ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی: آمریکایی ها می خواهند عمده پلیس اصلاحات تمرکز بیشتر بر روی جرم جدی

اکثر آمریکایی ها بر این باورند که تغییر باید به اجرای قانون در سراسر کشور و اصلاحات مورد نیاز برای کاهش خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی یک نظرسنجی منتشر شده روز دوشنبه داشت.

در میان ایده های آغوش بسیاری از کسانی که در نظرسنجی ماه ژوئن 18-22 توسط ایپسوس از طرف برنامه های عمومی و ایالات متحده آمریکا امروز:

• نیروی افسران به درخواست مجدد برای شغل خود را برای کمک به علف هرز از بد پلیس.

• محدود کردن دامنه پلیس به تمرکز جدی و جرایم خشونت آمیز.

• قطع و ادارات پلیس توانایی برای خرید نظامی دنده.

کسانی که اصلاحات در علاوه بر این به گسترده و حمایت هر دو حزب برای آموزش بیشتر و در د تشدید تاکتیک های نژادی و تعصبات و همچنین تعداد زیادی از اصلاحات با هدف افزایش شفافیت.

این نظرسنجی مورد بررسی 1,113 بزرگسالان ایالات متحده به عنوان بخشی از زمینه های مشترک ابتکار که بر توافق و عدم توافق در راه حل دشوار عمومی مشکلات. آنلاین نظرسنجی در اعتبار فاصله شبیه به یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.3 درصد برای همه پاسخ دهندگان.

داده ها می آید پس از دو هفته در سراسر کشور تظاهرات خواستار برابری نژادی و پایان دادن به خشونت پلیس. در جواب Lallage Carouthers’ 83 سال, او هرگز چنین گسترده و توجه به مسائل است.

یک زن آمریکایی آفریقایی تبار زندگی در شلبی, North Carolina, او می تواند به یاد داشته باشید پایان تبعیض نژادی – او دختر مدرسه یکپارچه سازی و فدرال دستور داد که او پرستاری واحد انجام همان.

اما امروز آمریکایی ها’ حساب با نژادی و نابرابری رو به گسترش است و حتی نمادهای تاریخی برده داری و نژاد پرستی به خصوص متفق مجسمه. آن را بر خلاف هر چیزی Carouthers دیده است.

موارد خشونت پلیس که باید جذب ملی توجه و اعتراض نمی افتد در انزوا – “این یک مشکل با کل سیستم” او گفت:. کسی تا به حال به استخدام افسران ،

آمریکایی ها را ببینید تعصب نژادی به عنوان یک مشکل جدی است و می خواهید تغییر در پلیس

در مورد سه در چهار از مردم نظر سنجی می گویند تعصب نژادی علیه سیاه آمریکایی ها یک مشکل جدی در آمریکا کمی کمتر می گویند این یک مشکل در جامعه خود را.

پرسید که آیا نژاد پرستی است یک مشکل با افراد و یا جامعه پاسخ دهندگان به احتمال زیاد به می گویند هر دو. بیش از نیمی از تغییرات عمده و یا کل یک طراحی مجدد مورد نیاز است.

چند معتقدم همه چیز باید اقامت آنها راه آنها: تنها 7 درصد می خواهید به ترک پلیس و اجرای قانون راه آن است.

“برخی از افسران را با مشخصات افراد سیاه و سفید. … من می دانم که من می توانید دور با بیشتر از چیزهایی که به عنوان یک فرد از یک فرد سیاه و سفید می تواند” Yismo روزنبرگ هوستون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. او معتقد است که آموزش ضعیف در میان افسران است که احتمالا به سرزنش.

این نظرسنجی در بر داشت چندین اصلاحات که متمرکز در اطراف آموزشی و تنوع در پلیس تا به حال پشتیبانی از سه چهارم و یا بیشتر از پاسخ دهندگان: نیاز به تمام افسران تحت آموزش در د تشدید تاکتیک برای جلوگیری از استفاده از زور نیاز به تمام افسران تحت آموزش در مورد چگونه به کمتر نژادی گرایش و جذب بیشتر آمریکایی های سیاه و سفید برای تبدیل شدن به افسران پلیس.

حتی محبوب تر: شفافیت اصلاحات. نه در 10 پاسخ دهندگان به حمایت داشتن افسران پوشیدن بدن دوربین 8 در 10 پشتیبانی می کند نیاز به ادارات پلیس به عموم گزارش کلیه حوادث مربوط به استفاده از زور در عرض 72 ساعت و تقریبا به عنوان بسیاری از پشتیبانی از ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی عمومی از افسران که با استفاده از نیروی بیش از حد – و منع حوزه های قضایی دیگر از rehiring آنها.

