحت تاثیر فروش به عنوان تنها 20 درصد از EA رزرو شد از بازی فیزیکی خرید در سال گذشته در مقایسه با 84 درصد در سال 2009.

Electronic Arts CFO Blake Jorgensen تکرار اکتیویژن را مشاهده کرد و گفت: این بازار بازی های ویدئویی شده “در طول تاریخ ثابت انعطاف پذیر به عنوان بازیکن دیده می شود بازی به عنوان یک نسبتا ارزان شکل از سرگرمی است.”

اصلی همه گیر نگرانی برای ناشران بازی های ویدئویی به نظر می رسد کار جدید-از-صفحه اصلی, واقعیت, که می تواند مانع توسعه عناوین جدید آن را به عنوان در این فیلم کسب و کار. باقی مانده از سال هم EA و Activision گفت که آنها پیش بینی ادامه با یک تخته سنگ از انتشار و مدیران ذکر نکرده تاخیر مربوط به عناوین خاص در دو کنفرانس تلفنی سه شنبه شب.

“در حال توسعه یک بازی از خانه به ناچار حمل خطرات و ما هنوز حل همه این مشکلات اما برای مثال ما فقط تا به حال بسیار موفق ‘FIFA Ultimate Team تولد رویداد” Jorgensen گفت: در درآمد تماس بگیرید. “‘Apex Legends فصل 5’ در مورد به راه اندازی و انتظار ما برای دیدن آینده ‘Sims’ گسترش ‘Command and Conquer Remastered” به هر دو در ماه ژوئن راه اندازی به عنوان برنامه ریزی شده. یادگیری از این دوره خواهد برای همیشه لطفا برای تغییر راه ما در EA.”

بازی در: Esports است پر از خالی خالی استادیوم ها و عرصه های

KeyBanc تحلیلگر بازار سرمایه تایلر پارکر پیش بینی شده در توجه داشته باشید در هفته گذشته که EA خواهد باید یک زمان سخت تر برخورد انتشار آن اهداف ذکر است که در کشورهای در حال توسعه بعدی آن “میدان جنگ” عنوان شده است. این شرکت روز سه شنبه گفت که توسعه در سراسر هیئت مدیره در مسیر.

مثل EA, Activision Blizzard نیز توسعه عنوان در استودیو در سراسر جهان و گفت: در آن درآمد تماس بگیرید که کار از راه دور می افزاید: “پیچیدگی و چالش ها” به جنبه های توسعه بازی. به طور خاص اکتیویژن افسر ارشد عامل دانیل آلگر گفت که آن را می سازد خلاق, همکاری, ضبط حرکت و تضمین کیفیت در میان چیزهای دیگر مشکل تر است. او گفت: این شرکت اقدامات لازم برای به حداقل رساندن اثرات و این شرکت همچنان به انتظار آن تخته سنگ از عناوین این سال از جمله انتشار از “ندای وظیفه” و “هابیت” گسترش است.

“اما تا کنون بر اساس آنچه که ما می توانید ببینید و با درست نبوغ و خلاقیت از تیم مدیریت از این طریق به عنوان بهترین که ما می توانیم, ما فقط نیاز به ارائه جامعه ما با محتوای نوآورانه است که آنها دوست دارند که آنها می خواهند به نگه داشتن بازی” الگر گفت. “ما در حال حاضر هنوز هم در مسیر به ارائه مطالب کلیدی در نیمه دوم این سال تمرکز اصلی من این است که به اطمینان حاصل شود که ما همچنان به اجرای این اولویت دارد.”

انتظارات برای بازی غول به بالا به عنوان روز سه شنبه درآمد تحلیلگران میانگین قیمت عنوان اهداف بالاتر برای هر دو شرکت به عنوان تضعیف آنها را در جای دیگر. J. P. Morgan تحلیلگر Alexia Quadrani نوشت در مارس توجه داشته باشید که او انتظار می رود بازی غول را تجربه سطح بالایی از تعامل و فروش در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با اشاره به excel esports ™ گزارش.

Electronic Arts سهام نیز با کاهش 5 ٪ در این جلسه طولانی پنج شنبه, اما سهام به دست آورده اند و 29 درصد در سال گذشته به عنوان معیار شاخص S&P 500 SPX +0.90% کاهش 3.5 درصد. اکتیویژن سهام هستند تا 45 درصد در سال گذشته افزایش یافت و 5.8% در بعد از ساعات معاملاتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de