ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی: بزرگترین کشور در جهان است ؟ در ژوئیه 4, یک لحظه حساب برای ایالات متحده آمریکا

است ایالات متحده بزرگترین کشور در جهان است ؟

چهارم جولای می رسد در یک لحظه از حساب یک زمان است که همه گیر مرگبار شدت نژادی تظاهرات در خیابان های اقتصاد سقوط به رکود اقتصادی و وحشیانه ریاست جمهوری و انتخاب مجدد مسابقه شدند.

از آن آسان است به درک که چرا بسیاری از آمریکایی ها احساس می کنید آماده نبرد با حال و نگران آینده است.

ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی انجام شده فقط قبل از تعطیلات که جشن ملت استقلال می یابد تیز تقسیم که سوال همراه حزبی و ایدئولوژیک خطوط. ادعای آمریکا استثنایی – این ایده که ایالات متحده آمریکا است که متمایز و مشخص قابل تحسین ایجاد – است که متحرک مفسران پس از الکسی دو توکویل نزدیک به دو قرن پیش است.

آیا آن را برای عزیزان: CDC خواستار آمریکایی ها به لحاظ اجتماعی فاصله برای ژوئیه 4 به عنوان موارد افزایش

در این لحظه یک سوم از افراد مورد بررسی و 32% به نام ایالات متحده “بزرگترین کشور در جهان” و دیگری 28 درصد گفته “یکی از بزرگترین” – 60% اکثریت دفاع از آمریکا عظمت است.

کشور “چهره برخی از چالش های سختی و ما باید آنها را به آدرس” اذعان پاتریک Dohogne, 56, ساخت و ساز-شرکت اجرایی از هارتلند ویسکانسین بود که در میان کسانی که در نظرسنجی.

اما او افزود: “وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای مردم اینجا بیشتر از بسیاری از کشورهای دیگر در جهان است. بنابراین از این نظر من فکر می کنم ما هنوز یک رفو بزرگ کشور است.”

نه هر کس شد به عنوان sanguine: 12 درصد از کسانی که در نظر سنجی گفت که ایالات متحده “به طور متوسط کشور” و یک چهارم (24 درصد آن گفت: “کاهش یافته است در پشت کشورهای دیگر جهان است.” سه درصد گفت: آن را “یکی از بدترین.”

“ما نمی از دست داده, ‘نگاه ما به عنوان بزرگترین قدرت در جهان, بزرگترین کشور در جهان'” گفت: Neomi رید, 75, یک بازنشسته از سینسیناتی. “اما ما از دست داده اند برخی از قدرت ما. ما از دست داده اند برخی از ما جای پای در کشورهای دیگر کشورهایی که واقعا وابسته به ایالات متحده برای اطلاعات خوب برای خوب جهت و ما لازم نیست که دیگر.”

Paleologos در نظرسنجی: برای اولین بار ما نمی تواند سیاست بحث در روز شکرگزاری. در حال حاضر 4?

Dohogne یک جمهوری خواه که قصد دارد برای رای برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر; Reid یک دموکرات که برنامه ای برای رای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

آنها نشان حزبی تقسیم در این سوال. تقریبا 9 از 10 مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان 87% گفت: ایالات متحده بزرگترین یا یکی از بزرگترین کشورهای جهان است. تقریبا 6 در 10 بایدن رای دهندگان 59 درصد آن به طور متوسط کاهش یافته است در پشت یا یکی از بدترین.

در میان دیگر عوامل نیز وجود دارد که تفاوت خطوط نژادی. سفید پوستان بیشتر از سیاه پوستان به می گویند که ایالات متحده “بزرگترین کشور” 35 درصد در مقایسه با 20%. سیاه پوستان بودند بیشتر از سفید پوستان می گویند که این کشور در حال “سقوط پشت” 35 درصد در مقایسه با 22 درصد.

در این سوال به دیگران در این بررسی نگرش ها نسبت به رئیس جمهور فعلی به نظر می رسد شکل گیری دیدگاه. جامد اکثریت جمهوری خواهان و محافظه کاران گفت که ایالات متحده بزرگترین کشور در جهان است. آنها مانند جهت باد تهمت گرفته شده ملت در طول 3½ سال در دفتر. (خود 2016 شعار انتخاباتی بود “امریکا بزرگ دوباره” ایجاد یک MAGA مخفف در حال حاضر در همه جا در مغلوب ساختن پیشی جستن متعلقات.)

اما دموکرات ها و لیبرال ها نگران هستند توسط بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن ، آنها بر این باورند که کشور در حال حرکت است در جهت اشتباه است.

در این نظرسنجی دو سوم از آمریکایی ها 67 درصد گفت که این کشور در مسیر اشتباه; فقط 20 درصد گفت: آن را در جهت درست است. در یک سر به سر مسابقه بایدن رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن توسط 12 درصد و 53%-41% اگر چه رئیس جمهور معنیداری لبه در شور و شوق از هواداران خود.

که در مورد همسر در حال اجرا: 72 درصد از دموکرات ها در ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی می گویند آن را ‘مهم’ بایدن انتخاب کنید از رنگ

امروز ایالات متحده آمریکا/Suffolk نظرسنجی از 1000 رای دهندگان ثبت شده بود گرفته شده توسط تلفن ثابت و تلفن همراه در تاریخ 25 ژوئن از طریق 29. آن را به یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.1 درصد است.

یعقوب واکر 44 سیاسی مستقل از Auburn, California, دیدم نزدیک شدن به تعطیلات به عنوان لحظه ای برای انعکاس.

“من فکر می کنم ما هرگز شده است به عنوان بزرگ به عنوان ما فکر کردیم که ما فکر می کنم ما همیشه به حال یک سایه است که ما در میانهی شب به رسمیت شناخته شده” به مدیر مدرسه گفت: در پی مصاحبه تلفنی. “در عین حال در همان زمان, آرمان های ما واقعا خوب هستند. یکی از چیزهایی که من واقعا دوست داشتم در مورد چهارم جولای است که شما می دانید بسیاری از کشورها جشن استقلال مانند زمانی که آنها برنده جنگ است.”

اما این جشن امضای اعلامیه استقلال.

“که اعلام یک مفهوم است که همه انسان ها برابر خلق شده اند,” او گفت:. “است که بسیار قدرتمند و حتی اگر ما زندگی نمی کنند تا به این است که آن را هنوز هم ما باید یک ایده آل است.”

بیشتر: با وجود هشدارهای آمریکا آماده نبود با ماسک برای کوروناویروس. در حال حاضر آن را خیلی دیر شده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de