ونسا برایانت می یابد ‘و شهر’ لباس کوبه استعداد او: “شما مجموعه ای از نوار بالا’

ونسا برایانت های یک هدیه ویژه از اواخر شوهرش, Kobe Bryant.

در یک Instagram پست دوشنبه ها و چهار مشترک side-by-side عکس از یک لباس و یک عکس از “جنسیت و شهر” شخصیت کری برادشاو (سارا جسیکا پارکر) پوشیدن همان لباس.

در این عکس او می نویسد: “من شما را دوست دارم من بچه @kobebryant. من این لباس زیبا Kob استعداد من خیلی وقت پیش.”

او ادامه داد: “قصد ندارم به دروغ من گرفته شد با احساسات. او آنقدر عاشقانه است. هنوز هم نشان من او ❤️’s من از بهشت است. شما را دوست دارم برای همیشه لطفا برای boo-boo.”

لباس پوشیده شده توسط بنوا در سری آخر از محبوب کمدی رمانتیک-درام سریال های تلویزیونی. ونسا توضیح بیشتر در مورد این لباس در این پست به عنوان ،

“زمانی که آقای بزرگ می شود کری به عقب. پاریس,” او نوشت و توضیح صحنه که در آن لباس به نظر می رسد. “Missing my boo-boo و دختر شیرین من. خیلی خوب پیدا کرده اند این لباس امروز. شما مجموعه ای از نوار بالا عزیزم. بدون عشق مانند عشق واقعی است.”

پیروان خود به وضوح احساس عشق نیز هست. این پست را به دست آورد بیش از 703,000 دوست دارد و بیش از 6800 دیدگاه.

کیم کارداشیان غرب را به بخش نظر برای نوشتن “وای!!!! این است که بسیار ویژه!”

این است که نه تنها شیرین هدیه بسکتبال افسانه جان باخته در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26 در کنار زن و شوهر 13 ساله دختر Gianna داد به ونسا.

در ماه ژوئن, Rachel McAdams به صحبت کرد “Access Hollywood” در مورد کوبه خرید ونسا لباس از بازیگر’ 2004 عاشقانه فیلم “نوت بوک.”

“او به والاتر از” شرلوک هلمز “و من او را ملاقات کند و او گفت: “شما می دانید من لباس خود را’ و من نمی دانم آنچه که او به معنای اول” McAdams بازگو کرد. “و سپس او گفت:” من لباس خود را از ‘نوت بوک’ برای همسر من.’ “

او ادامه داد: “من دور منفجر شد. من نمی دانستم او از جمله طرفداران فیلم. … بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم که در آن زمان است.”

بیشتر: Snoop Dogg می گوید او را نمی تهدید’ گیل پادشاه برای Kobe Bryant سوال کیتی کوریک وزن در

بیشتر: شرط جوایز: Beyonce به دریافت جایزه بشردوستانه, Lil Wayne به افتخار کوبه برایانت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net