USMCA تجارت پیمان Facebook ممیزی آیوی لیگ ورزش: 5 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در چهار شنبه

رئیس جمهور تهمت مکزیکی رئيس جمهور تجليل شدند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador را ملاقات در کاخ سفید در روز چهارشنبه به برجسته یک تجارت جدید قرارداد امضا شده بین مکزیک و کانادا و ایالات متحده است. ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق (USMCA) به اثر رفت در هفته گذشته و جایگزین نفتا (توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی) است که اساسا حذف تعرفه بین سه کشور ایران ، نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: او را به جست و خیز این جلسه با استناد به تعرفه تهدیدات آمریکا و مداوم coronavirus نگرانی.

 • ترودو نمی تواند در, واشنگتن,: کانادا نخست وزیر اشاره کرد نگرانی بیش از coronavirus همه گیر و ایالات متحده تعرفه تهدیدات هفته گذشته
 • مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های جدید تجارت معامله: مجلس نانسی پلوسی دفتر گفت: دموکرات ها بسته شده بود از نادر دو حزبی جشن
 • مرز مستند: غیر ضروری سفر از آمریکا به مکزیک و کانادا تعطیل است تا جولای 21

Facebook حقوق مدنی ممیزی منتشر خواهد شد

نهایی حقوق مدنی گزارش سال در یک حسابرسی از Facebook سیاست ها و شیوه های نوشته شده توسط سابق ACLU مدیر و حقوق مدنی وکیل لورا مورفی منتشر خواهد شد روز شنبه با توجه به افسر ارشد عامل شریل سندبرگ. این گزارش را انتشار خواهد آمد یک روز پس از حقوق مدنی رهبران پاره پاره به مارک زوکربرگ مدیر عامل و گفت: او نشان داد هیچ نشانه ای از گام ها برای جلوگیری از نفرت و خشونت در رسانه های اجتماعی غول سیستم عامل است. تیز ملامت آمد و پس از رهبران ملاقات با مدیران شرکت روز سه شنبه و در میان تشدید خواستار اصلاحات در Facebook. همچنین این مجموعه صحنه را برای درگیری بیشتر در تبلیغات تحریم رهبری های حقوق مدنی. این گروه به رهبری عظیم واکنش در برابر Facebook, با نزدیک به 1000 شرکت های کشیدن میلیون ها دلار تبلیغات در اعتراض به گسترش نفرت سخنرانی تهدیدات خشونت آمیز و اطلاعات غلط در این شرکت سیستم عامل است.

 • چه حقوق مدنی گروه ها می خواهند از Facebook تحریم: جلوگیری از تبعیض و آزار و اذیت از کاربران
 • Facebook ad تحریم: سندبرگ پاکستان شرکت بهتر خواهد شد در از بین بردن نفرت سخنرانی
 • آیا Facebook تبلیغات تحریم نیروی رسانه های اجتماعی به تغییر ؟ به احتمال زیاد نیست.

آیوی لیگ یک موضع در کالج دو و میدانی در پاییز

آیوی لیگ تصمیم خواهد گرفت شنبه, آیا مدارس خود را سعی کنید به بازی های ورزشی این سقوط در یک اطلاعیه است که می تواند در خدمت به عنوان یک bellwether برای بقیه از کالج دو و میدانی. در مارس 10, لیگ آیوی اولین کالج نهاد ورزشی را اعلام کند که آن بسکتبال کنفرانس مسابقات لغو خواهد شد با توجه به رو به رشد COVID-19 بیماری همه گیر. در آن زمان بسیاری از طرفداران و حتی برخی از ورزشکاران مشاهده شده است که تصمیم گیری به عنوان یک واکنش افراطی. اما فقط دو روز بعد دیگر مسابقات کنفرانس و در نهایت NCAA اعلام کرد که آنها نمی خواهد بود قادر به رفتن به جلو.

 • نظر: College football باید در نظر punting فصل آن تا بهار
 • مجازی استخدام: چگونه بالا مدرسه فوتبال است که به تنظیم مداوم همه گیر
 • عدم قطعیت با توجه به COVID-19: بیماری همه گیر قرار دادن فشار در کالج دو و میدانی’ بازاریابی معاملات

لیگ برتر فوتبال باز خواهد گشت با ‘MLS بازگشت’ مسابقات

لیگ برتر فوتبال باز خواهد شد آن جام جهانی به سبک مسابقات “لیگ بازگشته است” در فلوریدا در 8 p. m. EST در ESPN. تمام مسابقات برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در حضور در مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی. این بازی خواهد بود اولین بار در لیگ برتر شده است و در عمل پس از بازی بود تعطیل در مارس 12 به دلیل coronavirus. اورلاندو سیتی بازی خواهد کرد گسترش اینتر میامی در اولین مسابقه. دومین بازی از روز Nashville, SC در مقابل آتش سوزی شیکاگو, FC, به تعویق افتاده است پس از پنج نشویل بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

 • Nashville, SC, مسابقه به تعویق افتاد: پنج بازیکن تست مثبت برای COVID-19
 • یک تیم پایین: FC Dallas نیش ترمزی میزند از MLS مسابقات پس از 10 بازیکن تست مثبت
 • نه یک شروع عالی: وعده های غذایی برای MLS بازیکن در حباب رو Fyre متحرک مقایسه

SpaceX برای راه اندازی Starlink ماهواره

پس از چند سخت افزار های مربوط به تاخیر SpaceX است که میله میله به راه اندازی دهم دسته ای از Starlink اینترنت ماهواره به فضا در روز چهارشنبه. 230-پا Falcon 9 rocket بسته بندی شده با 57 Starlink ماهواره و دو فضاپیما برای BlackSky, جهانی, است, برنامه ریزی شده برای راه اندازی در 11:59 صبح با توجه به جدید فضایی آمریکا نیروی (نه Steve Carell فضایی نیروی), آب و هوا برای تلاش می ایستد و در 70% “برو” با حضور ممکن است از ابرهای کومولوس اشاره کرد به عنوان اصلی پرتاب نگرانی است.

 • نظر: SpaceX نوید جدید ارزان تر عصر فضا
 • گالری: SpaceX با موفقیت راه اندازی انسان به مدار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de