بسیاری از پشتیبانی از تغییرات شدید

بیشتر اشکال شدید پلیس اصلاحات در سطوح مختلف از حمایت اغلب با حزبی تقسیم. اما این نظرسنجی دو عمده اصلاحات بودند با حمایت بیش از نیمی از نظرسنجی-takers: تمرکز پلیس بر جدی یا جرایم خشونت آمیز و نیاز به همه افسران پلیس به درخواست مجدد خود را برای شغل استخدام برگشت و بازآموزی تنها شایسته ترین.

نظرسنجی شناسایی چند نمونه خاص از مسئولیت هایی است که بیش از نیمی از پاسخ دهندگان فکر می تواند انجام شود توسط حرفه ای دیگر به جای پلیس: ارسال مددکاران اجتماعی و EMTs برای پاسخ دادن به, سلامت روان, استفاده از مواد مخدر و خشونت مسائل اختصاص مددکاران اجتماعی و مشاوران نظارت بر ایمنی مدرسه و با استفاده از دوربین های هواپیماهای بدون سرنشین و فن آوری های دیگر برای به اجرا درآوردن قوانین ترافیک. دموکرات ها با احتمال بیشتری به حمایت از این کاهش به افسران مسئولیت.

اما برخی تردید دارند که اصلاحات را به کار می کنند. روزنبرگ یک جمهوری خواه که دارای یک پس زمینه نظامی اعتقاد اعزام مددکاران اجتماعی به موقعیت هایی که می تواند شامل سلاح ها مانند خشونت خانگی اختلافات منجر به گسترده مرگ و میر و صدمات.

و در حالی که rehiring افسران می تواند کمک به اد Harrell, 42, از جکسون ویل فلوریدا شک و تردید بود که این روند خواهد بود قادر به شناسایی بد افسران: “آنها در حال رفتن به انجام آنچه در آن طول می کشد برای به دست آوردن کار.”

این نظرسنجی همچنین مستند حمایت پلیس مشترک بود با نزدیک به سه چهارم از پاسخ دهندگان گفت: بی احترامی از افسران پلیس بود یک مشکل جدی است و در حدود نیمی گفت: پلیس در بودجه باید بماند یا همان افزایش می دهد.

کاهش بودجه به ادارات پلیس فریاد حمایت طلبی برای بسیاری از معترضان حمایت از حدود یک سوم از پاسخ دهندگان.

ما موافق نیست در مورد اینکه آیا نژاد پرستی است که یک فرد یا مشکل سیستمیک

بخش در امتداد خط حزب بودند نسبتا شایع در این نظرسنجی به خصوص در چگونه گسترده مشکل است و چگونه بسیاری از تغییرات مورد نیاز هستند. برای مثال دموکرات ها در حدود سه برابر بیشتر به احتمال زیاد به می خواهید تغییرات عمده و یا یک طراحی مجدد کامل از پلیس نسبت به جمهوری خواهان.

یک هسته اختلاف است که می تواند دیده می شود, سیاسی و نژادی تقسیم: طبیعت و شیوع نژادپرستی در پلیس.

سفید آمریکایی ها تمایل به فکر می کنم “اکثریت” از افسران پلیس درمان همه نسبتا در حالی که کمتر از 1 در 10 پاسخ دهندگان فکر می کردم.

به طور مشابه در حدود 70 درصد از آمریکایی ها احساس کردند پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد در برابر سیاه آمریکایی ها مشکل گسترده است اما تنها حدود 25 درصد از سفید پاسخ دهندگان فکر می کردم.

شارلین عاقلانه 50 ساله سیاه زن از بالتیمور می گوید: او هرگز شخصا قربانی خشونت پلیس اما او را دیده است “بسیاری از نژادپرستی” در طول سال.

پیدا کردن یک راه حل برای این مشکل به نظر می رسد قریب به اتفاق به او: “من حتی نمی دانم از کجا شروع,” او گفت:. کل سیستم ممکن است شکسته نمی شود اما ادارات پلیس باید بهتر شیوه های استخدام و تمرکز کمتر بر جرائم او می گوید.

“امریکا یک مشکل جدی” با خشونت پلیس به سمت کارگردانی, سیاه, افراد, او گفت:. “من می خواهم برای دیدن پلیس توقف خشونت و نژادپرستی را متوقف اگر آن را می تواند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de