‘Vanderpump قوانین’ آتش سوزی چهار در میان گریه برای برابری نژادی: Stassi شرودر کریستن Doute هستند

“Vanderpump قوانین” است که مصرف یک موضع در برابر نژادپرستی با شلیک چهار اعضای بازیگران.

سری براوو که عرضه در سال 2013 مراکز در زندگی کارکنان در گذشته و حال از رستوران ها متعلق به Lisa Vanderpump قبلا از “زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز.”

بازیگران shakeup تایید شد به ایالات متحده آمریکا امروز سه شنبه.

“براوو و تکامل رسانه های امروز تایید کرد که Stassi شرودر کریستن Doute حداکثر Boyens و برت Caprioni نمی خواهد بازگشت به Vanderpump قوانین” بیانیه صادر شده توسط NBC هرزه پیج دوبوا می خواند.

شرودر و Doute ساخته شده اولین در سری واقعیت’ فصل اول و به نظر می رسد در بسیاری از قسمت های پس از. سابق عضو بازیگران ایمان Stowers که سیاه, صحبت کردن در مورد رفتار گذشته خود را در طول یک چت Instagram با Candace برنج از ام تی وی را “Floribama ساحل.”

Stowers اشاره به تبدیل شدن به شخصا با “Vanderpump قوانین” بازیگران همسر در گفتگو با برنج که او گفت: خشم برخی از co-stars. Stowers گفت: در تلافی شرودر و Doute به نام پلیس برای شناسایی Stowers به عنوان یک دزد نوشته در ایمیل های روزانه مقاله.

“آنها به نام پلیس و گفت: از آن من بود” Stowers به یاد می آورد. “پلیس گویند که برای تلفن های موبایل دیوانه. ما نمی آیند. که نه ایمان. ما نگاه آن است که نه او.'”

هارتلی سایر axed از ‘فلش’ بیش ‘غیر قابل قبول’ توییتهایی; شرکت ستاره Grant Gustin پاسخ

‘لیسانس’ آلوم, طرفداران تماس ABC به تنوع شرکت کنندگان در پی سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات

Stowers گفت: او را به گرفتن پیام ها در مورد این حادثه به عنوان سابق خود بازیگران آمپول “در حال جیغ, سیاه زندگی مهم نیست… زمانی که من می دانم برخی از آنها, و من می دانم که آنها قطعا نمی مراقبت در مورد سیاه و سفید از مردم می خواهم که. وجود دارد تعدادی از آنها را که انجام می دهند اما بسیاری از آنها که واقعا فحش ندهید… بنابراین آن را بسیار عجیب و غریب است که آنها در حال جیغ, سیاه زندگی مهم نیست…”

شرودر در زمان به Instagram قبلا در این هفته به صحبت در مورد اشتباهات خود را.

“نواخته حساس دیدگاه از گذشته مطرح است. مهم این است که من همچنان به پاسخگویی را برای آنچه که من گفته و انجام می شود در حالی که هل دادن خودم را بهتر انجام دهد” او نوشت: در بیانیه مشترک روز شنبه. “من شده اند به طور قابل توجهی از شخص من بود و من هنوز پر از ندامت و پشیمانی برای صدمه زدن به من ایجاد می شود. من سپاسگزار برای مردم در زندگی من است که در ادامه به بررسی و فشار من به تکامل را به یک فرد تحصیل کرده.”

به طور خاص خطاب به Stowers او اذعان کرد اقدامات او بودند “اشتباه است.”

“من به رسمیت نمی شناسد و سپس جدی انشعابات است که می تواند نقل به دلیل اعمال من,” او نوشت. “من عذرخواهی می کنیم و من انتظار بخشش.”

10 خارجی تلویزیون را نشان می دهد به شراب خواری دیده بان در Netflix بکشد در حال حاضر از جمله ‘پول دزدی’ و ‘نخبگان’

‘ما در حال انجام اسلحه’: Elmer Fudd از دست می دهد و تفنگ خود را در HBO است ‘Looney Tunes’ کارتون راه اندازی مجدد

Doute همچنین عذرخواهی برای بخشی خود را.

“اگر چه من اعمال نمی شد نژادی, رانده می شود, من در حال حاضر به طور کامل آگاه از نحوه امتیاز من کور من از واقعیت از اجرای قانون را درمان جامعه سیاه و خطرناک چگونه اعمال شده است می تواند به (Stowers).”

“من شرمنده و خجالت و فوق العاده متاسفم,” او اضافه شده است. “من بهتر انجام خواهد داد. من باید انجام دهید بهتر است.”

Boyens عذرخواهی کرد در ماه ژانویه برای نژادپرستانه پست توییتر از سال 2012 که حذف شده اند. “این یک نمایندگی که من هستم” او در بیانیه ای گفت به NBC News. “من شوکه هستم من همیشه توییتی که – و من منزجر هستم و خجالت می کشم – من واقعا متاسفم.”

در ژوئن 4 Instagram پست Boyens خطاب به گذشته خود اظهارات دوباره های او این است که یک چهارم و “افتخار به آفریقایی آمریکایی است.”

Boyens گفت که او “پس از سرمایه گذاری” در زندگی مهم جنبش و خواست مردم برای جلوگیری از شرمندگی او را برای تمایل به درگیر می شود.

“لطفا اجازه دهید من حرکت رو به جلو” او التماس کرد. “من آموخته اند آنچه که من گفتم اشتباه بود قبل از اینکه شما حتی در مورد آن.”

ابی لی میلر جدید رقص نشان می دهد nixed عمر در پی اتهامات نژادپرستی

‘پلیس’ ‘زنده PD’ قسمت های کشیده در پس از جورج فلوید قتل و تظاهرات

Caprioni ابراز ندامت خود را برای نژادپرستانه توییتهایی که گفته میشود با استفاده از N-کلمه به مجله مردم در ماه ژانویه است.

“من می خواهم به بیان عمیق ترین عذر خواهی برای حساس نادان و مضر از نظر من” او در بیانیه ای گفت به خروجی. “من فوق العاده شرمنده و قبول مسئولیت کامل و اذعان کرد که این زبان را به عنوان غیر قابل قبول و سپس آن را به عنوان در حال حاضر. لطفا می دانم که من آموخته اند و رشد کرده و از آن به بعد و هرگز استفاده از این زبان امروز است.”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده است به تکرار برای Stowers, Vanderpump, Doute و Boyens نظر اما قادر به تماس با شرودر و یا Caprioni.

بنابراین شما می خواهید برای یادگیری در مورد نژاد پرستی در امریکا ؟ جریان این 20 فوتی و فوری فیلم و تلویزیون را نشان می دهد

‘ریوردیل’ خالق معذرت خواهی به ونسا مورگان, قول, به, افتخار, بازیگران, شخصیت, رنگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de